قرارداد کارگران برای جشنواره های تابستانی به دنبال گزینه های شغلی در میان COVID

CBS اخبار chronicling آنچه را برای زندگی ساکنان در سراسر کشور در سال 2020 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بهار و تابستان در سان فرانسیسکو به طور معمول شلوغ ترین فصل سال برای استفانی the npd group.

کسب و کار کوچک او رژه بچه ها با این نسخهها کار با یک گروه از 30 تا 40 پیمانکاران برای ایجاد شناور و صفحه نمایش بزرگ برای بسیاری از رژه در شمال کالیفرنیا. یک تیم از نقاشان و سازندگان و مجسمه سازان به طور معمول خواهد بود تولید شناور برای رویدادهای مانند سان فرانسیسکو, Pride parade یا چهارم جولای جشن.

screen-shot-2020-06-30-at-7-34-32-am.png
استفانی the npd group کسب و کار کوچک رژه بچه ها با این نسخهها کار با یک گروه از 30 تا 40 پیمانکاران برای ایجاد شناور و صفحه نمایش بزرگ برای بسیاری از رژه در شمال کالیفرنیا.

پس بزرگ, هوای آزاد, جشنواره ها در حال لغو شدن و جشن های در حال حرکت به مجازی فرمت های مستقل کارگران که به شدت تکیه بر رویدادهای فصلی در حال حاضر در جستجوی راه های جدید برای ایجاد یک زندگی.

“من بسیار واجد شرایط برای همه رویداد ها کار می کنند اما با هیچ رویدادی من واجد شرایط برای هر چیزی” the npd group گفت. در سقوط او گفت که او می تواند ثبت نام در مقطع تحصیلات تکمیلی به یادگیری مهارت های جدید مانند بصری و طراحی گرافیک. او امیدوار طراحی جدید مهارت های او میدارد خواهد شد یا با شناور کار ساختمان و یا منجر به یک مسیر شغلی جدید پست-همه گیر.

در کالیفرنیا 1.6 میلیون کارگر تکیه بر مستقل پیمانکاری مستقل یا فرفره-اقتصاد کار خود را به عنوان منبع اصلی درآمد. از ماه فوریه حدود 160,000 شغل در هنر, سرگرمی و تفریح صنعت از دست داده اند در دولت با توجه به سیاست عمومی کالیفرنیا موسسه.

بیش از 950,000 کارگران در دولت کاربردی برای همه گیر کمک های بیکاری (PUA) بین اواسط ماه مارس و اوایل ماه ژوئن است. از شر برنامه کمک می کند تا خود اشتغالی پیمانکاران مستقل که تحت پوشش سنتی مزایای بیکاری.

The npd group گفت: این رویداد صنعت به نظر می رسید مانند “سازگار و پایدار کار برای همیشه” اما افزود که این بیماری همه گیر کوروناویروس “بوده است وحشتناک wakeup call.” او مطمئن نیست که او را استخدام پیمانکاران دوباره برای رویداد کار می کنند اما می داند که کسب و کار خود را تنها در حدود شش ماه از باند سمت چپ.

“اگر کار می کند تا در ماه دسامبر پس از آن ما در حال رفتن به برخی از واقعا انتخاب سخت” the npd group گفت. یک تصمیم دشوار the npd group امید او نمی باید به تخمگذار کردن آخرین کارمند تمام وقت.

در آغاز سال the npd group استخدام 25 پیمانکاران که با او کار می کرد در محل به عنوان کارمند تمام وقت خود را مطابق با قانون دولت جدید است که نیاز به کسب و کار برای طبقه بندی فرفره کارگران و پیمانکاران به عنوان کارکنان.

اما طی چند ماه تقریبا همه از دو ده نفر از کارگران در رژه بچه ها بود گذاشته.

برایان تراویس یک نوازنده و تولید, طراح, ایجاد, مراحل بزرگ با نقاشی های منظره و اندازه مجسمه. او رژه بچه ها آخرین کارمند تمام وقت و توصیف خود را به عنوان the npd group را “دوم در دستور است.” تراویس گفت: او می داند که کسب و کار خواهد بود مجبور به بستن اگر بزرگ خارج از منزل وقایع نیست به زودی باز می گردد.

“وجود دارد هیچ انکار که این یک شکست بزرگ برای بسیاری از مردم و از جمله خود من” تراویس گفت. او در حال یادگیری مهارت های جدید مانند 3D انیمیشن برای آماده سازی برای فرصت های آینده.

screen-shot-2020-06-30-at-7-41-26-am.png
برایان تراویس گفت: راهنمایی های او را دریافت و از حامیان تنظیم به خود هفتگی آنلاین اجرای موسیقی در حال کمک به او را به خرید مواد غذایی.

تراویس شده است ، او گذاشته شد و در طول رکود اقتصادی سال 2008 و پس از سالها در-و-کار و 49 ساله می گوید: او در حال حاضر “یک متخصص زندگی در پول بسیار کمی.”

قرنطینه شده است یک فرصت برای تراویس دوباره به هم متصل با موسیقی خود را. او گفت: نکته او را دریافت و از حامیان تنظیم به خود هفتگی موسیقی آنلاین را نشان می دهد در حال کمک به او را به خرید مواد غذایی در حالی که او زندگی می کند در یک “بودجه شدید.”

به عنوان یک هنرمند بین برایانت نیز آشنا با استرس زندگی به چک چک. او گفت: کار به عنوان یک پیمانکار یا یک “جشن یا قحطی” چرا که “بعد از خشک طلسم” غیر قابل پیش بینی است.

“گاهی اوقات وجود خواهد داشت مقدار زیادی از کار و شما وحشتناک در همیشه گفتن” نه ” حتی اگر شما به طور کامل سوخته چون شما می دانید که ماه آینده هیچ کس می تواند به شما در تماس است.”

ماه مه در برایانت (آرکانزاس) انتظار داشتم به نام برای کار در امریکا پارک در سانتا کلارا که در آن او کمک می کند تا ساخت خانه های خالی از سکنه و دیگر تابستان و زمان نمایش می دهد. او هنوز منتظر است که تماس بگیرید.

screen-shot-2020-06-30-at-7-39-16-am.png
هنرمند بین برایانت یک متخصص آموزش دیده برای “large-scale منظره کار و مجسمه. Lacey برایانت

برایانت گفت: او یک متخصص آموزش دیده برای “large-scale منظره کار و مجسمه” اما افزود که “خارج از قلمرو هنر من لازم نیست که مقدار زیادی از تجربه, بنابراین من واقعا نمی کاملا مطمئن شوید که در آن من می خواهم در این نقطه است.”

هنگامی که او را در ساختمان خانه های خالی از سکنه برای بزرگ امریکا برایانت با این نسخهها کار میکند the npd group در مجسمه های برای رژه. او گفت: بدون آن رژه خود را پس انداز و در نهایت اجرا خواهد شد. او نقاشی را در خانه با این امید که این کمیسیون از کار حمل خود را از طریق این بیماری همه گیر.

او گفت: هنر همیشه ارزشمند و “دوران سخت این هنر است که ما به نوبه خود ما را از طریق آن.”

“ما نیز همه تبدیل به هنر برای سرگرم کردن ما ما احساس متصل شده و به کمک ما تصور یک دنیای بهتر” برایانت گفت. “حتی اگر من به پایان رسید تا نیاز به پیدا کردن راه دیگری برای پرداخت صورتحساب چرا که پارک ها بسته و مردم هنوز هم نیاز به هنر در زندگی خود را,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de