شرکت ایجاد مقوایی تخت بیمارستان است که همچنین به عنوان یک تابوت

نیوزویک | No comments

یک کلمبیا مبتنی بر تبلیغات شرکت آمده تا با راه حل های غیر معمول به تخت و تابوت کمبود تجربه در بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

ترکیب آنها را.

Rodolfo گومز که موفق ABC نمایش آسوشیتدپرس گفت که او آمد تا با برنامه ریزی برای ایجاد مقوا تخت بیمارستان/تابوت دسته کوچک موسیقی جاز بعد از افزایش COVID-19 نفر در کشور همسایه اکوادور.

“خانواده های فقیر لازم نیست راه پرداخت برای یک تابوت” Gómez گفت.

Colombian Company's Coffin/Bed Combo
کارگران را به یک تظاهرات تخت بیمارستان است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک تابوت در صورت نیاز در مارس 14 سال 2020 در بوگوتا, کلمبیا. تخت طراحی شده توسط یک کلمبیا شرکت برای COVID-19 بيمار در میان کروناویروس جدید همه گیر که آلوده 12.930 مردم و ادعا 509 زندگی در کشور است.
لئوناردو Munoz/گتی

روی تخت که می تواند نگه دارید تا به 330 پوند و هزینه فقط $85 شد طراحی و ایجاد شده با کمک از نزدیک درمانگاه گومز گفت. آنها ضمیمه شده با آلومینیوم نرده در کنار شبیه به آنچه که دیده می شود در یک نمونه تخت بیمارستان ایستاده و حدود 36 اینچ قد بلند است.

با وجود هزینه-اثربخشی مقوا محکم تخت حداقل یک دکتر شک و تردید بود و اضافه کرد که اجساد مردگان اغلب مهر و موم شده در پلاستیک برای اطمینان از این بیماری به محیط زیست فراتر از جسد.

تا کنون هیچ نشانه ای وجود دارد که درمانگاه ها و بیمارستان ها را با استفاده از تخت. اما گومز گفت: او قصد دارد برای اهدای 10 از کسانی که تخت به کلمبیا, Amazonas بخش که در آن منابع در تامین کوتاه مدت هستند.

به عنوان از آوریل 15, کلمبیا گزارش شده بیش از 13000 موارد COVID-19 و 525 مرگ و میر در ضمن در کشور همسایه اکوادور تلفات بسیار بالاتر است به عنوان مقامات اند وجود دارد گزارش 30,502 تایید موارد جدید کروناویروس که ادعا کرده 2,338 زندگی پس از ماه مارس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

در پرو وجود داشته است بیش از 80,000 موارد گزارش شده از COVID-19 نتیجه در 2,267 دفاع کرد گرفته شد مرگ و میر. برزیل بزرگترین کشور در قاره آمریکای جنوبی گزارش کرده است بیش از 200 ، 000 مورد جدید coronavirus با فقط خجالتی از 14,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری است. به تازگی رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro گفت که “بدترین است” با توجه به همه گیر در کشور خود به عنوان نرخ عفونت و مرگ و میر به رشد خود ادامه داد.

به طور کلی وجود داشته است بیش از 4.4 میلیون نفر از coronavirus در سراسر جهان و بیش از 303,000 مرگ و میر. ایالات متحده منجر با بیش از 1.4 میلیون نفر تایید موارد COVID-19 و بیش از 85000 مرگ و میر.

ماه گذشته مقامات در نیویورک شهرستان, کانون جدید کروناویروس در آمریکا شد ذخیره سازی اجساد مرده COVID-19 بيمار در یخچال کامیون ها تا زمانی که آنها می تواند به خاک سپرده شده یا منتشر شده به خانواده ها است.

در برخی موارد صدها بلامعارض بدن به خاک سپرده شد در هارت جزیره واقع در سواحل از برانکس با توجه به یک گزارش NPR.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>