کنگره 2 تریلیون دلار Coronavirus بسته محرک نه ” تقریبا به اندازه کافی برای حفاظت از 2020 انتخابات کارشناسان می گویند

نیوزویک | No comments

به 2 تریلیون دلار بسته محرک توافق توسط کنگره در روز چهارشنبه برای کمک به ملت دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus همه گیر نمی شود کافی در حفاظت از 2020 انتخابات ،

این قانون که در صورت تصویب خواهد شد بزرگترین محرک های مالی بسته بندی مدرن در تاریخ ایالات متحده ارائه خواهد شد 400 میلیون دلار در انتخابات کمک برای کمک به ایالات آماده شدن برای ماه نوامبر رای گیری. که تنها 0.02 درصد از بودجه ارائه شده توسط تمام بسته.

“آن را تقریبا به اندازه کافی پول” ریچارد Hasen, انتخابات, کارشناس حقوقی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین گفت: عصر ایران. “این یک شروع اما خیلی بیشتر لازم خواهد بود.”

این Brennan Center for Justice یک حزبی قانون و سیاست عمومی موسسه برآورد کرده است که 2 میلیارد دلار مورد نیاز خواهد بود برای پوشش هزینه های متحده را متحمل خواهد شد به عنوان آنها خود را تنظیم روند انتخابات برای محافظت از سلامت عمومی است.

“هر دولتی است که به افزایش غایب انتخابات حتی اگر همه چیز جزر کمی با این ویروس. ما می دانیم که هزینه های در حال راه رفتن است. غایب انتخابات است گران تر در نظر اسکنر, کارکنان, بررسی رای پاکت و هزینه های دیگر” Hasen اشاره کرد.

متحده در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با پولی و چالش های آنها به عنوان انطباق با فرآیندهای انتخاباتی به صورت دموکراتیک انتخابات مقدماتی میان این ویروس شیوع.

کیمبرلی اسمیت معاون مدیر سرپیچی شهرستان هیئت انتخابات در اوهایو گفت که آن را در حال حاضر هزینه مقامات بسیاری فقط به آماده شدن دولت برای رای توسط ایمیل دموکراتیک اولیه به جای فرد رای گیری.

“چه اتفاق می افتد در ماه نوامبر ما نمی دانیم اما فقط ساخت که تغییر برای ما اولیه انتخابات تا بخش زیادی از بودجه ما” اسمیت گفت. “ما هر قدر بودجه فدرال ما می توانید دریافت کنید, اما با توجه به واقعیت از وضعیت ما امیدواریم آنها را به خود اختصاص پول بیشتر است.”

اوهایو به تعویق افتاد آن, مارس 17 دموکراتیک اولیه در دقیقه آخر با استناد به نگرانی از شیوع کروناویروس. تا کنون نزدیک به یک دوجین متحده و حداقل یک قلمرو (پورتوریکو) را با تاخیر اولیه خود را مسابقات تا اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن برای جلوگیری از گسترش ویروس. بسیاری از آنها را گرفته اند یک مرحله اضافی برای محافظت از رای دهندگان و نظرسنجی کارگران با تعویض به یک رای-با-سیستم پست الکترونیکی.

election worker wears gloves due to coronavirus
انتخابات کارگر با پوشیدن دستکش های حفاظتی انواع از طریق ایمیل در برگه های رای در شهرستان کینگ رای گیری مرکز پردازش در 9 مارس در رنتون واشنگتن.
جان مور/گتی

برخی از قانونگذاران خواستار ملی رای-توسط-mail طرح احتمالی برای انتخابات عمومی.

سناتور Ron Wyden (D-سنگ.) و ctq (D-Minn.) معرفی یک لایحه که نیاز به همه کشورها اجازه می دهد تا شهروندان برای رای دادن در یک غایب اساس و همچنین 20 روز از اوایل شخص رای گیری. این پیشنهاد را ارائه می کنند متحده 500 میلیون دلار برای ایجاد تغییرات.

اگر متحده نمی خود را تنظیم فرآیند رای گیری در طول coronavirus بحران کارشناسان می گویند میزان مشارکت در انتخابات را کاهش داد.

“من فکر می کنم ما می تواند بدترین سناریو میلیون ها نفر از آمریکایی ها از حقوق خود محروم بود و قادر نخواهد بود به صدای آنها را شنیده و یا شمارش آرا گفت:” هارون Scherb مدیر امور قانونگذاری در حزبی دولت watchdog علت شایع.

این ویروس به تمام 50 ایالت با تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده بیش از 54,000 و حداقل 737 مرگ و میر با توجه به آخرین اطلاعات از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. شیوع اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی است.

Scherb اشاره کرد که در حالی که روز انتخابات است که هنوز هفت ماه به دور آن می تواند تقریبا طولانی که به صورت متحده به تغییر رای خود را در استراتژی و سرمایه گذاری در تجهیزات لازم.

“ما واقعا باید قادر به رسیدن به یک راه حل دو حزبی برای جلوگیری از بدترین سناریو از اتفاق می افتد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>