تماس با ردیابی برای coronavirus: چگونه کار می کند و به همین دلیل آن را دشوار است

حاوی ویروسی شیوع طولانی متکی در زمان مصرف فرایند شناخته شده به عنوان تماس با ردیابی. بهداشت عمومی کارگران مصاحبه کسی که مثبت آزمایش و بررسی زندگی خود را ردیابی کردن هر کسی که می تواند در معرض شده اند.

در حال حاضر شهرها و ایالات متحده اعلام کرده اند برنامه ای برای استخدام هزاران نفر از کارگران برای کمک به تلاش برای ردیابی تماس برای coronavirus بیماران.

برای COVID-19 یک بیماری است که می تواند جوجه کشی تا دو هفته و پخش می شود توسط افرادی که نمی نشان دادن هر گونه علائموظیفه دلهره آور است.

“شما می توانید تصور کنید که کاملا یک کار فشرده فرایند فقط در یک مورد گفت:” Barun ریاضیات یک دانشگاه کلمبیا اپیدمیولوژی. “تماس با ردیابی است که به شدت مورد استفاده در سل است که در آن تخصص من واقعا است. هنگامی که شما یک سل مورد که مجموعه یک واکنش زنجیره ای که در آن وزارت بهداشت و درمان می شود به اطلاع آنها اعزام یک دسته از افراد به فن از آن شاخص مورد به تمام تماس. آنها می خواهند بدانند که آیا شما با زندگی که آیا شما خواب و غیره و غیره.”

اما برای یک بیماری که به راحتی به عنوان coronavirus بررسی است بسیار مشکل تر از ریاضیات گفت.

“با بیماری های تنفسی می شود پیچیده است چرا که شما ممکن است بدانید شخص شما آن را گسترش. شما ممکن است فقط مسیرهای عبور و شناخته شده آن است. اگر کسی به شما بپرسید “آیا شما رفتن به این دلی در گوشه ای از 96 و برادوی, شما ممکن است می گویند” نه ” اما شاید شما گذشت با وجود چند روز پیش (قبل از شما تا به حال علائم),” ریاضیات گفت.

که در آن تلفن همراه داده ها می تواند کمک کند.

گوگل و اپل اعلام کرد در مارس 10 که آنها را با هم کار کنند برای ایجاد یک پلت فرم تماس با ردیابی برای بهداشت عمومی ادارات. این شرکت در حال برنامه ریزی در دو مرحله اجرای.

در مرحله اولیه در اواسط ماه مه به روز رسانی سیستم عامل برای هر دو اپل و آندروید گوگل پلت فرم اجازه می دهد سلامت بخش برای ایجاد برنامه های کاربردی که کاربران می توانید دانلود در تلفن های خود را.

اگر یک فرد آزمایش مثبت برای coronavirus آنها را به طور داوطلبانه وارد کنید که به این برنامه را بر روی تلفن خود را که پس از آن ارسال هشدار به هر برنامه دیگر کاربر که در مجاورت نزدیک به آن شخص در دو هفته گذشته. هشدار توصیه می کنم به کسانی که آن را دریافت خواهید کرد که آنها باید تست شده.

برای این طرح به کار کاربران را به برنامه اجازه به کار به طور مداوم در پس زمینه از تلفن های خود را. شرکت نمایندگان می گویند که این نرم افزار را با استفاده از بلوتوث برای تشخیص گوشی های دیگر در این نزدیکی هست. بلوتوث یک فرکانس پایین سیگنال که ارتباط تنها با دستگاه های واقع در حدود 15 پا ساخت آن به خصوص امیدوار کننده برای تماس با ردیابی.

هر کاربر تلفن خود را حفظ خواهد یک لیست از ناشناس کلید معنابخش هر تلفن دیگر شناسایی شده در دو هفته گذشته — اما نه محل آن تعاملات با توجه به اپل و گوگل است.

نمایندگان این شرکت ها می گویند که اطلاعات را تنها با یک سرور در صورتی که کاربر دریافت تشخیص مثبت و سپس آن را ذخیره شده بر روی سرور فقط برای دو هفته.

فاز دو از اپل و گوگل طرح یک جفت دیگر از به روز رسانی سیستم در چندین ماه است که از بین بردن نیاز به برنامه های سفارشی. به جای تماس با قابلیت ردیابی خواهد بود ساخته شده را به گوشی’ سیستم. وزارت بهداشت مقامات پس از آن که توانایی به شیر به لیست هر کسی که تا به حال تصمیم گرفتند در.

که سطح دسترسی مردم به اطلاعات خصوصی را افزایش می دهد “یک زن و شوهر از پرچم” به جان Ackerly بود که مدیر دانشیار کاخ سفید شورای اقتصاد ملی پس از 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی است.

Ackerly که در حال حاضر مدیر عامل شرکت از حریم خصوصی اطلاعات شرکت Virtru هشدار داد در برابر این نوع از نظارت امتیازاتی که به وجود آمد در پاسخ به 9/11.

“در زمان بحران مردم در حال حرکت واقعا به سرعت و سعی کنید به درک تهدید و خطر و بسیار مردم به خوبی معنی ساخته شده سیاست بدون شفافیت است که به طور موثر فعال ضبط داده ها از هر شهروند ایالات متحده” Ackerly گفت: با اشاره به Patriot Act, قانون اجرای اندازه گیری از طریق کنگره در سال 2001.

خرید اینترنتی از برخی از Patriot Act بیشتر بحث نظارت مجوز منجر به بی اعتمادی گسترده از فن آوری نظارت که می تواند ثابت کند به خصوص آسیب رساندن به تماس با ردیابی تلاش Ackerly گفت. اپل و گوگل نمایندگان اذعان کرد که این طرح تنها می تواند موثر باشد در صورت وجود استفاده گسترده از برنامه های.

Ackerly گفت: ایالات متحده باید “فدرال قانون حفظ حریم خصوصی به طور خاص در اطراف بهداشت اطلاعات” اطمینان حاصل کرد که اطلاعات جمع آوری شده از طریق تماس با ردیابی نظارت است تنها مورد استفاده برای هدف در نظر گرفته شده برای یک دوره خاص از زمان.

“مردم بدون روشن شدن مشی و واقعی ویژگی های کنترل تعبیه شده همیشه رفتن به فکر می کنم از راه هایی برای استفاده و repurpose داده گفت:” Ackerly بود که مسئول سیاست های کاخ سفید در سال 2001 و 2002 و بعد از آن سیاست ها و برنامه ریزی استراتژیک مدیر در وزارت بازرگانی ایالات متحده..

او افزود که این امر می تواند آسان برای اپل و گوگل به یک “جریان حسابرسی” به کاربران اجازه می دهد برای دیدن آنچه که آژانس های دسترسی به تماس خود را ردیابی داده ها “به آمریکایی های واقعی قابل کنترل است.”

“شما به طور موثر باید دو کار بسیار بزرگ و شرکت های خصوصی در تعیین چه تجارت کردن باید بین مجموعه داده ها و حریم خصوصی” Ackerly گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de