چه coronavirus?

Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که باعث بیماری در حیوانات است. هفت از جمله ویروس جدید ساخته اند پرش به انسان اما بیشتر فقط باعث علائم سرد مانند.

دو coronaviruses – سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) و سندرم حاد تنفسی (سارس) – بسیار شدید داشتن به کشته شدن بیش از 1500 نفر بین آنها از سال 2002.

این ویروس جدید, مقدماتی به نام 2019-nCoV نیز خطرناک است. تا کنون حدود 20 درصد از موارد تایید شده اند طبقه بندی شده به عنوان “شدید” و در حال حاضر مرگ و میر می ایستد و در حدود دو درصد است.

این است که بسیار پایین تر از نرخ مرگ و میر برای Mers (30 درصد) و سارس (10 درصد) اما هنوز هم یک تهدید مهم.

چه علائم کروناویروس?

برای کامل خواندن علائم و درمان coronavirus اینجا را کلیک کنید در حال حاضر.

چگونه بسیاری از مردم شده اند تا کنون ؟

این ویروس جدید به سرعت در حال گسترش و وجود موارد تایید شده در انگلستان است.

حداقل 17,000 موارد تایید شده اند پس از وقوع آغاز شده و 361 نفر کشته شده اند. اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین اما این ویروس به بیش از 20 کشور دیگر.

فیلیپین اولین کشوری بود که به گزارش یک مرگ مربوط از ویروس. وزارت بهداشت و درمان گفت: 44 ساله چینی مرد از ووهان پذیرفته شد و در 25 ژانویه دچار تب و سرفه و گلو درد. او توسعه ذات الریه شدید و بعد از آن درگذشت.

این بیماری که باعث ذات الریه علائم مانند مجبور است پکن به قرنطینه برخی از 18 شهرهای بزرگ اساسا قفل کردن بیش از 56 میلیون نفر است.

چه موقعیت در انگلستان ؟

وجود موارد تایید شده در انگلستان هر دو از همان خانواده است. بیماران در حال درمان در, Newcastle upon Tyne بیمارستان NHS foundation trust در آن متخصص هوابرد بالا عواقب بیماری های عفونی مرکز (HCID). این قابل درک است که آنها در سفر به انگلستان از چین به تازگی.

مقامات بهداشتی ضروری و تلاش برای ردیابی کسانی که در تماس با جفت بودند که اقامت در نیویورک هنگامی که آنها تبدیل به ناخوشی. پروفسور شارون طاووس ملی عفونت خدمات در PHE گفت: “بهداشت عمومی انگلستان تماس با افرادی که در تماس نزدیک با تایید موارد است.

“تماس داده خواهد شد توصیه های بهداشتی در مورد علائم و اورژانس تماس, جزئیات بیشتر به استفاده از اگر آنها را تبدیل به ناخوشی در 14 روز پس از تماس با موارد تایید شده.

“این سعی و آزمایش روش اطمینان حاصل شود ما قادر به حداقل رساندن هر گونه خطر به آنها و گسترده تر است.”

چه در مورد کسانی که پرواز بازگشت از ووهان?

پس از چندین تاخیر 83 انگلیسی و 27 غیر اتباع انگلستان وارد بریتانیا در دولت منشور پرواز از ووهان در روز جمعه.

سپس از آنها گرفته شده توسط مربی به Arrowe پارک بیمارستان در Wirral برای یک دوره قرنطینه از 14 روز که در آن آنها خواهد بود که در یک NHS محل اقامت کارکنان بلوک. همه گزارش خوب.

چگونه شیوع شروع کنم ؟

منبع coronavirus اعتقاد بر این است “مرطوب بازار” در ووهان که به فروش می رسد طیف گسترده ای از هر دو مرده و زندگی حیوانات از جمله ماهی و پرندگان است.

بازار چنین مطرح افزایش خطر ابتلا به ویروس پریدن از حیوانات به انسان به دلیل استانداردهای بهداشت دشوار است برای حفظ اگر حیوانات زنده در حال نگه داشته و butchered در سایت. به طور معمول آنها نیز از نزدیک بسته بندی شده و بسیار شلوغ ،

حیوانات منبع از آخرین شیوع هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اما اصلی میزبان است که تصور می شود خفاش ها. خفاش ها فروخته شده و در ووهان بازار اما ممکن است آنها را آلوده مرغ زنده و یا حیوانات دیگر به فروش می رسد وجود دارد.

خفاش ها میزبان طیف گسترده ای از زئونوز ویروس ها از جمله ابولا, ویروس HIV و بیماری هاری.

چرا که اعلام شده بین المللی اورژانس ؟

که نگرانی اصلی این است که ویروس را از بالقوه به گسترش بدون مانع در پایین و کشورهای با درآمد متوسط که در آن می تواند جرقه تمام عیار بیماری همه گیر.

در حالی که کشورهای توسعه یافته مانند انگلستان به احتمال زیاد قادر به مهار این ویروس در کوتاه مدت حداقل این است که نه در مورد فقیر اما در سطح جهانی متصل مگا شهرستانها از آسیا و آفریقا است.

مقامات در کشورهایی مانند هند و کنیا (که هر دو در حال بررسی موارد مشکوک) را به طور قابل توجهی کمتر کنترل مرکزی از چین و سلامت خود سیستم ricketly در بهترین حالت. پتانسیل برای اجرای دور شیوع بیماری در این کشورها است بنابراین بسیار بیشتر است.

این ویروس شبیه سارس و Mers?

بله – اما آن را به هیچ وجه نزدیک به عنوان کشنده است.

سارس (سندرم حاد تنفسی) و ابتال به بیماری مرس (سندرم تنفسی خاورمیانه) نیز coronaviruses که باعث شدید عفونت های تنفسی. آنها همچنین سرچشمه در خفاش سارس پریدن به انسان از طریق گربه گربه ها و Mers آینده از طریق شتر.

سارس برای اولین بار در گزارش چین در سال 2002 به 27 کشور آلوده کردن حدود 8000 نفر و کشتن 700. آن را به سرعت گسترش در ابتدا اما پس از آن درگذشت ،

Mers از سوی دیگر است سر سخت تر. این اولین ظهور در سال 2012 در اردن و حدود 2500 مورد از این بیماری شناسایی شده اند تا کنون. آن است که کشنده تر از سارس است و ادعا کرد که حدود 850 زندگی در کل.

چگونه این coronavirus مقایسه با گذشته تنفسی شیوع?

1918 اسپانیایی به آنفلوانزا یا H1N1 ویروس باقی می ماند مخرب ترین آنفولانزای همه گیر در تاریخ مدرن است. این بیماری جاروب در سراسر جهان است و تخمین زده می شود که باعث از بین 50 و 100 میلیون مرگ و میر.

یک نسخه جدید از همان ویروس نیز پشت 2009 شیوع آنفولانزای خوکی است که فکر را کشته اند به عنوان بسیاری از 575,400 مردم است.

دیگر عمده شیوع آنفلوانزا شامل آنفولانزای آسیایی در سال 1957 میلادی که منجر به حدود دو میلیون مرگ و میر و هنگ کنگ آنفولانزا 11 سال بعد که به کشته شدن یک میلیون نفر است.

اما شیوع کروناویروس شده به مراتب کوچکتر است. سارس در نهایت به 27 کشور در مجموع آلوده کردن حدود 8000 نفر و کشتن 700.

این شیوع به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک تمام عیار جهانی و همه گیر?

آن است که خیلی زود است.

این ویروس به طور گسترده ای در چین اما حتی وجود دارد که مجموع اعداد باقی می ماند نسبتا کوچک در مقایسه با کشور 1.4 میلیارد جمعیت.

آن را به شروع به پریدن کرد بیش از 20 کشور دیگر از جمله بریتانیا اما تا کنون شواهد کمی وجود دارد از این ویروس در یک شیوه ای پایدار در خارج از چین است.

خطر اصلی به عنوان کسی که هشدار داده است که این ویروس می شود گرفتن در پایین و کشورهای با درآمد متوسط مانند هند و کنیا است. از وجود آن می تواند در سراسر جهان است.

آیا چیزی هست که من باید انجام برای آماده سازی ؟

وجود دارد مقدار زیادی از اساسی اقدامات احتیاطی شما می توانید برای محافظت از خود در برابر ابتلا به ویروس های تنفسی از این نوع است. اینجا را کلیک کنید در حال حاضر برای یک جلسه کامل در علائم درمان و اقدامات احتیاطی شما می توانید در برابر جدید کروناویروس.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de