پلیس جستوجو کرد بیش از عکس از آنها را در الیاس McClain یادبود

شفق قطبی — سه شفق افسران پلیس در حال بررسی برای گرفتن عکس نامناسب در یک بنای یادبود برای الیاس McClain, منابع بگویید CBS Denver برایان Maass.

McClain درگذشت پس از رویارویی با Aurora پلیس در ماه اوت سال 2019. این جامعه خواستار این سه افسر و دو امدادگران درگیر در این حادثه اخراج می شود.

سه افسران جدا شده از گشت وظیفه در هفته گذشته.

Maass می گوید ماموران نشان داده شده در عکس reenacting کاروتید داری که در McClain:

اداره موقت رئیس پلیس ونسا Wilson منتشر شده بیانیه ای در این موضوع اواخر دوشنبه شب گفت:

“پنج شنبه بعد از ظهر من مطلع از اتهامات گزارش شده به امور داخلی یک شفق قطبی افسر پلیس ادعا متعدد شفق افسران پلیس بودند به تصویر کشیده شده در عکس ها در نزدیکی محل که در آن الیاس McClain درگذشت. همه درگیر ماموران بلافاصله قرار داده شده در مرخصی اداری با پرداخت در غیر اجرای ظرفیت.

“من بلافاصله دستور داد در امور داخلی این تحقیقات را اولویت. این شتاب تحقیقات تکمیل شد در این شب ،

“این بررسی خواهد شد و برای عموم منتشر شده در تمامیت آن بی درنگ پس نتیجه آن است. این شامل گزارش های عکاسی شواهد به دست آمده افسر نام و تصمیم نهایی است که می تواند به افزایش سطح فسخ است.”

People protest the death of Elijah McClain
در یک شب زنده داری در آرورا کلرادو در ژوئن 27, 2020,والری Reives نقش ویولا در حالی که معترضان درخشش روی تلفن همراه خود چراغ به افتخار الیاس McClain که وقتی زنده خواهد بازی ویولن خود را در پناهگاه های حیوانات چرا که او فکر بچه گربه ها بودند ، کوین MOHATT / ایسنا
elijah-mcclain.jpg
الیاس McClain Mari نیومن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de