تماس با ردیابی: چگونه بریتانیا آزمون پیگیری و ردیابی طرح کمک به سهولت مستند

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد COVID سیستم هشدار تنظیم کنید تا به طراحی و توسعه توسط یک مشترک جدید امنیت زیستی مرکز.

این Covid سطح هشدار را در یک مقیاس از یک تا پنج – یک سیستم اندازه گیری برای استفاده در رابطه با پیگیری و ردیابی اقدامات جدید بیمه خدمات درمانی تماس با ما-ردیابی نرم افزار.

یک NHS نسخه از یک تماس ردیابی برنامه شده است trialed در جزیره موجود زنده این هفته پس از تلگراف نشان داد که قصد دارد در مارس اما فقط 40 درصد از جمعیت این جزیره را دانلود کرده این برنامه است.

تماس با ردیابی برنامه شده در صورتحساب یا لیست به عنوان یک کلید برای کاهش اجتماعی فاصله اقدامات کمک به دقت اشاره کردن به کسانی که نیاز به قرنطینه و هشدار به افرادی که در “قابل تماس” با کسانی که تست مثبت است.

انتظار می رود به طور کامل نورد در سراسر انگلستان در اواخر این ماه. اما آن پدید آمده است که بیمه خدمات درمانی به وظیفه یک شرکت خصوصی به “بررسی” اگر آن را می توانید تماس خود را-برنامه ردیابی به استاندارد های جهانی ارائه شده توسط اپل و گوگل نگرانی بیش اشکالات و ناسازگاری – تنها چند روز پس از بریتانیا نسخه راه اندازی در یک دادگاه منطقه ای در جزیره موجود زنده.

کشورها در سراسر جهان در حال عجله برای راه اندازی تماس با ردیابی نرم افزار برای شناسایی که یک فرد آلوده تا به حال در تماس با, به عنوان بخشی از تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

از تیم “تاج کارآگاه” به ارتش دانشجویان ساخت هزار تماس در روز, در اینجا برخی از راه کشورهای در حال ردیابی گسترش Covid-19.

آنچه که در تماس با ردیابی?

تماس با ردیابی یک روش جلوگیری از گسترش یک بیماری است. سلامت کارگران مصاحبه افرادی که مبتلا به کروناویروس و کار که آنها ممکن است اخیرا در تماس با.

آنها با هم قرار داده یک جدول زمانی و شبکه ای از مخاطبین گفتن افراد دیگر که ممکن است در معرض تماس با فرد آلوده به قرنطینه خود را.

آیا بریتانیا برنامه ؟

بریتانیا راه اندازی کرده است جدید Covid هشدار سطح سیستم که دلالت سطوح مختلف خطر ناشی از این ویروس به عنوان شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد.

این تهدید جدید در مقیاس خواهد شد نگه داشتن مردم مطلع در مورد سطح تهدید است که این ویروس به شمار با انگلستان در حال حاضر در سطح چهار اما انتظار می رود به تدریج حرکت به سطح سه.

سطح سه معنی است که تعدادی از عفونت های جدید در حال افزایش است به طور قابل توجهی که ‘R شماره’ – نرخ تولید مثل – ویروس کمتر از یک است. این هنوز هم مستلزم مستند اقدامات اما با تسهیلات قابل توجهی از محدودیت های فعلی که تشکیل دولت در پاسخ tothe ویروس.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “ما باید جهان-ضرب و شتم سیستم برای تست قربانیان بالقوه و برای ردیابی تماس های خود را.”

تماس با ردیابی خواهد شد نورد بر اساس ملی از اواخر این ماه از طریق استفاده از ‘NHSX’ تماس با ردیابی نرم افزار که به اطلاع افرادی که در “قابل تماس” با کسانی که آزمایش مثبت برای این بیماری است.

این کار با استفاده از سیگنال های بلوتوث به تشخیص زمانی که دو گوشی نزدیک به یکدیگر و هر کسی که می شود ناخوشی با کروناویروس علائم می تواند اطلاع برنامه که پس از آن به اطلاع کاربران دیگر.

چه شده است که اولین تماس را ردیابی محاکمه نگاه مانند?

انگلستان تماس با ردیابی برنامه زنده رفت از روز سه شنبه برای کارکنان بیمه خدمات درمانی در جزیره موجود زنده.

از شنبه همه 80,000 خانوار در این جزیره را دریافت نامه ای از رئیس با اطلاعات جامع در مورد محاکمه و درخواست از آنها برای نصب برنامه.

آقای Hancock گفت: “اگر شما در حال تماشای این و شما زندگی می کنند در Isle of Wight, من یک پیام ساده: لطفا, دانلود نرم افزار برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.

“با دانلود این برنامه شما در حال حفاظت از سلامت خود و سلامت خود و عزیزان و سلامت جامعه است.”

اما پروفسور کریستف فریزر پیشرو از دانشگاه آکسفورد تیم توسعه آن هشدار داده است که 60 درصد از انگلیسی ها نیاز به آن را دانلود کنید آن را به موفق خواهد بود.

ترس مطرح شده توسط نمایندگان مجلس در مورد پتانسیل را از این طرح با دیوید دیویس با استناد به “نگرانی های امنیتی” بیش از ذخیره سازی داده ها.

سابق Brexit وزیر گفت: تلگراف: “بسیاری از مردم نمی خواهم این ایده در حال پیگیری است. بیشتر سرزده برنامه کوچکتر را به بالا خواهد بود.”

  • ادامه مطلب: راهنمای تصویری نحوه بیمه خدمات درمانی تماس با ردیابی برنامه با این نسخهها کار

جزیره موجود زنده

فقط 40 درصد از مردم در جزیره موجود زنده باید به تاریخ دانلود برنامه با توجه به رابرت Jenrick وزیر از دولت برای مسکن, جوامع و دولت های محلی. آقای Jenrick گفت که 50 ، 000 نفر را دانلود کرده و آن را در یک هفته به نمایندگی کمتر از نیمی از جمعیت این جزیره.

پروفسور کریستف فریزر که رهبری دانشگاه آکسفورد تیم مسئول برای توسعه آن هشدار داد که 60 درصد از انگلیسی ها باید دانلود و استفاده از این برنامه آن است که اگر موثر باشد.

بیمه خدمات درمانی تماس با ردیابی برنامه نیز ضربه توسط تعدادی از اشکالات از جمله گزارش از ساکنان که آن کار نمی کند بر روی گوشی های که چهار سال یا بیشتر.

همچنین وجود داشته است نگرانی هایی است که برنامه تخلیه باتری در سطح مردم همراه با برخی از کاربران و گفت که آنها را حذف کنید این نرم افزار اگر این ادامه پیدا کند.

باب Seely MP برای این جزیره گفت: محاکمه شد به یک “شروع قوی” و 33,000 مردم در جزیره دریافت کرده بود این برنامه در روز اول خود را.

حمل و نقل وزیر Grant Shapps گفت: محاکمه شد “خوب” و گفت که جزیره نشینان بوده و دانلود آن را “شور و شوق” در حالی که علامت Waldron – مدیر در مستقل راید مدرسه در این جزیره گفت: این تلگراف که وجود داشته است هیچ تاثیر قابل توجهی در عمر باتری و یا عملکرد تلفن خود را.

آلمان

در اروپا دولت می خواهید به استفاده از بلوتوث ‘handshakes’ بین دستگاه ها به عنوان یک راه برای اندازه گیری خطر عفونت اما رویکردهای متفاوت به اینکه آیا چنین مخاطبین باید به سیستم وارد شده در دستگاه و یا بر روی یک سرور مرکزی.

تحت آلمان تماس ردیابی سیاست هر کسی که در تماس با آلوده بیمار در دو هفته گذشته است که دنبال کردن و تست شده است.

اگر چه تعدادی از ملی ردیاب ناشناخته است در یک منطقه در نزدیکی مرز کشور هلند مقامات rang کسانی که جداسازی دو بار در روز به بررسی علائم و درجه حرارت با توجه به Rheinische Post یک روزنامه محلی است.

آلمان نیز انتخاب یک خانه رشد گوشی های هوشمند نرم افزار توسعه یافته برای رابرت کخ موسسه برای ردیابی عفونت.
یک کارمند برلین-Mitte منطقه بهداشت و درمان دفتر پوشیدن PPE دنده محافظ نشان می دهد مصرف یک سواب گلو


اعتبار: Sean گالوپ /Getty Images Europe

دولت گفت: نمایندگان مجلس از آن حمایت کرده است این متمرکز پلت فرم توسعه یافته توسط پان اروپایی Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی (PEPP-PT) کنسرسیوم و یک برنامه ساخته شده توسط یکی از اعضای آن جامعه هاینریش هرتز موسسه.

حرکت آن را در تقابل با اپل که خودداری کرده است و حریم خصوصی زمینه را برای حمایت لازم را برد کوتاه ارتباطات در اپل.

ایرلند

ایرلندی خدمتگزاران مردم در حال ساخت بیش از 2000 تماس در روز برای نظارت و ردیابی گسترش coronavirus.

تماس از هر مورد تایید شده در کشور شده اند در تماس با مقامات گفته اند و قبل از این مستند های درگیر خواستار حدود 40 نفر در هر فرد است.

در اوایل این ماه گفته مقامات 2,000 تماس گرفت و یک روز از نه ردیابی مراکز سراسر کشور این مجموعه به افزایش به 5000 تماس در هر روز است.
Taoiseach لئو Varadkar و وزیر محیط زیست Eoghan مورفی دیدار با دکتر Enda بارون و لیدیا بری از Safetynet مراقبت های اولیه تیم در Grangegorman مراقبت های اولیه مرکز در دوبلین.


اعتبار: Niall کرسن /PA

این تیم شامل 200 ردیاب اما 1,700 باید با دریافت آموزش در مورد نحوه ایجاد تماس و مورد استفاده می تواند اگر شیوع ادامه ایرلندی بار گزارش.

ردیاب شامل نیروی دفاع دانشجویان و بیش از 60 ، 000 تماس های شخصی ساخته شده اند تا کنون.

بلژیک

بلژیک استخدام 2,000 “تاج کارآگاه” به ردیابی اطلاعات تماس افراد با Covid-19.

تیم ردیاب توزیع خواهد شد منطقه ای با 200 در بروکسل 600 در Wallonia و 1200 در فلاندر با توجه به ملی, روزنامه De Tijd.

کسانی که شناسایی شده توسط تماس با ردیاب خواهد شد و سپس آزمایش می شود در صورتی که تست مثبت برای Covid-19 آنها را قرنطینه می شود و به مدت دو هفته.

مقامات فدرال نیز مشغول کار بر روی توسعه یک برنامه برای قرار دادن بالقوه عفونت کروناویروس. یک چارچوب قانونی است که طراحی شده برای برنامه و مقامات منطقه ای را انتخاب کنید که نویسنده آنها مایل به کار با.

ایالات متحده

ایالات متحده در حال حاضر 2,200 بیماری تحقیقات متخصصان شناخته شده به عنوان تماس با ردیاب با توجه به گزارش انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشتی (ASTHO).

اما این امر نیاز به حداقل های اضافی 100,000 برای ردیابی ممکن است عفونت های ASTHO برآورد شده است.

تماس با ردیابی است که در حال حاضر در حال انجام در سطح دولت با وجود رابرت Redfield سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیان کرد “این است که رفتن به بحرانی”.

مایک بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک کمک خواهد کرد که ایجاد یک “ارتش” از coronavirus ردیاب برای تست و ردیابی و سپس منزوی ساکنان با این ویروس در منطقه سه جانبه دولت; نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. ایالت نیویورک در حال حاضر دارای 500 ردیاب.

سان فرانسیسکو نیز راه اندازی آزمایشی برنامه لینک کردن یک شرکت با تکنولوژی 250 ردیاب در حالی که ماساچوست گفته است: “استخدام حدود 1000.

فرانسه

در فرانسه تیم های تلفن همراه استفاده می شود برای ردیابی تماس با افراد مبتلا به کروناویروس, فرانسوی, مقامات بهداشتی گفته اند.

اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از تماس با ردیاب این کشور در حال حاضر است.

فرانسه با هدف قادر به تست از 700 ، 000 نفر در هر هفته برای ویروس و شروع به بلند کردن اجسام محدودیت در آوریل 11.

مردم با این ویروس آلوده خواهد شد را به قرنطینه در خانه و یا در امکانات خاص مانند هتل ها.

در اواخر این ماه, نمایندگان مجلس با رای خواهد داد در طرح دولت برای راه اندازی یک تماس ردیابی برنامه برای مبارزه با شیوع کروناویروس. برنامه ریزی شده برنامه های گوشی های هوشمند خواهد کاربران هشدار می دهند اگر آنها در تماس با هر کسی که مبتلا به کوروناویروس.

کره جنوبی

در کره جنوبی که در آن روزانه مورد جدید در مجموع بیشتر شده است پایین تر از روز قبل از پایان ماه فوریه مقامات دقت ترسیم یک فرد حرکات بعد از تست مثبت است.

آنها انجام این کار از طریق, مصاحبه, GPS ردیابی تلفن های اعتباری-کارت سوابق و فیلم دوربین نظارت.

هنگامی که بالقوه حامل ویروس در حال شناسایی آنها نیز تست شده است.

Anonymised نشان داده Covid-19 حرکات بیمار نیز منتشر شده آنلاین اجازه می دهد دیگران به شناسایی اگر آنها ممکن است در تماس با فرد آلوده است.

موثر, تماس, ردیابی, سیستم, شناخته شده به عنوان Covid-19 هوشمند سیستم مدیریت اجرا توسط این کشور به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) و می تواند تجزیه و تحلیل یک فرد جنبش فقط در 10 دقیقه.
یک زن و شوهر با پوشیدن ماسک در میان پیاده روی را از طریق یک بازار در سئول


اعتبار: اد جونز /AFP

سنگاپور

در سنگاپور دولت گفته است که آن را قادر به ردیابی بین 2000 و 4000 اطلاعات تماس Covid-19 بيمار در هر روز به عنوان اعضای پلیس و ارتش تلفن افرادی که ممکن است در تماس با یک مورد تایید شده.

این کشور همچنین از راه اندازی نرم افزار TraceTogether در 20 مارس برای پیگیری تماس با کسانی که آلوده شده اند coronavirus.

آن را ادعا می کند که حدود 1.1 میلیون کاربر حدود یک پنجم از جمعیت کشور و با استفاده از تکنولوژی بلوتوث.

برنامه سیاهههای مربوط به کدهای منحصر به فرد بیش از بلوتوث سیگنال های نزدیکی بین گوشی های که این برنامه را نصب داده است و سپس مورد استفاده برای شناسایی تماس هنگامی که یک کاربر تست مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im