بیش از یک دوجین شرکت های دولتی که وام گرفته اند میلیون ها نفر از دولت ایالات متحده کسب و کار کوچک صندوق امداد به تازگی مطرح شده و یا فاش نیت به افزایش در مجموع بیش از 1 میلیارد دلار از طریق عرضه سهام و بدهی معاملات با توجه به تجزیه و تحلیل توسط CBS MoneyWatch.

این ترتیبات تامین مالی برای شرکت ها و یا سرمایه گذاران ممکن است در تضاد با راهنمایی های صادر شده نزدیک به دو هفته پیش توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده در چه نوع از شرکت ها می توانند شرکت در چک حفاظت از برنامه. PPP تلاش های اجرا شده توسط ایالات متحده اداره کسب و کار کوچک است که به منظور کمک به کارفرمایان از طریق بدترین رمان coronavirus همه گیر با $660 میلیارد دلار در بخشایش وام شارژ فقط 1% بهره.

شرکت ها باید گواهی زمانی که آنها دریافت PPP وام است که “لازم است.” اما وزارت خزانه داری وزارت ارشاد صادر شده عطف به ماسبق در آوریل 23 بعد از $350 میلیارد وام بودند تخلیه می گوید که اگر یک شرکت می تواند افزایش پول در جای دیگر از طریق بازار سهام معاملات بدهی و یا ارائه و یا وام دهندگان خصوصی به عنوان مثال — و سپس آن را به احتمال زیاد “لازم” به قرض گرفتن از برنامه دولت است.

“اگر شما به تازگی مطرح شده و ده ها میلیون دلار در یک سهام یا بدهی ارائه من فکر می کنم آن را به سخت را برای تایید است که شما واقعا نیاز PPP وام گفت:” کریستوفر Austin یک شریک در قانون شرکت پل Hastings که توصیه شده است شرکت در مورد اینکه آیا آنها واجد شرایط برای قرض گرفتن پول از طریق برنامه. هیستینگز کاهش یافته است به نظر خاص هر شرکت و یا اینکه خود را برنامه ریزی شده سهام یا بدهی ارائه خواهد تاثیر واجد شرایط بودن خود را برای PPP پول است.

یک اسب بارکش

بزرگترین PPP-گیرنده تلاش برای جمع آوری اعانه شناسایی شده توسط CBS MoneyWatch است برای یابو گروه a publicly traded company based in Lowell, اوهایو است که در استخدام 98 نفر در عملیات در اوهایو و ایندیانا است. یابو باعث می شود هواپیماهای بدون سرنشین و برق تحویل وسایل نقلیه برای حمل و نقل کسب و کار است که مشتریان شامل مراقبت های بهداشتی شرکت. آن را به یک $1.4 میلیون PPP وام در 14 آوریل به عنوان بخشی از اولین دور از کسب و کار کوچک کمک هفت بار اندازه متوسط وام در دور اول.

یابو هفته گذشته آغاز شده و روند افزایش آنجا که 250 میلیون دلار از طریق سهام و یا اوراق قرضه ارائه, با توجه به پر کردن با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

شرکت های حمل و نقل در بسیاری از کشورهای آمار سخت در طول coronavirus همه گیر هستند به عنوان ضروری کسب و کار است که می تواند همچنان به کار گیرند. “در زمان بحران هواپیماهای بدون سرنشین می تواند اضافه کردن ایمنی و سرعت قابل پیش بینی [و] بهره وری بهداشت و درمان تدارکات” یابو وب سایت متحده است.

صاحب کسب و کار می گوید PPP برنامه وام ایجاد “وضعیت ناعادلانه”

سهام یابو هستند تا این سال از جمله 56 درصد افزایش پس از آن موفق به دریافت آن PPP وام برای $3.30 هر سهم. این شرکت در حال حاضر سهام-ارزش بازار است در اطراف $225 میلیون.

با وجود هفته گذشته در ثانیه پرونده یک سخنگوی یابو گفت: CBS MoneyWatch ارائه است در مراحل اولیه است و این شرکت نمی دانید که — یا حتی اگر— ارائه انجام می شود.

“به منظور اجتناب از گزینه های که ممکن است اثر منفی بر روی هر دو یابو و اقتصاد محلی است که احتمالا شامل کاهش پرداخت furloughing یا فسخ کارکنان یابو دنبال PPP وام در دسترس ساخته شده به آن توسط دولت” سخنگوی گفت. “حزب مردم وام داده یابو به حفظ آن کارمند پایه است.”

بازگشت به فرستنده

برخی از شرکت های دولتی که کردم PPP وام باید تصمیم به بازگشت بودجه در بحبوحه خشم عمومی است که کسب و کارهای کوچک بسته شده اند خارج از برنامه توسط آنهایی که بزرگتر است. برای مثال, برگر, زنجیره ای, Shake Shack در مارس بازگشت آن 10 میلیون دلار PPP وام پس از افزایش 140 میلیون دلار در ارائه سهام هفته بعد اشاره کرد که “بسیاری از کسانی که به آن نیاز دارید بدست نمی هر گونه کمک.”

در همه, با توجه به CBS اخبار و تحلیل براده SEC به عنوان آخرین جمعه, 25 عمومی شرکت تصمیم به بازگشت بیش از 160 میلیون دلار در PPP وام از جمله زاینده رود به روت کریس استیک زنجیره ای و مخابراتی IDT Corp.

آخرین مهاجرین بازگشته است, هتل های زنجیره ای, Ashford که بیش از آخر هفته آن را گفت و مربوط به اشخاص است که مدیریت در مجموع 130 هتل ها خواهد بازگشت 70 میلیون دلار در حال حاضر دریافت در PPP بودجه.

وزیر خزانه داری می گوید هر PPP وام بیش از 2 میلیون دلار را متحمل خواهد شد “نقد و بررسی کامل”

وزارت خزانه داری گفت: در آن روز هدایت در تاریخ 23 آوریل که شرکت های دولتی با “قابل توجهی از ارزش بازار و دسترسی به بازارهای سرمایه” خواهد بود و بعید است برای واجد شرایط برای PPP برنامه در “ایمان خوب است.” آژانس است و پس از آن گفت: طرح ممیزی وام بیش از 2 میلیون دلار اگر دنبال وام به وام های کم بهره ببخشند.

وزارت خزانه داری داده است شرکت هایی که دریافت PPP وام تا مه 7 به بازگشت غیر سازگار وام. برای مثال اگر معلوم نبود آنها واجد شرایط زیر دستورالعمل جدید بود چرا که آنها توانایی به جمع آوری پول از سرمایه گذاران و یا وام دهندگان.

سلامت مالی

با وجود این وزارت خزانه داری هشدار شات حدود 200 عمومی شرکت برگزار شد به درآمد حاصل از PPP وام. از کسانی که CBS MoneyWatch شناسایی کرده 15 که مطرح کرده اند پول از طریق عرضه سهام و یا اوراق قرضه, معاملات یا ثبت نام ثانیه به انجام این کار.

مثل یابو بسیاری از کسانی که ارائه شده در مراحل اولیه خود است و ممکن است تکمیل شود. اما برخی از آنها تکمیل شده است. یکی از آنها Senseonics Inc., که باعث می شود قند دستگاه نظارت برای افراد مبتلا به دیابت و استخدام 190 نفر است.

در آوریل 22, Germantown, مریلند, شرکت دریافت $5.8 میلیون PPP وام. در عرض دو روز Senseonics بسته بر 15 میلیون دلار وام از قرض دهنده خصوصی با توجه به براده SEC. موافقتنامه وام با وام دهنده خصوصی نیز اجازه می دهد تا Senseonics به دیگری قرض 5 میلیون دلار اگر آن را می خواهد به انجام این کار.

مالی تشکیل پرونده که افشا وام می گوید: هیچ چیز به طور خاص در مورد استفاده از پول جدید به بازپرداخت دولت کسب و کار کوچک کمک کند. Senseonics گفت که قصد دارد به استفاده از وام دهنده خصوصی پول به صورت “کلی اهداف شرکت.” پس از تامین وام Senseonics فاش کرد که مدیر عامل تیموتی Goodnow که پرداخت شد $2.2 میلیون دلار در سال گذشته, گرفتن 3 درصد افزایش این سال است.

جنجال افزایش می یابد چگونه همه گیر پول محرک است که توزیع شده

یک سخنگوی Senseonics گفت: این شرکت شده است منفی نهفته بی سابقه اختلال در سراسر صنعت سلامت ناشی از این بیماری همه گیر. این سخنگو گفت: این شرکت PPP وام اجازه داده است آن را به حفظ آن کارگران و همچنین به عنوان جمع آوری پول از منابع دیگر در لحظه ای حیاتی است.

“در این زمان بسیار دشوار است از نظر ما هر دو منابع سرمایه مهم برای ما در حال انجام عملیات و به ادامه حمایت از بیماران و کارکنان” سخنگوی گفت. ما اعتقاد داریم که بسیار دشوار و چالش های ما شرکت کوچک چهره در این زمان و فشار بر منابع مالی و اشتغال است که در این نوع از وضعیت دشوار که در آن این وام می تواند بسیار مفید در پل زدن از طریق این بحران است.”

“قابل توجهی” دیگر

یکی دیگر از شرکت های عمومی است که دریافت PPP پول Phunware, a data-مجموعه شرکت های که محل-پیگیری مشتریان شامل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات. Phunware, با حدود 55 کارکنان زیر حدود 40 اخراج در آوریل کردم حدود 2.9 میلیون از PPP در مارس 10.

در اواخر ماه مارس این شرکت قرض $2.4 میلیون از یک وام دهنده خصوصی از طریق آنچه شناخته شده به عنوان یک اوراق قرضه قابل تبدیل کرد. Phunware همچنین می تواند خالص اضافی $3.4 میلیون زمانی که اوراق قرضه به فروش می رسد به وام دهنده خود تبدیل به سهام.

Phunware مدیر عامل آلن Knitowski گفت: CBS MoneyWatch این شرکت در نظر دارد به نگه داشتن آن $2.9 میلیون وام و بازپرداخت آن دو سال در سطح 1% بهره به عنوان PPP قوانین اجازه می دهد.

بیشتر چه Knitowski گفت: Phunware ندارد “قابل توجه ارزش بازار” — یکی از وزارت خزانه داری پتانسیل disqualifiers برای PPP وام — پس از آن قیمت سهام در حدود 80 سنت به اشتراک گذاری به کل شرکت بورس-ارزش بازار حدود 30 میلیون دلار. او همچنین گفت: از نظر شرکت خود را در مقابله با وام دهنده خصوصی در اواخر ماه مارس به طور موثر بلوک این شرکت از افزایش هر گونه پول بیشتری در آینده 60 روز است.

“اگر شما قادر به انجام پیچیده معاملات اوراق بهادار برای جمع آوری پول است که در روح یک برنامه که قرار بود برای کمک به کسب و کارهای کوچک گفت:” کایل Herrig بنیانگذار پاسخگو باشد.ما یک سازمان غیر انتفاعی مالی ناظر که آهنگ های برنامه های دولت است. “اپتیک از این معاملات خوب نیست.”

گزارش اضافی توسط CBS News,’ مگان Towey.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im