سنگال خانواده های دانش آموزان به دام افتاده در کانون چینی شیوع کروناویروس باید التماس دولت برای بازگرداندن عزیزان خود انعکاس مطالبات از خانواده ها در کامرون و کنیا است.

به عنوان مستند در شرق چین در استان هوبئی وارد سومین هفته نزدیک به 5000 آفریقایی دانشجويان به رشته با دولت امتناع از بازگرداندن آنها به خاطر ترس از آوردن این بیماری به این قاره است.

به او التماس کرد تا حکومت را به پسرش که مطالعات در ووهان که در آن رمان کروناویروس اولین ظهور در آغاز دسامبر, Yoro, Ba گفت: “ما کودکان خود را می خواهم فوری بازگشت به طوری که سنگال نیست بازگرداندن اجساد مردگان از فرزندان خود را از دست داده به کوروناویروس.”

یکی دیگر از پدر و مادر El Hadji Malick Coulibaly همچنین التماس برای پسر خود را تخلیه کردند. او گفت که پسرش Younouss, 25 بود صرف روز خود را در اتاق دانشجویی قادر به رفتن به خارج برای ترس از ابتلا به این ویروس که تا کنون آلوده 28000 نفر کشته و بیش از 500.

ووهان قرار داده شد تحت قرنطینه در اواخر ماه ژانویه برای جلوگیری از گسترش ویروس و با حمل و نقل عمومی تعطیل Younouss تا به حال به راه رفتن دو کیلومتر به سوپر مارکت انتخاب کنید تا به عنوان بسیاری از منابع به عنوان او می تواند حمل و سپس راه رفتن به خود دانشگاه خوابگاه هر سه روز.

“حتی رفتن به سوپر مارکت خطرناک است چرا که ما در تماس با مردم وجود دارد,” او گفت: تلگراف از طریق پیام متنی. هزاران نفر از دانشجویان آفریقایی مانند Younouss زندگی و تحصیل در شهر.

خانواده ها از 13 سنگال دانش آموزان گیر در ووهان شده اند نگران برای هفته ها. روز دوشنبه نگرانی تبدیل به خشم به عنوان آنها را تماشا خود را رئیس جمهور اعلام کند که سنگال ندارد “منابع” به پرواز شهروندان بازگشت از ووهان.

در همان روز خبر شکست که 21 ساله کامرونی دانشجو در حال حاضر در چین در حال تبدیل شدن به اولین آفریقایی آلوده با این ویروس است که در سراسر قاره است.

Younouss تماشا به عنوان هم اتاقی خود یک فرمول بود تخلیه کردند. شهروندان از مراکش و مصر و الجزایر و لیبی و تونس نیز به خانه آورد. مقامات کنیا روز چهارشنبه گفت: آنها را تخلیه 85 دانش آموزان رشته در ووهان هنگامی که قفل برداشته شد.

دولت های دیگر باید گفت که آنها نمی خواهد حرکت شهروندان خود را از وقوع این کانون به عنوان آنها امکانات مناسب به قرنطینه همه.

بسیاری از کشورهای جنوب صحرای دولت ها حاضر به شرکت در عودت کننده گان در حالی که با نگرانی از شیوع بیماری در این قاره رشد روز به روز.

“من به طور پیش فرض فرض است که آن را به آفریقا – آن را احتمالا در حال حاضر با توجه به حجم بالای سفر بین قاره و چین” جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی گفت: تلگراف در اوایل این هفته.

“که واقعا در مورد – کنترل عفونت ضعیف است و در بسیاری از نقاط, اما آن را به خصوص بد و تحت ذوات در برخی از ضعف سیستم های بهداشتی در آفریقا است.”

کارشناسان بهداشت می گویند وجود دارد می تواند تاخیر در تشخیص coronavirus موارد در آفریقا به دلیل کمبود منابع. تا این هفته این قاره – که تعداد 1.2 میلیارد نفر – تا به حال تنها دو آزمایشگاه قادر به شناسایی رمان coronavirus. این تعداد رشد کرده است به شش.

در حالی که هیچ coronavirus موارد تایید شده اند در اینجا و کنیا و غنا و ساحل عاج بوتسوانا در میان دیگران گزارش موارد مشکوک. برخی از آزمایشات تایید شده است منفی; دیگران هنوز در حال انتظار برای نتایج.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) ذکر شده است 13 کشور بیشتر در معرض خطر ابتلا به عفونت به دلیل روابط خود را به چین: الجزایر آنگولا, ساحل عاج, جمهوری دموکراتیک کنگو, اتیوپی غنا کنیا, موریس, نیجریه و آفریقای جنوبی و تانزانیا اوگاندا و زامبیا.

اما تقریبا همه کشورها در این قاره باید در محل قرار داده و اقدامات لازم برای جلوگیری و تشخیص شیوع از جمله محدود کردن ویزا برای شهروندان تعلیق پروازها از چین و فرودگاه ها نمایش.

این هفته مقامات بهداشتی از 15 کشور آفریقایی حضور خواهند داشت آموزش در داکار در سنگال سرمایه در نحوه تشخیص این ویروس در آزمایشگاه.

انستیتو پاستور در داکار است که آزمایش مشکوک موارد جدید از سراسر آفریقا از اواخر ماه ژانویه در حال حاضر در حال تست دو تا سه نمونه از یک روز از سراسر این قاره گفت: دکتر عثمان فی که سران این ویروس شناسی وزارت مسئول تشخیص است.

“پس از شیوع بیماری ابولا در سال 2014 مقدار زیادی از کار انجام شده است از نظر زیرساخت ها از نظر ظرفیت انسانی از نظر تخصص در نظر هماهنگی” دکتر Amadou آلفا Sall مدیر انستیتو پاستور گفت: تلگراف. “ما سیستم های بهداشتی ممکن است ضعیف اما آنها بدست خیلی بهتر است.”

این اقدامات را نمی خواهد هر گونه صلح به پدر و مادر از دانش آموزان به دام افتاده در ووهان که در حال رشد به طور فزاینده ای مضطرب است.

“بچه ها سالم هستند” در حال حاضر, Yoro Ba گفت. اما او افزود: “اگر چیزی اتفاق می افتد به آنها نمی خواهند به سوزانده شود.”

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران. و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de