مجری رادیویی محافظه کار اریک اریکسون انتقاد برای قرار دادن ‘سوزاندن صلیب’ در حیاط جلویی

دیرین مجری رادیویی محافظه کار اریک اریکسون بود متهم به تعصب و یا بدون داشتن آگاهی از تاریخ ایالات متحده پس از ارسال یک تصویر در رسانه های اجتماعی شنبه شب که بسیاری از منتقدان گفت شبیه یک “سوزاندن صلیب.”

اریکسون یک مسیحی انجیلی وبلاگ نویس و میزبان آتلانتا مبتنی بر نمایش رادیویی ارسال شده یک عکس به توییتر و Instagram فقط جلوتر از یکشنبه نخل که نشان داد منشعب صلیب در حیاط جلویی خود. او اظهار داشت که بچه ها که رفتن به مدرسه با کودکان خود در حال ساخت و فروش زیادی عبور به منظور حمایت از بیمارستان محلی تلاش برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس.

محافظه کار وبلاگ نویس اشاره کرد او اضافه شده “چراغ” به صلیب که مجموعه خود را رسانه های اجتماعی منتقدان به آتش کشیده با Ku Klux Klan, مقایسه و پرسش و پاسخ در مورد نژادی اهمیت پشت سر قرار دادن آنچه به نظر می رسد “سوزاندن صلیب” در حیاط.

“ایمان بر ترس است. به روز رسانی: نمیفهمد من باید توجه داشته باشید که من نه این را. دو کودکان و نوجوانان که در سنین کودکان و نوجوانان ما شده اند ساخت این و فروش آنها را برای $20 و سپس خرید اتاق استراحت و تنقلات محلی برای بیمارستان ها با پول است. من اضافه شده چراغ” اریکسون نوشت: در Instagram شنبه شب بلافاصله نقشه کشی شوکه واکنش های.

برای مسیحیان این سال هفته دفاع مقدس آغاز می شود, جمعه و شنبه آینده به پایان می رسد به عنوان اریکسون و میلیون ها نفر دیگر از پیروان ردیابی حوادث که منجر به مرگ عیسی مسیح با مصلوب شدن عیسی بر روی صلیب. اما با وجود این به خوبی روشن صلیب بستن در با اریکسون مسیحی ایمان او بلافاصله تمسخر برای بسیاری از آنچه گفته شد یک تصویر تکان دهنده. محافظه کار بلاگر نام خاست به عنوان یک روند موضوع صبح روز یکشنبه به عنوان هزاران نفر از نظرات deluged خود را ارسال.

“اریک اریکسون با سوزاندن صلیب خود را در حیاط تنها چیزی که در مورد این هفته که به نظر نمی رسد تعجب آور” در پاسخ محبوب پالمر گزارش وبلاگ نویس لایحه پالمر.

“من مطمئن هستم که اریک اریکسون فکر کردم این یکی از طریق ایم” دانشمند علوم سیاسی میراندا Yaver. “شاید تجدید نظر چراغ” افزود: یکی دیگر نگران کاربر توییتر.

ده ها تن از نوشته ها نشان داد 19th و 20th-century تصاویر Ku Klux Klan اعضای ستایش سوزاندن صلیب در تظاهرات و یا در حیاط از قربانیان آنها به دنبال ارعاب در طول Jim Crow دوره ای از تاریخ ایالات متحده است.

اریکسون پاسخ نمی دهند به نیوزویک درخواست برای نظر یکشنبه.

او نوشت: در سودای وبلاگ هفته گذشته که دولت ایالات متحده باید “دستگیری مبلغان” را انتخاب کرده اند که برای برگزاری خدمات با وجود coronavirus هشدارهای از هر دو سطح فدرال و دولت. اما او همچنین خواست رهبران کلیسا به “مسئول” در هنگام برنامه ریزی هر گونه حوادث با جماعت از مردم در میان همه گیر.

اریکسون به مدت طولانی شناور تئوری های توطئه در میان محافظه کار و جناح راست پیروان به خصوص از طریق خود بسیار محبوب RedState خروجی رسانه ها.

erick erickson burning cross yard
دیرین مجری رادیویی محافظه کار اریک اریکسون بود متهم به تعصب و یا بدون داشتن آگاهی از تاریخ ایالات متحده پس از ارسال یک تصویر در رسانه های اجتماعی شنبه شب که بسیاری از منتقدان گفت شبیه یک “سوزاندن صلیب.”
تصویر: اریک اریکسون | توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im