Coronavirus تسریع در ‘جدید و خطرناک فاز’ می گوید: سازمان بهداشت جهانی

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر در “جدید و خطرناک فاز” سازمان بهداشت جهانی گفته است با این بیماری تسریع در همان زمان به عنوان مردم تایر از مستندات.

Tedros Adhanom Ghebreyesus این که رئیس خواست ملت و شهروندان را به باقی می ماند بسیار مراقب باشند که تعداد موارد گزارش شده به آژانس سلامت سازمان ملل متحد آمار جدید اوج.

“همه گیر شتاب گرفته است. بیش از 150 ، 000 مورد جدید از Covid-19 گزارش گرديد که دیروز در یک روز تا کنون” Tedros گفته مجازی کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه.

او گفت: تقریبا نیمی از این موارد گزارش شده از آمریکا با تعداد زیادی نیز گزارش داد از جنوب آسیا و خاورمیانه است.

“در این دنیای جدید و خطرناک فاز. بسیاری از مردم طبعا تغذیه با بودن در خانه. کشورهای در حال طبعا مشتاق برای باز کردن جوامع خود و اقتصاد,” او گفت:.
یک کارگر در یک فرودگاه در زوریخ بارهای انسانی منابع محدود برای جنوب امریکا


اعتبار: گتی ایماژ

“اما این ویروس هنوز در حال گسترش سریع آن هنوز مرگبار و بسیاری از افراد هنوز هم حساس است,” او گفت: با توجه به آسیب پذیر ترین مجموعه به رنج می برند بدترین.

این ویروس به کشته شدن حداقل 454,000 مردم و آلوده بیش از 8.5 میلیون نفر از زمان شیوع آغاز شد و در چین در اواخر سال گذشته.

ایتالیا با سلامت بالا آژانس روز جمعه خواست احتیاط هفته گذشته پس از دیدن “علائم هشدار دهنده” جدید کروناویروس انتقال به ویژه در طی شیوع موارد در رم.

که در شرایط اضطراری مدیر مایک رایان گفت: کشور نیاز به هشدار دوم امواج از عفونت و دومین قله در موج اول آن است که اگر به درستی سرکوب شده است.
پکن مرکز آخرین شیوع در چین


اعتبار: گتی ایماژ

“شما ممکن است یک دوم اوج در درون شما موج اول و سپس شما ممکن است موج دوم: آن است یا نه و یا” اپیدمیولوژی گفت.

در حالی که افزایش تعداد موارد تایید شده می تواند به بهبود تست او گفت: غیر منتظره افزایش بستری شدن در بیمارستان و مرگ ارقام شاخص بهتر از تجدید حیات.

“خروج مستندات باید با دقت انجام,” او گفت:.

“اگر شما نمی دانید که در آن ویروس است, شانس هستند که این ویروس شما را متعجب خواهد کرد.”

رایان گفت: کشور نیاز به توان بیشتر و سریع واکنش نشان می دهند به سرعت و با دقت به جدید خوشه و ستایش او به شدت از تحقیقات که در پکن است که در مبارزه با شیوع جدید.

“هنگامی که شما یک خوشه شما باید برای پرش بر روی خوشه… اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از بلانت ابزار مستند,” او گفت:.

پکن تازه coronavirus وقوع ظهور در یک بازار عمده فروشی با تعداد کل عفونت از هفته گذشته در حال حاضر در 183.

ماریا ون Kerkhove این که ویژگی های رهبری در Covid-19 گفت: ویروس توالی از شیوع جدید بودند در حال حاضر در دسترس برای مطالعه است.

“همانطور که ما از درک آن ویروس است که از نزدیک مربوط به اروپا فشار,” او گفت:.

رایان توضیح داد که سويه در حال حرکت در سراسر جهان گفت: “بسیاری از ویروس ها است که گردش در نیویورک بودند مبدا اروپا” در حالی که “ژاپن reimported موارد از اروپا”.

او گفت که “اطمینان” که پکن شیوع شبیه انسان به انسان انتقال له فرضیه است که این ویروس تا به حال شروع به پریدن کرد به گونه مانع دوباره از حیوانات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im