کوری فلدمن قصد داشت به livestream خود را خود تامین مستند (من) حقیقت: تجاوز به 2 Coreys روز دوشنبه اما سایت بود احاطه با مشکلات فنی—که Stand By Me بازیگر مقصر “هکرها” اما که بسیاری از دیگران تصور کرده اند با توجه به تقاضا توفنده سایت. این منجر به livestream بودن لغو شد.

اما بینندگان که می خواهید برای دیدن فلدمن doc دیگر فرصتی برای گرفتن یک livestream. با توجه به (من) حقیقت سایت دوم نشان داده شده است اعلام کرد برای پنج شنبه 12 p. m. PDT (3 p. m. EDT). زمانی که livestream است که برای برنامه ریزی در کشور شما بستگی به زمان خود تفاوت از ایالات متحده در انگلستان به عنوان مثال جریان زندگی می کنند خواهد بود در 7 p. m. به وقت تهران.

برای مشاهده livestream وب سایت ارائه شده است pay-per-view دسترسی که در آن بینندگان می توانید با پرداخت 20 دلار برای تماشای این فیلم مستند است.

همانطور که برای کسانی که به پرداخت 20 $برای 9 مارس livestream بود که لغو آن اعلام نشده است چه اتفاقی خواهد افتاد.

corey feldman documentary watch online
کوری فلدمن است livestreaming مستند ‘(من) حقیقت’ در ماه مارس در وب سایت خود را
Jason مندز/گتی

تنها اطلاعات بینندگان باید با یک پیام در (من) حقیقت وب سایت است که می خواند: “ما واقعا قدردانی و حمایت خود را از صبر و شکیبایی! ما متعهد به ارائه دسترسی برای همه کسانی که پرداخت کرده اند به تماشای این فیلم به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. ما همچنین ارسال ایمیل با اطلاعات بیشتر. ما برای مشکل پوزش می طلبیم و نگاه به جلو به ارائه به روز رسانی به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است. با تشکر از شما.”

پس از livestream در مارس 10, آن اعلام نشده است که بینندگان آینده فرصتی برای تماشای این فیلم مستند است. هر فلدمن یکی جای doc قطعا نمی توان رفتن است Netflix که فلدمن متهم بودن بیش از حد “می ترسم” به هوا خود را مستند.

فلدمن گفت: ان بی سی لس آنجلس که این مستند را آشکار شش نام از جمله یکی او گفت: “خطرناک ترین, یکی از من بیشتر ترسیده مورد—آن را به مانند Harvey Weinstein همه را دوباره و دوباره.”

اما هر از قرار دادن این فیلم با تمرکز در درجه اول در قبل از اتهامات ساخته شده در برابر چارلی شین و بازیگر جان Grissom هر دو از آنها را رد اتهامات و سابق صاحب کلوپ شبانه Alphy هافمن که علنا اظهار نظر در مورد اتهامات.

(من) حقیقت:تجاوز به 2 Coreys است livestreaming در سه شنبه, مارس 10, در mytruthdoc.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im