نماینده علامت DeSalunier است که در حال حاضر در “وضعیت بحرانی” پس از در حال توسعه بوده است.

دموکرات کنگره که نشان دهنده کالیفرنیا 11th منطقه آزمایش منفی برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus بر اساس یک شنبه با انتشار بیانیه ای. او برای اولین بار بستری در بیمارستان جمعه گذشته است.

“کنگره DeSaulnier بستری شد به بیمارستان برای درمان عوارض ناشی از ذات الریه از یک ضربه دنده شکستگی رخ داده است که پس از سقوط در طول اجرا. او در جدی اما وضعیت با ثبات و بیمارستان بعد توصیه او COVID-19 منفی” بیانیه ای گفت:.

“متاسفانه کنگره DeSaulnier وضعیت رو به وخامت گذاشته است و او در شرایط بحرانی است. پزشکان در حال انجام همه چیز آنها می توانید برای مراقبت از کنگره. مارک خانواده و کارکنان خود را درک افکار و نماز در طول این زمان بسیار دشوار است” به آن اضافه شده است.

67 ساله بود که برای اولین بار انتخاب به کنگره در سال 2014. او قبلا به عنوان سناتور ایالت کالیفرنیا و به عنوان یک assemblymember. DeSaulnier خدمت در خانه کمیته نظارت و اصلاحات کمیته حمل و نقل و زیرساخت های این کمیته در آموزش و پرورش و کار و کمیته قوانین.

پنومونی اغلب توسعه در موارد جدی از COVID-19 اما با توجه به کنگره گفته است که شده و حکم در مورد او. حداقل دو نفر دیگر از اعضای کنگره شده اند و تایید شده اند آلوده به ویروس coronavirus. نماینده ماریو دیاز-Balart در فلوریدا از حزب جمهوری خواه و نماینده بن McAdams, یک دموکرات از ایالت یوتا هر دو اعلام کرد که آنها تا به حال قرارداد این رمان ویروس.

“این یک روی حیله و تزویر به دلیل اشکال درست زمانی که من فکر می کردم بیش از آن و یا من بسیار نزدیک به گرفتن بیش از آن تب باز خواهد گشت” دیاز-Balart گفت: در مصاحبه با ان بی سی اخبار شبانه در روز شنبه. “اما نه به عنوان بد آن را به عنوان اصل بود و من فکر می کنم امیدوارم بدترین منتقل شده است.”

به عنوان بیشتر و بیشتر تست های انجام شده در ایالات متحده تعداد موارد تایید شده از coronavirus ballooned است و در طول هفته گذشته. ایالات متحده در حال حاضر چهارم-بیشترین تعداد از موارد از هر کشوری در جهان با بیش از 26,000 با توجه به ردیاب توسط جان هاپکینز.

Mark DeSaulnier
نماینده علامت DeSaulnier (D-کالیفرنیا) صحبت می کند در طول یک خانه قوانین کمیته شنوایی در اعلام جرم علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ 17 دسامبر در واشنگتن ،
پاتریک Semansky-استخر/گتی

در سطح جهان بیش از 310,000 مردم باید قرارداد ویروس. بیش از 93,000 در حال حاضر به بهبود و بیش از 13000 فوت کرده اند. در ایالات متحده تنها 176 مردم شناخته شده اند که با بهبود در حالی که 340 فوت کرده اند.

در حالی که زمان مرگ و میر به نظر می رسد به ایستادن در حدود 4 درصد در سراسر جهان کارشناسان بهداشت برآورد کرده اند که آن را در واقع پایین تر نشان می دهد ممکن است 2 درصد و یا کمتر است. آنها باید اشاره کرد که بسیاری از افرادی که قرارداد coronavirus ها بدون علامت است و ممکن است حمل عفونت بدون اینکه آگاه باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net