تایید مورد اعداد مهم هستند – اما شاید نه به این دلیل که شما فکر می کنم

از آن آسان است به از دست دادن نه تنها یک حس از دیدگاه, اما درک گذر زمان در یک وضعیت شبیه به این. آن را در هفته گذشته یا ماه گذشته از ما خواسته شد به مستند? است یک هفته یا آخر هفته و آیا واقعا هر گونه تفاوت ؟

اعداد است که جریان ثابت از داده های جریان از بیمارستان ها و آزمایشگاه تست در سراسر جهان تنها می افزاید: به ما وضعيتي و اضطراب است. ما انسان ها نه به طور غریزی numerate ما تکامل تجهیز ما بسیار بهتر برای پرواز بصری و یا مبارزه با تصمیم گیری از یک حکیم و هدف ارزیابی میان مدت و بلند مدت احتمالات.

ورود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود استادانی “شماره پسر” با بی نظیر غریزه سیاسی. روز جمعه (و یا آن را روز شنبه?), مشخص شد که ایالات متحده در حال پیشی گرفتن چین برای بیشترین تعداد از تایید coronavirus موارد ثبت شده.

به چالش کشیده در مورد آن را به عنوان خود را روزانه مطبوعات تفرج او به دنبال به نوبه خود جداول در چین است. “این یک ادای احترام به این مقدار از تست که ما در حال انجام,” او گفت. “ما در حال انجام کار فوق العاده ای تست و من مطمئن هستم که شما قادر به بگویید که چه چین تست شده است یا نه تست. من فکر می کنم که کمی سخت است.”

چگونه ما در حال انجام است نسبت به چین در این بیماری همه گیر است که مهم است و ممکن است اساسا تغییر توازن قدرت میان این دو کشور در دهه پیش رو است. اما تعداد موارد تایید شده از coronavirus هر کشور است و در حال حاضر گزارش تا حد زیادی بی معنی یک disorienting باعث googly بازتاب کمی بیشتر از تعداد افراد آزمایش شده است.

اپیدیولوژی می گویند تعداد تایید مرگ کلیدی به برآورد واقعی گسترش ویروس. دقیق مخرج مشتق شده از مورد مرگ و میر است که هنوز ناشناخته است اما اگر شما ضرب در یک کشور Covid مرگ و میر عامل در حدود 2500 شما باید یک نیمه مناسب و معقول تقریب واقعی گسترش این بیماری در مرزهای خود
اعتبار: امپریال کالج COVID-19 تیم پاسخ

در انگلستان که ریاضی نشان می دهد حدود 1.6 میلیون نفر. برای ایالات متحده و چین آن را در حدود 3.5 میلیون و 8 میلیون بود. شما می توانید فشار این اعداد بالا یا پایین بسته به دیدگاه خود را در مورد مرگ و میر و سرعت گسترش بیماری همه گیر. بحث مطالعه منتشر شده توسط دانشگاهیان در آکسفورد این هفته (بدون peer review) پیشنهاد کرد که تا نیمی از جمعیت بریتانیا در حال حاضر می تواند آلوده شود.

این طبیعی است برای چسبیدن به flickers از امید در بحران (‘همه ما تا به حال آن را نمی دانید) اما آکسفورد مدل نشستن نیست و با افزایش بستری شدن در بیمارستان دیده می شود در انگلستان و در سراسر جهان است. برای این مدل به حق این ویروس را مجبور به گسترش خود خسته شده اید از طریق ده ها میلیون نفر از افراد جوان و در حال حاضر تنها برخورد شود و بیشتر گروه های آسیب پذیر. بسیاری از “atomised” در بریتانیا اما حتی پس از آن بعید به نظر می رسد.

برای اعداد است که هر دو ترسناک و (عجیب) آرام تا کنون بهترین سند به نوبه خود تا به امروز یک مطالعه منتشر شده در روز پنج شنبه با همکاری کارشناسان سازمان بهداشت جهانی و بخش های مختلف از امپریال کالج لندن است.

در جدی طرف آن را نشان می دهد Covid-19 همه گیر می شود در تاریخ همتراز با سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی در هر دو شرایط آن کشنده و مقیاس. “ما تخمین می زنند که در صورت عدم وجود مداخلات Covid-19 می توانست منجر به 7 میلیارد عفونت [تقریبا هر کس در زمین] و 40 میلیون مرگ و میر در سطح جهان در این سال” آن را می گوید.

در این بررسی که بر روی داده ها از چین به عنوان کشورهای با درآمد بالا محاسبه می کند که استراتژی های کاهش که در پاییز کوتاه کامل مستند خواهد صرفه جویی 20 میلیون زندگی می کند اما نمی خواهد جلوگیری از سلامت سیستم تبدیل شدن به غرق. در کشورهای کم درآمد و تقاضا در بخش مراقبت های تخت را پیش افتادن از عرضه توسط یک عامل از 25. در نمونه بالا-درآمد کشور تقاضا پیشی گرفته هواکش توسط یک عامل از هفت. در انگلستان آن را هشت.

در سمت روشن تر تحلیل می یابد که “اگر یک سرکوب استراتژی اجرا شده است زود هنگام و پایدار” و سپس اکثریت قریب به اتفاق کسانی که 40 میلیون نفر تخمین زده می شود 38.7 میلیون نفر خواهد بود را نجات داد. آن را سرکوب یا “مستند” استراتژی است که انگلستان چرخد و پس از مختصر تردید در 16 مارس و آن مقدار از بقیه جهان است ،
اعتبار: امپریال کالج COVID-19 تیم پاسخ

دکتر پاتریک واکر در یک coauthor از این گزارش از امپریال گفت: “ما تخمین می زنند که چهره جهان بی سابقه ای حاد و اضطراری برای بهداشت عمومی در هفته های آینده و ماه. یافته های ما نشان می دهد که همه کشورها به صورت یک انتخاب بین بر و پر هزینه اقدامات برای سرکوب انتقال و یا خطر نظام سلامت به سرعت در حال تبدیل شدن به غرق. اما نتایج ما برجسته است که سریع و قاطع و اقدام جمعی در حال حاضر نجات جان میلیون ها نفر در سال آینده”.

رئیس جمهور تهمت مطرح شده در چشم انداز این هفته از بلند کردن اجسام امریکا را مستند به عنوان اوایل به عنوان در اواسط ماه آوریل در زمان پر کردن کلیساها برای عید پاک. مشابه وجود دارد صدای در بریتانیا. درمان بدتر از بیماری آنها استدلال می کنند به خصوص هنگامی که شما عامل در آسیب های اقتصادی.

به اپیدیولوژی یکی از متهمان این صدای کمی مانند کودکان در پشت یک ماشین. شما باید 12 ساعت رانندگی در مقابل از شما اما دیر آیا شما به نوبه خود از این درایو از آنها شروع به پرسیدن “هنگامی که ما می رویم به دریافت وجود دارد؟”. آنها نه تنها مبارزه را به طور کامل درک زمان در مقابل آنها اما نه فکر که چگونه آنها ممکن است استفاده از آن سازنده.

مطالعه جدید مانند دیگران قبل از آن روشن می سازد که استراتژی سرکوب خواهد شد و نیاز به نگهداری شود “در برخی از شیوه” تا زمانی که واکسن یا درمان های موثر در دسترس به منظور جلوگیری از خطر ویروس تندرست. قرار داده راه دیگر شاید اگر یک ملت است که برای محافظت از زندگی و احیای اقتصاد خود را پس از آن منسجم استراتژی خروج است به فوریت مورد نیاز است.

این است که در آن رئیس جمهور تهمت و دیگر رهبران جهان باید به دنبال Covid-19 آزمون در خود ده ها هزار نفر اما در صدها میلیون. چین و دیگر کشورهای آسیایی استفاده می شود بزرگ خود را (از قبل برنامه ریزی شده) تست ظرفیت از ابتدا برای ردیابی و شامل گسترش ویروس و آنها همچنان به انجام این روز در روز است. آلمان همان است.

اما در حال حاضر چین آغاز شده توسط بازه بلند است مستند. آن است که در حال حاضر با استفاده از تست به انتشار حیاتی بخش از نیروی کار خود را به آن مدارس و زمینه ها و کارخانجات. آن را یک انفجار بزرگ برای عید پاک اما مرحله به مرحله استراتژی است که با هدف به تعادل خطر ابتلا به این ویروس تندرست در برابر نیاز به دریافت آن گسترده اقتصاد سوزش در تمام سیلندر دوباره.

برای کسانی که به درستی نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی مستند و هزاران غیر مستقیم مرگ و میر ناشی از آن است که برخی به علت طریق فقر در سال پیش رو این است که در آن تمرکز باید باشد. سوال این است که آیا ما می توانیم بلند مستند اما چگونه ما آن را بلند کنید. و در این آزمایش در هر یک میلیون جمعیت است که بیش از به احتمال زیاد منجر متریک.

“درس ما می توانیم بعد از یادگیری چین هستند که در مورد محدودیت با خیال راحت می تواند برداشته شود که از کجا و برای چه کسی و چه هنوز هم نیاز به اقامت در محل” اشاره کرد پروفسور اندرو Tatem از دانشگاه ساوتهمپتون در این هفته.

غرب نمی مطالعه شرق آماده سازی برای یک بیماری همه گیر به خوبی به اندازه کافی. بیایید همان اشتباه با خروج.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im