محافظه کار کشیش تلویزیونی Kenneth Copeland گفت: بینندگان خود را از وزارت برنامه که آنها را “شفا” از coronavirus بیماری او به عنوان دعا در حالی که درخواست آنها را به لمس صفحه نمایش تلویزیون خود را برای دریافت شفا معنوی.

Copeland عجیب و غریب پیام به پیروان خود را در یک “گزارش ویژه” در کانال پیروزی با عنوان “ایستاده در برابر Coronavirus” برای اولین بار گزارش شده توسط جناح راست سازمان دیده بان در روز پنج شنبه. در یک کلیپ از نماز کشیش مسیحی می رسد دست خود را دراز سمت دوربین, درخواست بینندگان به رسم دید و لمس صفحه نمایش خود را.

“با تشکر از شما عیسی. او را شفا” رهبر مذهبی گفت: در این ویدئو رکوع سر خود را. “در حال حاضر آن را می گویند: من آن را. من آن را داشته باشد. این معدن. من با تشکر از شما و سپاس از شما برای آن.”

او افزود: “با توجه به کلام خدا من را شفا داد. و به نظر من نه خود بدن. به نظر من نه علائم در بدن من است. اما تنها که خدا وعده داده است.”

در پایان نماز, Copeland اعلام کرد “شفا و هست.”

این کشیش تلویزیونی نیست اول روحانی به پیشنهاد غیر معمول برای درمان coronavirus به مسیحی خود را دنبال. کشیش جیم باکر که میزبان جیم باکر نشان می دهدگفته خود را بینندگان در 12 فوریه که آنها می توانید به خرید یک محصول به نام نقره راه حل از یک به اصطلاح طبیعی متخصص سلامت او مصاحبه.

“این آنفلوانزا که در حال حاضر گردان جهان را شما می گویید که نقره ای راه حل موثر خواهد بود?” باکر پرسید. این مهمان, Pema Chodron ادعا کرد که آن را.

“بیایید می گویند آن نشده است و تست شده بر روی این گونه از coronavirus اما از آن شده است تست شده بر روی گونه های دیگر از coronavirus شده است و قادر به از بین بردن آن را در عرض 12 ساعت” Chodron به دروغ ادعا کرد. “کاملا از بین بردن آن است. آن جان است. ندادن آن است.” او در ادامه گفت که راه حل “ثابت شده است توسط دولت آن است که توانایی به کشتن هر پاتوژن آن تا کنون آزمایش شده از جمله سارس و ایدز است.”

هیچ شواهد علمی به عقب Chodron را ادعا می کند. یک پیام بر روی صفحه نمایش گفت: بینندگان آنها می تواند خرید چهار 4-بطری اونس نقره ای راه حل برای $80.

ایالت میسوری در نظر تبلیغات نادرست در باکر برنامه به طور غیر قانونی NPR گزارش روز چهارشنبه. دولت پرونده ای در این هفته به بلوک باکر و وزارت او از ترویج و فروش جعلی coronavirus درمان است.

Kenneth Copeland
کشیش تلویزیونی Kenneth Copeland می گوید بینندگان تلویزیون به لمس صفحه نمایش خود را به “شفا” از coronavirus را مىخواند.
تصویر/Vimeo/توییتر

میسوری دادستان گفت: باکر و وزارت او شدند “دروغ امیدوار کننده به مصرف کنندگان که نقره ای راه حل می تواند به درمان از بین بردن و کشتن و یا غیر فعال کردن coronavirus و/یا افزایش افراد مسن مصرف کنندگان سیستم ایمنی بدن و کمک به آنها را سالم نگه دارید هنگامی که وجود دارد در واقع هیچ واکسن قرص معجون و یا محصول دیگر در دسترس برای درمان و یا درمان coronavirus.”

نیویورک دادستانی کل ارسال نامه ای به باکر در مارس 3, هشدار او برای جلوگیری از دستفروشی جعلی درمان است.

در سطح جهان بیش از 127,000 مردم آلوده شده است coronavirus با توجه به یک ردیاب توسط دانشگاه جانز هاپکینز. شده اند وجود دارد بیش از 4700 مرگ اما بیش از 68,000 مردم در حال حاضر از بهبود عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de