کنگره نامزد فایل دادخواست به یاد آریزونا دولتی mlb بیش از Coronavirus اقامت در خانه سفارش

آریزونا دادخواهان در حال تلاش برای رسیدن حزب جمهوری خواه و فرماندار دولت mlb به یاد می آورد از دفتر با توجه به اجرایی خود را سفارش اطراف coronavirus کاهش در دولت است. دادخواست واصل شد جمعه با دفتر آریزونا دولت توسط گروهی که خود را Arizonans برای آزادی.

در میان کسانی که پر کردن درخواست شد جمهوریخواه کنگره نامزد جاش بارنت. در سال 2020 انتخابات بارنت است که انتظار می رود به اجرا در برابر دموکرات وقت روبن Gallego. در مبارزات انتخاباتی خود سایت بارنت می گوید که اگر انتخاب خود را “بالاترین اولویت خواهد بود تضمین حقوق مردم را نقض.”

“من باور دارم که وقتی دولت می شود از راه” بارنت افزود: “مردم رستگار.”

Ducey است با توجه به فراخوان طومار “مرتکب نقض سوگند خود را با صدور یک قانون اساسی اجرایی سفارش توسط نامساوی اجرای قانون در آریزونا شهروندان و کسب و کار با شکست به آدرس نارضایتی شهروندان.”

دادخواهان را 120 روز برای به دست آوردن بیش از 594,000 امضا. اگر هدف این است که ملاقات فراخوان ویژه انتخابات برگزار می شود.

نیوزویک رسیده به بارنت نظر. یک سخنگوی فرماندار Ducey دفتر نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر به رادیو فردا.

Ducey را روز شنبه تمدید اقامت در خانه سفارشات شامل برخی تغییرات از جمله اجازه دادن به خرده فروشی برخی از موسسات به بازگشایی در روز دوشنبه. رستوران ها به طور بالقوه می تواند بازگشایی با محدودیت گنجایش تا اواسط ماه مه.

doug ducey
دادخواست به یاد آریزونا mlb واصل شد جمعه به دلیل اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط فرماندار برای coronavirus کاهش.
رالف Freso/گتی

با وجود این فشار توسط ساکنان و همکار جمهوریخواهان برای بازگشایی آریزونا با سرعت بیشتری Ducey گفت: اطلاعات پزشکی را پشتیبانی نمی کند که عمل است. “این 15 روز بیشتر,” Ducey گفت. “من درخواست برای برخی از صبر و شکیبایی است.”

Ducey امتناع به بازگشایی دولت خشم دیگر جمهوری خواهان در دولت است که می خواهند آریزونا به طور کامل باز است.

آریزونا نماینده اندی Biggs گفت KTAR اخبار در ماه آوریل که غیر ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های خرده فروشی باید قادر به “باز کردن راه آنها به طور معمول اجتماعی فاصله شما را در فروشگاه های مواد غذایی.”

“اگر شما می توانید آن را در یک فروشگاه مواد غذایی برای پیت خاطر [یا] در یک مغازه مشروب فروشی و سپس من پیشنهاد می کنم شما می توانید آن را در یک فروشگاه مبلمان” Biggs اضافه شده است.

Ducey اجرایی سفارشات باعث شده برخی از Arizonans در اعتراض به. در برخی از تظاهرکنندگان وارد دولت ساختمان کاپیتول خواستار صحبت با فرماندار. آنها مطلع شدند که Ducey در دسترس بود به ملاقات با آنها.

“ما قدر شور و شوق بیان Arizonans امروز” گفت: بیانیه ای را به آریزونا آینه از Ducey سخنگوی پاتریک Ptak در آن زمان “داریم و تمایل خود را برای بازگشت به حالت عادی به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. هر تصمیم ما را ادامه خواهد داد مطلع بهداشت عمومی و تعهد به reenergizing اقتصاد ما زمانی که آن را به عهده دارد و امن برای انجام این کار است.”

تظاهرات شده اند اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده به عنوان برخی از آمریکایی ها پس از فرمانداران دولت خود را برای لغو اقامت در خانه سفارشات. جمعه در کالیفرنیا تظاهرکنندگان جمع شده در ساختمان کاپیتول به عنوان فرماندار گاوین Newsom گفت: دولت بود ومیگوید نزدیک به اصلاح آن stay-at-home سفارشات.

“ما در حال گرفتن بسیار نزدیک به ساخت واقعا معنی دار augmentations که اقامت در خانه سفارش” Newsom روز جمعه گفت. “تا زمانی که ما همچنان به طور محتاطانه و متفکر در برخی از تغییرات من فکر می کنم ما در ساخت برخی از اطلاعیه ها.”

Newsom همچنین گفت که قادر به اعتراض بود “فوق العاده نقطه امتیاز ما را در اینجا در ایالات متحده و ما باید جشن که. ما باید از مردم برای ابراز خود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de