واشنگتن — نمایندگان و کاخ سفید در حال تقلا برای پاسخ به اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس به عنوان اعضای هر دو طرف بیان اوج اضطرار به صرف صدها میلیارد دلار برای سرپا نگه داشتن اقتصاد است.

مجلس سنا روز سه شنبه آغاز خواهد شد با توجه به امداد تصویب در مجلس در هفته گذشته و رهبر اقلیت سنا چاک شومر پیشنهاد یک “فاز سه” بسته محرک اقتصادی به ارزش 750 میلیارد دلار برای پاسخ به بحران است.

“ما باید جسورانه فوری فدرال اقدام برای مقابله با این بحران” شومر گفت: در طبقه سنا دوشنبه. “رهبران در کنگره باید با هم کار کنند و با غیر معمول با سرعت به پاسخ به مجموعه ای از ملی چالش بر خلاف هر که ما رو در گذشته بوده است.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

شومر پیشنهاد خواهد آدرس بیمارستان ظرفیت پزشکی افزایش بودجه و ارائه پرداخت وام تحمل برای وام های فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت نیز با بیان این که نیاز به اضافی بسته به پاسخ دادن به شیوع بالای اولیه $8.3 میلیارد پاسخ لایحه تصویب در اوایل این ماه و مجلس قانون تصویب شده در اوایل روز شنبه. کاخ سفید قانونی مدیر امور اریک Ueland به خبرنگاران گفت: روز شنبه که برچسب قیمت از هر گونه اندازه گیری شد و هیچ مسئله ای برای رئیس جمهور و چند گزارش روز سه شنبه گفت: این دولت چشم دوخته اند و رقم ارزش تا آنجا که $850 میلیارد دلار است.

“رئیس جمهور دستور داده تا تیم خود را به نگاه بسیار expansively در آنچه ما باید انجام دهیم و نمی تواند مانع پتانسیل برچسب قیمت از آنچه که لازم است در اینجا” Ueland گفت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نیز به خبرنگاران گفت: روز شنبه که دولت به دنبال “تعداد زیادی” بیل در آن فاز و سه پاسخ است. Mnuchin کار کرده و از نزدیک با بلندگو نانسی پلوسی به مذاکره تصویب در مجلس شنبه و در دیدار با سناتور جمهوری خواه در کنگره در روز سه شنبه.

برخی از جمهوری خواهان ابراز نگرانی در مورد خانه بیلبود که تایید شده توسط رئیس جمهور در هفته گذشته و شامل مقررات مربوط به ارائه خدمات رایگان تست و مرخصی با حقوق برای برخی از کارکنان. خانه حل و فصل “مسائل فنی” با این قانون در اواخر روز دوشنبه به طور رسمی با ارسال آن به مجلس سنا. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در روز قبل از آن که بالا اتاق را در نظر بگیرید اندازه گیری در دوره به دلیل.

از بعد از ظهر امروز ما در حال انتظار برای خانه برای رسیدن به یک تصمیم ممکن است ویژگی های اصلاحات و ارائه محصول نهایی به ما در اینجا در سنا است. ما نمی توانیم در نظر گرفتن این قانون تا زمانی که ما آن را” مک کانل روز دوشنبه گفت:.

سناتور جمهوریخواه میت رامنی و تام پنبه را به نام برای ارسال چک به طور مستقیم به شهروندان آمریکایی به عنوان یک شکل از کمک یک پیشنهاد مشابه که از سابق و نامزد حزب دموکرات اندرو یانگ که برای حمایت جهانی اساسی درآمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im