تماس با خوشه ممکن است اجازه می دهد بخشی از مستند خروج برای بچه های جوان

پدر و مادر این است که شیب منحنی یادگیری برای همه. برای من این شامل مهارت های تازه به دست آورد برای موهای بلند مدیریت چهار سال دختر قدیمی, Isabella.

کلیپ های مو هستند, کلید و لوازم جانبی برای آن است. مشکل با کلیپ های مو است که آنها بسیار آسان است به از دست دادن و غیر ممکن است برای پیگیری کردن دوباره – در پایان روز آنها را می توان در مدرسه در خانه دوستان, موسیقی, کلاس یا استخر شنا قالبهای.

این مستند با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر شده است تا حد زیادی کاهش این مشکل است. این روزها موهای از دست رفته کلیپ واقعا باید جایی در خانه. اما محدود بودن به صفحه اصلی ارائه مشکلات دیگر است.

در حالی که من از دست من هفته فشردگی جلسات, من خوش شانس هستم که خانه انزوا تا حد زیادی مزاحمت برای من. برای ایزابلا آن بسیار بیشتر از آن است. در چهار سال او گم شده است دوستان خود را از یک روز از مستند و بر خلاف برخی از نوجوانان او ارتباط برقرار نمی کند به خوبی دیجیتالی.

قبل از سن که در آن (از دیدگاه من) ارتباطات انجام شده است تا حد زیادی از طریق مرموز کلمات اختصاری و emojis در همیشه در حال تغییر سیستم عامل رسانه های اجتماعی و حتی قبل از همه گیر او زندگی اجتماعی است که بسیار در اطراف محور دید از تماس فیزیکی با بهترین دوستان است.

ما در حال انجام بهترین ما می توانیم به نگه داشتن او را سرگرم در خانه و در هنگامی که در روز, هوای آزاد, جلسات تمرین, اما گسترش فعلی ما “هیچ ارتباطی فراتر از خانواده” سبک زندگی شامل یک یا دو تا از ایزابلا نزدیک ترین دوستان خود را فوق العاده به او کمک کند سلامت روانی و اجتماعی توسعه است.

همچنین در تنها کمی اضافی خطر از دست دادن کلیپ های مو. بهتر است اگر این یک یا دو نفر از دوستان نیز به طور انحصاری بازی در این گروه بازی های خوشه ای و سپس پیدا کلیپ مو می تواند به راحتی بازگشت به صاحب حق چون احتمال کمی وجود دارد که که کلیپ های مو از کودکان دیگر بازی گروه را اضافه کنید سردرگمی است.

به عنوان شما ممکن است حدس زده من در واقع نه این که نگران کلیپ های مو. کاهش گسترش coronavirus اما شامل شبیه ملاحظات. همه ما نیاز به کاهش تماس با ما به عنوان آنجا که ممکن است برای کمک به کم کردن سرعت گسترش ویروس.

تماس با ما است که ما نمی توانیم جلوگیری از تا حد زیادی خانوار بر اساس. اگر ما نگه داشتن مخاطبین ما تا حد زیادی در درون خانواده وجود دارد خطر محدود است که این ویروس وارد و یا برگ خانواده. این اصل می تواند به طور مشابه اعمال می شود به اندازه کوچک و ثابت بازی کودکان گروه.

توافق انحصار در این است که مرکزی به موفقیت آن را به عنوان محدوده خطر برای انتقال زنجیر. به عنوان یک نتیجه از جمله تماس های اجتماعی خوشه بندی برای کودکان اجازه می دهد آنها را برای معاشرت با دوستان خود در حالی که تنها با اضافه کردن یک جای حاشیه ای خطر ابتلا به کروناویروس از عفونت یا انتقال به کسانی که خارج از گروه بازی و مربوطه خود را خانواده.

به عنوان دولت بریتانیا اعلام کرد حداقل سه هفته بیشتر از مستند و با دلیل به این باور است که در سه هفته زمان coronavirus تهدید خواهد فروکش کرده, بازی, گروه, خوشه بندی می تواند در توسعه پایدار در راه رو به جلو برای نگه داشتن کودکان و خانواده خود را سالم و امن است.

  • Stefan Flasche عضو دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری را مدل سازی تیم است که ارائه تخمین می زند برای دولت های مختلف در COVID-19 کاهش و کنترل استراتژی خروج

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de