Coronavirus: یک مادر زندگی در داخل برای اولین بار ما را مهار منطقه


این هفته ما اعلام اولین کروناویروس “مهار منطقه” در نیو راشل یک شهر در شهرستان Westchester, New York دولت است. تا کنون دولت گزارش 325 موارد بسیاری در آمریکا و 148 نفر از آنها در شهرستان Westchester.

تامار واینبرگ و خانواده اش در میان ساکنان زندگی در نیو راشل یک مایل (1.6 کیلومتر) مهار منطقه که در محل باقی می ماند تا 25 مارس.

هیچ یک از خانواده اش نشان داده اند که علائم کروناویروس, ولی خود-جدا از هفته گذشته زمانی که اولین مورد در جامعه گزارش شده در کنیسه خود.

صحبت با بی بی سی از صفحه اصلی Ms واینبرگ توصیف ترس و سرخوردگی در دومین روز از نیو راشل را مستند.

“من شده است در قرنطینه پس از چهارشنبه گذشته پس تا آنجا که من آگاه هستم, من حتی نمی بینم مهار منطقه. من محدود شده است به ملک من. آن شده است یک نوع ظروف سرباز یا مسافر در اینجا. شده اند وجود دارد بسیاری از ناکارآمدی از نظر تست.

در خانه آن را می شود کمی هم بزنید دیوانه به ویژه هنگامی که ما در حال تلاش برای کنترل کودکان و نوجوانان.

هیچ کس برای این آماده شده. آن را مانند هر بلای طبیعی و یا حادثه. شما می توانید در یک تصادف اتومبیل و هر گونه سرنخ. آن را شبیه به که شما انتظار نداریم که همه چیز می تواند تغییر به معنای واقعی کلمه در یک ثانیه.

این چنین عجیب و غریب پویا. زندگی من در این حباب و رفتن در رسانه های اجتماعی; که من تعامل در حال حاضر. این کسب و کار به عنوان معمول در دنیای واقعی و آن را بسیار سخت برای به دست آوردن سر من در اطراف این واقعیت است که.

من واقعیت این است که این حباب. من منجمد شده است در خود من آهنگ.

وجود یک پوشش نقره ای از جامعه به طور کلی. ما یک حمایت فوق العاده ای شبکه ای از همسایگان اعضای جامعه و دوستان و خانواده. آنها واقعا پشتیبانی ما در طول این زمان.

با تشکر از رسانه های اجتماعی شده است چیزی جز منزوی. در برخی از راه من احساس متصل تر از همیشه. داخلی آن واقعا زیبا.

مهار پایدار نیست

به عنوان شیوع رشد می کند در جامعه ما, ما باید به اعتماد که ما قصد داریم برای حفظ یک افتخار نظام است.

گارد ملی شد نورد از برای دو چیز است. شماره یک این است که مطمئن شوید که مردم یک وعده غذا برای خوردن. شماره دو این است که مطمئن شوید که مکان با اجتماعات بزرگ مانند کنیسه ها و کلیساها و مدارس به طور کامل decontaminated ضد عفونی و تمیز.

من فکر می کنم که پاسخ مناسب است. آن چیزی است که ما می توانید انجام دهید بر روی یک ملی رول. به عنوان یک عضو از یک جماعت, من فکر می کنم که مفید است. اما تنها تا آنجا که می تواند انجام شود. آن را نمی خواهید به توقف پخش در هر نقطه. این چیزی است که اببس و جریان آن را بیشتر از یک اثر موج دار شدن.

به عنوان مردم بهتر است دیگران را مریض است. آن [مهار استراتژی] است و نه پایدار.

یک مادر لمسی

به عنوان یک پدر و مادر من در حال حاضر جدا شده است و پس از آن من باید بیشتر منزوی [از بچه ها]. این چالش که بسیاری از مردم درک نمی کنند. من خودم بغل کردن فرزندان من بدون فکر کردن اما من باید دو بار فکر می کنم در حال حاضر.

من برای حفظ نوعی افتخار سیستم برای نگه داشتن یک فاصله. من باید اگاه و مطمئن شوید که من لازم نیست که هر گونه تماس با آنها. وقتی که من خودم را در آغوش گرفتن فرزند من با خودم فکر می کنم یک دقیقه صبر کنید من نباید. اما در این نقطه من نمی باید تاسف چرا که فرزندان من به من نیاز دارند.

مدرسه شده است کاملا شگفت انگیز است. آنها بنا این آموزش مجازی در وب سایت فوق العاده کوتاه توجه کنید. چه کسی می تواند پیش بینی کرده اند که این امر اتفاق می افتد ؟

فرزندان من تا به حال کلاس های مجازی هر روز. آنها می توانید ببینید همکلاسی های خود را در سراسر منطقه [دوربین]. فعالیت ها وجود دارد به طوری که معلم ممکن است رکورد هشت دقیقه ویدئو توضیح آنچه به انجام و بچه ها آن را دنبال کنید.

وجود دارد مقدار زیادی از تناسب اندام و بدنسازی کلاس های بیش از حد. من آنها را انجام کوه پیمایی است که cutest چیزی که تا کنون. این برای آنها خوب است. آن را جلال تعطیلات با یک آموزشی جزء.

سوار کردن coronavirus طوفان

برای خودم من قصد دارم به همه هشدارها و حداقل رساندن تماس بگیرید. من داخل خانه ماندن برای لحظه ای. اگر من تا به حال هر گونه قرار گرفتن در معرض [برای coronavirus] من می خواهم به مطمئن شوید که من سوار که طوفان و سوار آن را بدون خطر به همسایه ها و دوستان است.

من امیدوار هستم که پس از هفته آینده, زندگی, سر گرفته خواهد شد به صورت عادی در هفته آینده. من از بیرون آمدن از موج دار شدن.

من امیدوار هستم که در زمان مقتضی, همه ما می خواهیم قادر به سوار شدن این طوفان با هم. ما آمده از طرف دیگر سالم تر و قوی تر به عنوان یک مردم است.”

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر