تماس با ردیابی: آنچه در انگلستان و آزمون پیگیری و ردیابی برنامه ریزی و چگونه آن کار خواهد کرد برای Isle of Wight?

تلگراف | No comments

کشورها در سراسر جهان در حال عجله برای راه اندازی تماس با ردیابی نرم افزار برای شناسایی که یک فرد آلوده تا به حال در تماس با, به عنوان بخشی از تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

دولت بریتانیا اعلام کرده است که زیرساخت بود که در جای خود قرار داده به طوری که تماس با ردیابی می تواند نورد در مقیاس بزرگ است.

“همانطور که ما نگاه به آینده این مهم به ویروس را تحت کنترل” مت, Hancock, به وزیر بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

آقای Hancock گفت جدید بیمه خدمات درمانی تماس با ردیابی برنامه تحت تست.

از تیم “تاج کارآگاه” به ارتش دانشجویان ساخت هزار تماس در روز, در اینجا برخی از راه کشورهای در حال ردیابی گسترش Covid-19.

آنچه که در تماس با ردیابی?

تماس با ردیابی یک روش جلوگیری از گسترش یک بیماری است. سلامت کارگران مصاحبه افرادی که مبتلا به کروناویروس و کار که آنها ممکن است اخیرا در تماس با. آنها با هم قرار داده یک جدول زمانی و شبکه ای از مخاطبین گفتن افراد دیگر که ممکن است در معرض تماس با فرد آلوده به قرنطینه خود را.

آیا بریتانیا برنامه ؟

به وزیر بهداشت نشان داده است که زیرساخت ها است که در جای خود قرار داده به طوری که تماس با ردیابی می تواند نورد در مقیاس بزرگ است.

وزیران روز پنجشنبه اعلام کرد که 18,000 تماس با ردیاب از جمله 3,000 بهداشت حرفه ای می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس با ردیابی کسی مظنون به داشتن Covid-19.

اما دانشمندان گفته اند که بریتانیا نیاز به جذب به عنوان بسیاری از 100,000 تماس ردیاب برای این کار موثر باشد.

جدید بیمه خدمات درمانی تماس با ردیابی برنامه در حال حاضر تحت تست. این کار با استفاده از سیگنال های بلوتوث به تشخیص زمانی که دو گوشی نزدیک به یکدیگر و هر کسی که می شود ناخوشی با کروناویروس علائم می سازیم برنامه که پس از آن به اطلاع کاربران دیگر با آنها داشتند قابل توجهی تماس بگیرید.

“بیشتر افرادی که ثبت نام برای این برنامه جدید که در آن می رود زندگی می کنند بهتر مطلع پاسخ ما خواهد بود و بهتر است بنابراین ما می تواند محافظت از بیمه خدمات درمانی” آقای Hancock گفت.

آلمان

در اروپا دولت می خواهید به استفاده از بلوتوث ‘handshakes’ بین دستگاه ها به عنوان یک راه برای اندازه گیری خطر عفونت اما رویکردهای متفاوت به اینکه آیا چنین مخاطبین باید به سیستم وارد شده در دستگاه و یا بر روی یک سرور مرکزی.

تحت آلمان تماس ردیابی سیاست هر کسی که در تماس با آلوده بیمار در دو هفته گذشته است که دنبال کردن و تست شده است.

اگر چه تعدادی از ملی ردیاب ناشناخته است در یک منطقه در نزدیکی مرز کشور هلند مقامات rang کسانی که جداسازی دو بار در روز به بررسی علائم و درجه حرارت با توجه به Rheinische Post یک روزنامه محلی است.

آلمان نیز انتخاب یک خانه رشد گوشی های هوشمند نرم افزار توسعه یافته برای رابرت کخ موسسه برای ردیابی عفونت.
یک کارمند برلین-Mitte منطقه بهداشت و درمان دفتر پوشیدن PPE دنده محافظ نشان می دهد مصرف یک سواب گلو


اعتبار: Sean گالوپ /Getty Images Europe

دولت گفت: نمایندگان مجلس از آن حمایت کرده است این متمرکز پلت فرم توسعه یافته توسط پان اروپایی Privacy-Preserving نزدیکی ردیابی (PEPP-PT) کنسرسیوم و یک برنامه ساخته شده توسط یکی از اعضای آن جامعه هاینریش هرتز موسسه.

حرکت آن را در تقابل با اپل که خودداری کرده است و حریم خصوصی زمینه را برای حمایت لازم را برد کوتاه ارتباطات در اپل.

ایرلند

ایرلندی خدمتگزاران مردم در حال ساخت بیش از 2000 تماس در روز برای نظارت و ردیابی گسترش coronavirus.

تماس از هر مورد تایید شده در کشور شده اند در تماس با مقامات گفته اند و قبل از این مستند های درگیر خواستار حدود 40 نفر در هر فرد است.

در اوایل این ماه گفته مقامات 2,000 تماس گرفت و یک روز از نه ردیابی مراکز سراسر کشور این مجموعه به افزایش به 5000 تماس در هر روز است.
Taoiseach لئو Varadkar و وزیر محیط زیست Eoghan مورفی دیدار با دکتر Enda بارون و لیدیا بری از Safetynet مراقبت های اولیه تیم در Grangegorman مراقبت های اولیه مرکز در دوبلین.


اعتبار: Niall کرسن /PA

این تیم شامل 200 ردیاب اما 1,700 باید با دریافت آموزش در مورد نحوه ایجاد تماس و مورد استفاده می تواند اگر شیوع ادامه ایرلندی بار گزارش.

ردیاب شامل نیروی دفاع دانشجویان و بیش از 60 ، 000 تماس های شخصی ساخته شده اند تا کنون.

بلژیک

بلژیک استخدام 2,000 “تاج کارآگاه” به ردیابی اطلاعات تماس افراد با Covid-19.

تیم ردیاب توزیع خواهد شد منطقه ای با 200 در بروکسل 600 در Wallonia و 1200 در فلاندر با توجه به ملی, روزنامه De Tijd.

کسانی که شناسایی شده توسط تماس با ردیاب خواهد شد و سپس آزمایش می شود در صورتی که تست مثبت برای Covid-19 آنها را قرنطینه می شود و به مدت دو هفته.

مقامات فدرال نیز مشغول کار بر روی توسعه یک برنامه برای قرار دادن بالقوه عفونت کروناویروس. یک چارچوب قانونی است که طراحی شده برای برنامه و مقامات منطقه ای را انتخاب کنید که نویسنده آنها مایل به کار با.

ایالات متحده

ایالات متحده در حال حاضر 2,200 بیماری تحقیقات متخصصان شناخته شده به عنوان تماس با ردیاب با توجه به گزارش انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشتی (ASTHO).

اما این امر نیاز به حداقل های اضافی 100,000 برای ردیابی ممکن است عفونت های ASTHO برآورد شده است.

تماس با ردیابی است که در حال حاضر در حال انجام در سطح دولت با وجود رابرت Redfield سر از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری بیان کرد “این است که رفتن به بحرانی”.

مایک بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک کمک خواهد کرد که ایجاد یک “ارتش” از coronavirus ردیاب برای تست و ردیابی و سپس منزوی ساکنان با این ویروس در منطقه سه جانبه دولت; نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. ایالت نیویورک در حال حاضر دارای 500 ردیاب.

سان فرانسیسکو نیز راه اندازی آزمایشی برنامه لینک کردن یک شرکت با تکنولوژی 250 ردیاب در حالی که ماساچوست گفته است: “استخدام حدود 1000.

فرانسه

در فرانسه تیم های تلفن همراه استفاده می شود برای ردیابی تماس با افراد مبتلا به کروناویروس, فرانسوی, مقامات بهداشتی گفته اند.

اما مشخص نیست که چگونه بسیاری از تماس با ردیاب این کشور در حال حاضر است.

فرانسه با هدف قادر به تست از 700 ، 000 نفر در هر هفته برای ویروس و شروع به بلند کردن اجسام محدودیت در آوریل 11.

مردم با این ویروس آلوده خواهد شد را به قرنطینه در خانه و یا در امکانات خاص مانند هتل ها.

در اواخر این ماه, نمایندگان مجلس با رای خواهد داد در طرح دولت برای راه اندازی یک تماس ردیابی برنامه برای مبارزه با شیوع کروناویروس. برنامه ریزی شده برنامه های گوشی های هوشمند خواهد کاربران هشدار می دهند اگر آنها در تماس با هر کسی که مبتلا به کوروناویروس.

کره جنوبی

در کره جنوبی که در آن روزانه مورد جدید در مجموع بیشتر شده است پایین تر از روز قبل از پایان ماه فوریه مقامات دقت ترسیم یک فرد حرکات بعد از تست مثبت است.

آنها انجام این کار از طریق, مصاحبه, GPS ردیابی تلفن های اعتباری-کارت سوابق و فیلم دوربین نظارت.

هنگامی که بالقوه حامل ویروس در حال شناسایی آنها نیز تست شده است.

Anonymised نشان داده Covid-19 حرکات بیمار نیز منتشر شده آنلاین اجازه می دهد دیگران به شناسایی اگر آنها ممکن است در تماس با فرد آلوده است.

موثر, تماس, ردیابی, سیستم, شناخته شده به عنوان Covid-19 هوشمند سیستم مدیریت اجرا توسط این کشور به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) و می تواند تجزیه و تحلیل یک فرد جنبش فقط در 10 دقیقه.
یک زن و شوهر با پوشیدن ماسک در میان پیاده روی را از طریق یک بازار در سئول


اعتبار: اد جونز /AFP

سنگاپور

در سنگاپور دولت گفته است که آن را قادر به ردیابی بین 2000 و 4000 اطلاعات تماس Covid-19 بيمار در هر روز به عنوان اعضای پلیس و ارتش تلفن افرادی که ممکن است در تماس با یک مورد تایید شده.

این کشور همچنین از راه اندازی نرم افزار TraceTogether در 20 مارس برای پیگیری تماس با کسانی که آلوده شده اند coronavirus.

آن را ادعا می کند که حدود 1.1 میلیون کاربر حدود یک پنجم از جمعیت کشور و با استفاده از تکنولوژی بلوتوث.

برنامه سیاهههای مربوط به کدهای منحصر به فرد بیش از بلوتوث سیگنال های نزدیکی بین گوشی های که این برنامه را نصب داده است و سپس مورد استفاده برای شناسایی تماس هنگامی که یک کاربر تست مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>