دموکرات کنگره رجا Krishnamoorthi که نشان دهنده یک منطقه فراگیر حومه شیکاگو نگران است که فدرال مأموران اجرای قانون ارسال به شهرستان توسط رئیس جمهور تهمت می تواند نقض اساسی شهروندان حقوق. رئیس جمهور تهمت و دادستان کل ویلیام Barr روز پنجشنبه اعلام کرد که دولت ارسال خواهد یک “موج” از نیروهای فدرال به شیکاگو برای مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز.

“من خوب هستم با نیروهای فدرال آینده تا زمانی که آن را انجام داده در همکاری با اجرای قانون محلی” Krishnamoorthi گفت: CBS اخبار ارشد واشنگتن خبرنگار عمده گرت در این قسمت از “Takeout” پادکست.

اما او گفت: او را در پیدا کردن آن را “عمیقا نگران کننده” اگر نیروهای فدرال عمل مانند آن مستقر در پورتلند, اورگان, که, کشیده, انتقاد خود را گاهی اوقات تهاجمی سرکوب معترضان علیه خشونت پلیس.


نکات برجسته از قسمت این هفته:

  • کنگره رجا Krishnamoorthi در نیروهای فدرال در حال اعزام به شیکاگو: “من خوب هستم با نیروهای فدرال آینده تا زمانی که آن را انجام داده در همکاری با اجرای قانون محلی…اگر این پرتلند-سبک حضور, جایی که آنها در حال رفتن به می آیند و انجام هر گونه معامله آنها می خواهند در خیابان های شیکاگو خواهد بود که عمیقا نگران کننده است.”
  • رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انگیزه در ارسال نیروهای فدرال به شهرستانها: “لفاظی است که با استفاده از او در ترکیب با اقدامات او واقعا تردید در انگیزه خود را برای انجام آنچه او انجام می دهند.”
  • فدرال افسران حقوق در شهرستانها: “من بر این باورند که مقامات فدرال حق دارند برای دفاع از فدرال خواص…آنچه که آنها مجاز به انجام آن چیزی است که اتفاق افتاده است این است که شروع به انجام یک پلیس عمل کند.”
  • مرحله بعدی از coronavirus پاسخ: “من شنیدن که وجود دارد ادامه داد: اختلاف و اساسا جنگ در درون حزب جمهوری خواه حزبی و درون کاخ سفید بر آنچه باید گنجانده شود.”

“اگر آن را یک پرتلند-سبک حضور, جایی که آنها در حال رفتن به می آیند و انجام هر گونه معامله آنها می خواهند در خیابان های شیکاگو خواهد بود که عمیقا نگران کننده” Krishnamoorthi گفت.

Krishnamoorthi نیز شک و تردید است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که واقعا در رابطه با جرم و جنایت خشونت آمیز در شیکاگو است.

“لفاظی است که با استفاده از او در ترکیب با اقدامات او واقعا تردید در انگیزه خود را برای انجام آنچه که او انجام,” او گفت:.

او با انتقاد از اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ که به نام برخی از پورتلند معترضان “جنایتکاران” در یک مصاحبه با “فردا صبح” در روز پنج شنبه. گرگ گفت که فدرال نیروهای مسئول حفاظت از اموال فدرال.

“من معتقدم که مقامات فدرال حق دارند برای دفاع از فدرال خواص” Krishnamoorthi پاسخ داد. “آنچه که آنها مجاز به انجام آن چیزی است که اتفاق افتاده است این است که شروع به انجام یک پلیس عمل کند.”

Krishnamoorthi همچنین صحبت در مورد مرحله بعدی coronavirus پاسخ قانون. اگر چه آمریکا پیشنهاد و تصویب لایحه خود را دو ماه پیش در مجلس سنا جمهوری خواهان در حال حاضر در حال مذاکره و پیشنهاد خود را با کاخ سفید است.

“ما همه انتظار برای سناتور مک کانل و سنا به پیشنهاد خود قانون که احتمالا منعکس کننده خواهد بود کاخ سفید و جمهوری خواه مجلس سنا اولویت” Krishnamoorthi گفت: با اشاره به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل. جمهوری خواهان مجلس سنا هنوز به پرده پیشنهاد خود را.

“من شنیدن که وجود دارد ادامه داد: اختلاف و اساسا جنگ در درون حزب جمهوری خواه حزبی و درون کاخ سفید در مورد آنچه که باید گنجانده شده است,” او گفت:.

برای اطلاعات بیشتر از عمده گفتگو با Krishnamoorthi دانلود “این Takeout” پادکست در Art19, iTunes GooglePlay, Spotify و Stitcher. قسمت جدید در دسترس هستند هر صبح جمعه. همچنین شما می توانید از تماشای “Takeout” در O’DONNELL جمعه ساعت 5 بعد از ظهر 9pm و 12am همکاران و شنبه در 1pm, 9pm و 12am ET. به صورت یک آرشیو کامل از “Takeout” قسمت مراجعه کنید www.takeoutpodcast.com. و شما می توانید گوش دادن به “Takeout” در انتخاب رادیو فردا وابسته به رادیو (چک لیست های محلی خود را).

تولید کننده: Arden Farhi جیمی بنسون, سارا طبخ و النور واتسون
O’DONNELL تولید: Eric Soussanin جولیا Boccagno و فضل Segers
نمایش ایمیل: TakeoutPodcast@cbsnews.com
توییتر: @TakeoutPodcast
Instagram: @TakeoutPodcast
Facebook: Facebook.com/TakeoutPodcast

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im