مجری رادیویی محافظه کار تماس بایدن ‘افترا آمیز’ به صورت پیشنهاد Rush Limbaugh نژادپرست است


Joe Biden
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری رویداد در نیوهمپشایر در فوریه 5 سال 2020 است.
اسپنسر پلات/گتی

یک بحث محافظه کار رادیو میزبان را متهم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بودن “افترا آمیز” نسبت به راش Limbaugh پس از بایدن پیشنهاد کرد که گذشته اظهارات Limbaugh شد نژادپرست است.

Limbaugh اهدا شد مدال آزادی ریاست جمهوری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه. بایدن به یاد آورد گذشته اظهارات Limbaugh تا به حال ساخته شده خود را در طول رادیو حرفه ای در سی ان ان تاون هال رویداد در روز چهارشنبه نشان می دهد برخی از اظهارات توهین نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار در خاص است.

“من باید بگویم که افترا آمیز گفت:” هویت خود را نشان می دهد رادیو پنج شنبه در حالی که در پاسخ به اظهارات بایدن. “راش Limbaugh صفر نژاد پرستی. و آن را نسبت به او تهمت است.”

Limbaugh روز دوشنبه اعلام کرد که او مبتلا به بیماری پیشرفته سرطان ریه است. این حرکت با مغلوب ساختن پیشی جستن به جایزه تفرقه نشان می دهد بحث میزبان مدال آزادی در وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز بعد بی سابقه بود. این تصمیم باعث واکنش از تعدادی از منتقدان علاوه بر بایدن برخی از آنها نیز بر این باورند محافظه کار شخصیت ها سابقه شعارهای نژادپرستانه.

بایدن نظرات تاکید همدردی Limbaugh را تشخیص پزشکی در حالی که محکومیت خود را به اتهام نژاد پرستی.

“نگاه, Rush Limbaugh خود را صرف تمام وقت در درجه تقسیم مردم تحقیر مردم صحبت کردن در مورد چگونه صحبت کردن در مورد سیاه پوستان در راه آفریقایی آمریکایی در راه است که… به هر حال من احساس می کنم بد منظورم این صمیمانه که او مبتلا به یک بیماری ترمینال” بایدن گفت: در سی ان ان رویداد. “پس او همدلی و همدردی بدون توجه به آنچه در پس زمینه خود را است.”

معاون سابق رئیس جمهور نیز نشان داد که به اعتقاد او Limbaugh به دور از شایسته دریافت کننده مدال نشان می دهد که او اعطا شد و از آن به عنوان بخشی از یک حرکت سیاسی با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ایده این است که او… دریافت مدال که بالاترین افتخار است که می تواند با توجه به یک غیر نظامی پیدا کردن من کاملا رک و پوست کنده رانده بیشتر با تلاش برای حفظ خود جناح راست سیاسی اعتبار از آن است که هر چیز دیگری می شود.” “منظورم این است که اگر شما به عنوان خوانده شده برخی از چیزهایی که عجله کرده است گفت: در مورد افرادی که خود را در پس زمینه خود را قومیت او چگونه صحبت می کند و به آنها… من فکر نمی کنم او می داند آمریکا کد نجابت و افتخار است.”

“اما نگاه این است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: بایدن.

اگر چه هویت خاص بایدن را به اتهام “افترا آمیز” اظهارات معاون سابق رئیس جمهور که به مراتب از شخص اول به متهم Limbaugh نژادپرستی با اتهام ساخته شده چند بار در طول دوره از چندین دهه زندگی حرفه ای طولانی.

برخی از جنجالی لحظات است که الهام گرفته از منتقدان به برچسب Limbaugh “نژادپرستانه” عبارتند از: تشبیه NFL بازی به دعوا بین “خون و crips بدون هر گونه سلاح” دفاع از حق خود را به استفاده از یک نژادپرست لکه دار و دارای یک آهنگ در رادیو نشان می دهد که مراجعه کننده به رئیس جمهور سابق باراک اوباما به عنوان “باراک سحر و جادو سیاه پوست.”

نیوزویک رسیده به بایدن نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر