کانکتیکات فرماندار ند لمانت اعلام کرد او خواهد تعویق انداختن دولت, ریاست جمهوری اولیه بود که برنامه ریزی شده برای مارس 28 دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس ساخت دولت ششم به تاخیر انداختن آن سال 2020 اولیه.

“در هماهنگی با کشورهای دیگر و ما از دولت و در تلاش برای انجام در حالی که دموکراسی حفظ بهداشت عمومی اولویت من تصمیم به حرکت اولیه انتخابات ریاست جمهوری ما به ژوئن 2nd,” لمانت اول اظهار داشت: در یک صدای جیر جیر.

حرکت به شرح زیر است یکی در اوایل این هفته توسط مریلند که همچنین تاخیر در آن ریاست جمهوری اولیه از مارس 28 2 ژوئن. چهار ایالت دیگر نیز با تاخیر مقدماتی از جمله اوهایو, لوئیزیانا, گرجستان و کنتاکی.

2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز ”

بیشتر در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی & قفقاز

“من مهم ترین نگرانی ها اجازه می دهد هر کانکتیکات رای دهندگان را به صدای خود را شنیده و در انتخاب نامزدهای ریاست جمهوری و تضمین این که آنها قادر به پای صندوق های رأی رفتند با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است” کانکتیکات, وزیر امور خارجه, Denise مریل گفت در توییتر. “حرکت اولیه تاریخ اولین گام خوب است و ما را محلی انتخابات زمان بیشتری برای آماده سازی. تغییر تاریخ انتخابات چیزی است که ما به آرامی آن را به یک شناخت از شدت و طبیعت از این بحران و مراحل بیشتر ممکن است لازم باشد تا تضمین کند که هر CT رای دهندگان یک فرصت برای شرکت در انتخابات.”

قبل از اولیه به تعویق افتاد, مریل تا به حال نیز نامیده می شود به صورت غیابی برای 28 آوریل در دسترس به هر کسی که می خواستم یکی برای جلوگیری از حوزه های رأی گیری به دلیل تهدید به COVID-19 و خواسته بود لمانت به صدور یک فرمان اجرایی از بین بردن محدودیت زبان در قانون فعلی در طول اضطراری است. دفتر والی است که انتظار می رود به انتشار اضافی راهنمایی اولیه بعد.

کانکتیکات اولیه تعویق اجرا می شود تا در برابر کمیته ملی حزب دموکرات را توصیه. در بیانیه صادر شده در روز سه شنبه رئیس تام پرز خواستار اقدامات از جمله رای از طریق پست. او استدلال کرد که چنین اقداماتی می تواند آن را آسان تر و امن تر برای رای دهندگان به حق خود و مخالف هل دادن مقدماتی به بعد از آن در چرخه زمانی که این معلوم نیست که آیا coronavirus را هنوز هم یک تهدید.

چهار ایالت از جمله Delaware, New York, پنسیلوانیا و رود آیلند هنوز در حال برنامه ریزی برای برگزاری مقدماتی در آوریل 28. در روز سه شنبه, رود آیلند مدیره از انتخابات رای به حرکت اولیه از مارس 28 ژوئن 2 به عنوان به خوبی. که سفارش تحویل داده شده است به فرماندار Gina Raimondo را که در آن در انتظار تصویب است.

“رود آیلند اولیه است که هنوز هم بیش از یک ماه دور و فرماندار اولویت حفاظت فوری بهداشت عمومی و ایمنی از جزایر رود گفت:” دبیر مطبوعاتی جاش بلوک در یک بیانیه است. “او باز به ایده حرکت تاریخ انتخابات و تکیه بر راهنمایی از بهداشت عمومی و انتخاباتی که به اطلاع تصمیم گیری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de