معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برداشت تا حمایت خود را برای انتخابات ریاست جمهوری جمعه از CHC پررنگ PAC سیاسی اقدام کمیته کنگره اسپانیایی انجمن.

تاسیس در سال 2001 CHC پررنگ PAC توصیف خود را بر روی وب سایت خود را به عنوان حمایت از “قوی هیسپانیک نامزدها و داوطلبان که در آغوش پررنگ سیاست” مانند مترقی دموکرات.

“ما می دانیم که [رئیس جمهور دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید وجودی برای سلامت و رفاه اقتصادی در جوامع ما و همه آمریکایی ها است و ما نمی توانیم چهار سال بیشتر از خود بی پروا دولت” خوانده جمعه در بیانیه ای از کمیته. “CHC پررنگ PAC مفتخر به حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن و ما نگاه به جلو به کار کردن در کنار او برای بازگرداندن ایمان به دولت ما و رهبری در کاخ سفید است.”

“از گسترش دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب برای حفاظت از مزایای مدیکر و امنیت اجتماعی برای سالمندان ما و مبارزه برای ملت ما خیال و 11 میلیون مستند نشده مردم جو را برای مبارزه با ما” CHC پررنگ PAC رئیس کالیفرنیا نماینده تونی Cardenas گفت.

نیوزویک رسیده به بایدن انتخاباتی برای نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

Cardenas داد بایدن شخصی خود را تایید شده در دسامبر 2019 گفت: بایدن را “تحویل دو حزبی رهبری امن ما بین المللی روابط, و مطمئن شوید که اقتصاد ما را فراهم می کند برای ایمنی و رفاه همه آمریکایی ها.”

joe biden
دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن تایید شد توسط کنگره اسپانیایی انجمن سیاسی کمیته اقدام در روز جمعه.
مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی

شعار یک طرح مهاجرت است که عملا نقطه مقابل سیاست های مندرج با مغلوب ساختن پیشی جستن, بایدن این طرح شامل برقراری این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه که معرفی شد در دولت اوباما. IF اجازه می دهد تا افرادی که وارد آمریکا به عنوان کودکان به “قانونی در حال حاضر” بدون اخراج.

DACA به پایان رسید در سال 2017 با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. در نوامبر سال 2017 نامه از آن دادستان کل جف جلسات به وزارت امنیت میهن جلسات گفت: این برنامه بر خلاف قانون اساسی بود.

“DACA شد effectuated توسط [اوباما] دولت از طریق اجرایی اقدام مناسب و بدون اقتدار قانونی و با تاسیس پایان تاریخ” جلسات نوشت: “پس از کنگره تکرار رد پیشنهاد قانونی که انجام داده اند یک نتیجه مشابه.”

بایدن این کمپین با اشاره به rescinding از IF به عنوان “بی رحمانه و معکوس” گفت که او دوباره این برنامه اگر رئيس جمهور انتخاب شد.

بایدن نیز در ضمنی که مهاجران مستند نشده خواهد بود واجد شرایط برای مراقبت های بهداشتی.

“شما نمی توانید اجازه دهید افرادی که بیمار هستند بدون توجه به جایی که آنها آمده است, مهم نیست که چه وضعیت خود, به کشف” بایدن گفت: در جولای سال 2019 مصاحبه با سی ان ان. “شما نمی توانید انجام دهید که. آن را فقط رفتن به مراقبت گرفته شود. دوره. شما باید به. این انسانی ترین چیزی که به انجام است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرده است در برابر ارائه مراقبت های بهداشتی به مهاجران مستند نشده. در خود دولت از آدرس اتحادیه در ماه فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ارائه مزایای چنین خواهد بود “حمله به مزایای مدیکر ما سالمندان و سالمندان ما بستگی دارد در حالی که اقدام به عنوان یک قدرتمند فریب برای مهاجرت غیر قانونی.”

“اگر مجبور مالیات دهندگان آمریکایی به ارائه رایگان نامحدود, بهداشت و درمان, به بیگانگان غیر قانونی منصفانه به شما و سپس ایستاده با رادیکال چپ” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است. “اما اگر شما بر این باورند که ما باید دفاع آمریکا بيماران و آمریکا سالمندان و سپس ایستاده و با تصویب قانون منع رایگان دولت مراقبت های بهداشتی برای بیگانگان غیر قانونی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im