Corey Feldman, همسر: که کوری فلدمن ازدواج ؟

نیوزویک | No comments

کوری فلدمن در این هفته منتشر شد فیلم خود را (من) حقیقت: تجاوز به 2 Coreysکه زنده جریان در حال حاضر پس از اولین غربالگری در دوشنبه 9 مارس. در آن غربالگری فلدمن بود همراه با همسرش کورتنی آن میچل به عنوان به خوبی به عنوان سابق Playboy Playmate Shauna Sand.

این مستند همچنین ویژگی های یکی از فلدمن همسران سابق که تأیید میکند این بازیگر ادعا می کنند که چارلی شین raped فلدمن, دوست, Corey Haim (ادعا می کنند که شین را رد کرده است بارها و بارها).

که کوری فلدمن ازدواج ؟

کوری فلدمن در حال حاضر ازدواج به همسر سوم کورتنی آن Mitchell, چه کسی به او وفادار ماندهاند در لاس وگاس در ماه نوامبر سال 2016 پس از آنها تا به حال شده است با هم به مدت چهار سال. و همچنین به عنوان همسر او نیز یک کیبورد DJ و حمایت خواننده برای این بازیگر گروه کوری فلدمن و فرشتگان.

صحبت کردن با مردم خود تعامل فلدمن گفت: “من نیمه جوجه کشی و آیا پیشنهاد کتبی با نوشتن یک یادداشت با دو جعبه چک یکی به صورت بله و دیگر هیچ. البته وجود یک حلقه وجود دارد با توجه داشته باشید. خوشبختانه او گفت: “بله!'”

وی افزود: “او شگفت زده شد چرا که ما تا به حال هر دو بوده است تا ضد ازدواج پس از ملاقات ما. اما دیدن که او در کانادا و با [دونالد] مغلوب ساختن پیشی جستن در آینده ما نمی خواهید به خطر از هم جدا شده جدید در قوانین مهاجرت.”

corey feldman wife
کوری فلدمن است که به نوازنده کورتنی آن Mitchell
Jason مندز/گتی

در (من) حقیقت والاتر او همراه با همسر و Shauna Sand, یک بازیگر فلدمن ستاره دار در سال 2001 قسمت از تلویزیون نشان می دهد قلمرو تاریک.

بازیگر-مدل بود که Playboy Playmate از ماه مه سال 1996 یکی از فلدمن به اصطلاح “کوری فرشتگان” یک گروه که معاون به نام “کوری نسخه Playboy Playmates: یک باند از دستچین نفری که به طور مداوم او را احاطه کرده اند.”

قبل از میچل فلدمن ازدواج کرده بود به بورلی هیلز 90210 بازیگر Vanessa Marcil از سال 1989 تا 1993 و بازیگر-مدل Sussanah Sprague از سال 2002 تا 2014. بینندگان شاهد Sprague در کنار فلدمن در واقعیت خود را نشان می دهد دو Coreys با سابق از دست پسران شرکت ستاره Corey Haim.

Sprague یکی از افراد مصاحبه شده در (من) حقیقتکه او یکی از تعدادی از افرادی که تکرار فلدمن ادعا که چارلی شین بازیگر تجاوز به یک دختر 13 ساله Haim در مجموعه ای از 1985 فیلم لوکاس.

در یک بیانیه شین این روزنامه گفت: این اتهام که آن هم رد شده توسط Haim مادر جودی “این بیمار پیچیده و عجیب و غریب اتهامات هرگز رخ داده است. دوره.”

(من) حقیقت: تجاوز به 2 Coreys زنده جریان در روز شنبه, مارس 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>