ویرجینیا در کنگره همین Beyer که اعلام کرد او می خواهد خود quarantining پس از در معرض بودن به یکی از دوستان که تست مثبت برای رمان coronavirus با حضور در خانه دموکراتیک کنفرانس مطبوعاتی امروز صبح.

“این بعد از ظهر من همسر مگان و من تماس گرفته شد توسط وزارت بهداشت ویرجینیا برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با ما در مورد این بیماری از یکی از دوستان که تست مثبت برای COVID-19 بعد از ناهار خوری با ما” Beyer در بیانیه ای گفت. Beyer و همسرش ملاقات با دوستان خود را در طول یک شام در فوریه 28. ویرجینیا وزارت بهداشت مطلع Beyer که فرد آزمایش مثبت برای این ویروس در مدت کوتاهی پس از تماس خود را.

با توجه به سیاسی را جیک شرمن Beyer کرده بود با حضور در خانه دموکراتیک نشست خبری صبح روز سه شنبه با چندین خبرنگاران. شرمن اشاره کرد که Beyer نیز با حضور در یک بسته-درب دیدار با دموکرات همکاران امروز.

نیوزویک رسیده به Beyer را برای اطلاعات بیشتر.

Don Beyer
در کنگره ایالات متحده همین Beyer (D-VA) صحبت می کند در طول یک بحث مشارکت ترانس پاسیفیک (TPP) سپتامبر 26, 2016 در کاپیتول هیل در واشنگتن, DC.
الکس ونگ/گتی

بیر می گوید نه او و نه همسرش نشان داده اند هر گونه علائم مربوط به virus.

“نمایندگی شمال ویرجینیایی یک افتخار و امتیاز است که من دوست دارم و من به خصوص نفرت به دور از کاپیتول در این زمان بحران ملی” این کنگره گفت. “اما من به شدت احساس میکنیم که یکی از مهم ترین سهم مردم در موقعیت های رهبری می تواند در چنین مواقعی است که برای به اشتراک گذاشتن بهترین مشاوره از کارشناسان و در صورت لزوم به مدل آن را در رفتار ما است.”

بیر دفتر بسته خواهد شد برای این هفته است. این کنگره شده است و توصیه شده توسط متخصصان پزشکی به باقی می ماند تحت قرنطینه تا روز دوشنبه با توجه به رسانه های محلی. او نمی خواهد شرکت در هر گونه آرا تا آن زمان.

Beyer می پیوندد یک لیست در حال رشد از سیاستمداران ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر تحت یک self-دوره قرنطینه بیش از coronavirus نگرانی. نمایندگان Doug Collins گرجستان مت Gaetz فلوریدا پل Gosar آریزونا علامت مراتع کارولینای شمالی و سناتور تد کروز از تگزاس هستند و همه تحت self-قرنطینه پس از تماس با یک فرد در این سال محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

دموکرات کنگره جولیا Brownley کالیفرنیا اعلام کرد در روز دوشنبه است که او را از خود شروع قرنطینه پس از یک فرد او به تازگی از ملاقات با تازگی آزمایش مثبت بود برای این بیماری جدید.

خود را در مواجهه با این ویروس منجر به تماس برای سی قانونگذاران به در خانه باقی می ماند تا زمانی که شیوع موجود است. اما مجلس نانسی پلوسی رد مفهوم است. “ما کاپیتان کشتی. ما آخرین به ترک” او عزاداری دموکرات ها در یک بسته-درب نشست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im