محافظه کار کشیش که حاضر به نزدیک کلیسا در میان Coronavirus همه گیر نشان می دهد خدا کمک خواهد کرد که با ضرب رول توالت

یک محافظه کار کشیش انجیلی پیشنهاد کرده است که به پیروان خود که خدا کمک خواهد کرد که خود را تکثیر توالت رول میان coronavirus بیماری همه گیر.

در یک کلیپ ارسال شده به توییتر پاستور رادنی Howard-براون رهبر فلوریدا مبتنی بر احیای وزارتخانه ها بین المللی خود گفت جماعت که “این باید یک زمان فوق العاده روزی که در آن چه شما را در دست خود را چند برابر خواهد شد.”

“و در هر روز وجود خواهد داشت multiplications” او ادامه داد. “شما نگاه خود را کاغذ توالت و شما فکر می کنم من قصد دارم برای اجرا از کاغذ توالت, اما شما باید یکی دیگر از رول که یکی بود و شما نمی دانید که چگونه است که حتی می گیرد.”

هاوارد براون افزود: “در حال رول کاغذ توالت گرفتن با هم و داشتن خانواده در حال حاضر ؟ آنچه در حال وقوع است? هنگامی که شما دوباره نگاه هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی. شما فکر می کنید شما در حال رفتن به اجرا اما زمانی که شما دوباره نگاه هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی. که فوقالعاده روزی.”

نیوزویک رسیده به هوارد-براون کلیسا برای نظر.

به عنوان COVID-19 به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور تهدید کننده زندگی آمریکایی و تند اقتصاد جهانی, Howard-براون در مارس 16 گفت: پیروان خود در رودخانه خلیج تمپا کلیسا که او را نمی خواهد بسته چرا که آنها نه “pansies.”

“ما در حال توقف هر چیزی,” او گفت:. “من اخبار را برای شما, این کلیسا هرگز. تنها زمانی کلیسا نزدیک است که جذبه در حال وقوع است.

“این مدرسه کتاب مقدس باز است چرا که ما در حال بالا بردن angela chambers نه pansies,” هوارد-براون اضافه شده است.

او همچنین گفت که جماعت خود را به لرزش دست یکدیگر با وجود دولت فدرال اصرار اجتماعی فاصله در تلاش برای مهار این ویروس. “خب من می دانم که آنها نمی خواهند ما را به انجام این کار, اما فقط به نوبه خود در اطراف و خوش آمد می گوید دو سه نفر. به آنها بگویید که شما آنها را دوست دارم عیسی آنها را دوست دارد,” Howards-براون گفت: با توجه به وب سایت جناح راست سازمان دیده بان. “گوش دادن این است که باید امن ترین مکان است. اگر شما نمی تواند ذخیره شده در کلیسا شما دچار مشکل جدی است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز یکشنبه طی یک coronavirus اخبار کنفرانس از کاخ سفید که اجتماعی فاصله دستورالعمل تمدید خواهد شد تا آوریل 30. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او معتقد است که مرگ و میر در آمریکا به احتمال زیاد اوج در دو هفته.

با توجه به یک ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز بیش از 720,000 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 جهانی با 33,000 مرگ و میر و 149,000 بهبود. ایالات متحده دارای بیشترین موارد با حدود 140,000 موارد تایید شده و بیش از 2400 مرگ و میر مرتبط با رمان ویروس.

Florida church
یک زن و شوهر دعا در یکشنبه توده در “Santuario Nacional de Nuestra Señor de la Caridad” کلیسا در میامی در 15 مارس سال 2020 است.
اوا ماری Uzcategui/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im