Coronavirus: آلودگی هوا و CO2 سرعت در حال سقوط به عنوان ویروس گسترش می یابد

بی بی سی جهان | No comments

سطح آلاینده های هوا و گرم شدن گازهای بیش از برخی از شهرها و مناطق در حال نشان دادن قابل توجهی قطره به کروناویروس اثرات کار و سفر.

محققان در نیویورک به بی بی سی گفت آنها نتایج اولیه نشان داد مونوکسید کربن عمدتا از ماشین شده بود با کاهش نزدیک به 50 درصد در مقایسه با سال گذشته است.

تولید گازهای گلخانه ای از کره زمین-گرمایش گاز CO2 نیز به شدت کاهش یافته است.

اما وجود هشدارهای سطوح می تواند به سرعت پس از همه گیر.

  • واقعا یک راهنمای ساده برای تغییر آب و هوا
  • آب و هوا مربوط به کلمات و عبارات توضیح داده شده

با جهانی فعالیت های اقتصادی ramping پایین به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس آن است که به سختی تعجب آور است که تولید گازهای گلخانه ای از انواع گازهای مربوط به انرژی و حمل و نقل کاهش خواهد یافت.

دانشمندان می گویند که ممکن است زمانی که تولید گازهای گلخانه ای CO2 در اوج خود با تشکر از تجزیه برگ سطوح ثبت شده ممکن است به پایین ترین سطح از بحران مالی بیش از یک دهه پیش.

در حالی که آن را در اوایل روز و داده های جمع آوری شده در نیویورک در این هفته نشان می دهد که دستورالعمل ها را برای جلوگیری از سفر غیر ضروری در حال داشتن یک تاثیر قابل توجهی.

ترافیک در سطح شهر شد و تخمین زده می شود به پایین 35 درصد در مقایسه با یک سال پیش. انتشار گاز مونواکسید کربن عمدتا با توجه به ماشین ها و کامیون ها کاهش یافته حدود 50% برای یک زن و شوهر از روز این هفته به گفته محققان در دانشگاه کلمبیا.

آنها همچنین دریافتند که وجود دارد 5-10% کاهش CO2 بیش از نیویورک و جامد کاهش متان به عنوان به خوبی.

“نیویورک تا به حال فوق العاده بالا مونوکسید کربن اعداد سال و نیم گذشته گفت:” پروفسور Róisín Commane از دانشگاه کلمبیا که انجام نیویورک, هوایی, کار نظارت.

“و این است تمیزترین من تا کنون دیده اند. آن است که کمتر از نیمی از آنچه ما به طور معمول در ماه مارس است.”

اگر چه تعدادی از هشدارهای به این یافته آنها اکو اثرات زیست محیطی متصل به این ویروس شیوع بیماری در چین و در ایتالیا.

یک تجزیه و تحلیل انجام شده برای آب و هوا سایت کربن کوتاه پیشنهاد شده است 25% کاهش در مصرف انرژی و تولید گازهای گلخانه ای در چین بیش از یک دوره دو هفته. این است که به احتمال زیاد منجر به کلی سقوط از حدود 1% در چین کربن تولید گازهای گلخانه ای در این سال کارشناسان بر این باورند.

چین و ایتالیا نیز ثبت شده قابل توجهی می افتد در دی اکسید نیتروژن است که مربوط به کاهش ماشین سفر و فعالیت های صنعتی. گاز هر دو جدی آلودگی هوا و قدرتمند شدن کره زمین شیمیایی.

با حمل و نقل هوایی آسیاب به توقف و میلیون ها نفر از مردم در حال کار از خانه یک طیف وسیعی از تولید گازهای گلخانه ای در سراسر بسیاری از کشورها به احتمال زیاد زیر همین رو به پایین مسیر.

در حالی که مردم در حال کار از خانه خواهد شد به احتمال زیاد افزایش استفاده از صفحه اصلی گرمایش و برق ممانعت از رفت و آمد و کلی رکود در اقتصاد خواهد شد به احتمال زیاد تاثیر کلی در تولید گازهای گلخانه ای.

“من انتظار ما خواهد شد که کوچکترین افزایش در ماه مه به اوج CO2 است که ما تا به حال در نیمکره شمالی از سال 2009 و یا حتی قبل از اینکه گفت:” پروفسور Commane.

این دیدگاه است که تکرار توسط دیگران در این زمینه بر این باورند که خاموش کردن تاثیر سطح CO2 برای کل این سال است.

“آن خواهد شد بستگی دارد در چه مدت این بیماری همه گیر به طول می انجامد و چگونه گسترده رکود در اقتصاد به خصوص در ایالات متحده است. اما به احتمال زیاد من فکر می کنم ما چیزی در انتشار جهانی این سال” گفت: پروفسور Corinne لو Quéré از دانشگاه شرق آنجلیا.

“اگر آن را طول می کشد یکی دیگر از سه چهار ماه قطعا ما می توانیم برخی از کاهش.”

چه به احتمال زیاد به ایجاد یک تفاوت عمده با مقیاس کربن تولید گازهای گلخانه ای و آلودگی هوا این است که چگونه دولت ها تصمیم به دوباره تحریک اقتصاد خود را پس از همه گیر را برطرف می کند.

در 2008-09 پس از سقوط مالی جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای به ضرب گلوله توسط 5 ٪ به عنوان یک نتیجه از مخارج محرک است که افزایش سوخت فسیلی استفاده کنید.

در ماه های آینده, دولت را فرصتی برای تغییر است نتیجه. آنها می تواند اصرار دارند به عنوان مثال که هر گونه کمک مالی از شرکت های هواپیمایی خواهد بود و به مراتب دقیق تر کاهش در حمل و نقل هوایی تولید گازهای گلخانه ای.

“دولت در حال حاضر باید واقعا محتاط در مورد چگونه آنها دوباره تحریک اقتصاد خود و آگاه از قفل کردن در سوخت های فسیلی دوباره گفت:” پروفسور لو Quéré.

“آنها باید تمرکز آن چیزهایی است که آماده برای رفتن خواهد بود که کاهش تولید گازهای گلخانه ای مانند بازسازی ساختمان و قرار دادن در پمپ های حرارتی و الکتریکی شارژر. این پیچیده نیست و می توان فورا آنها فقط در حال انتظار برای مشوق های مالی.”

اما برخی استدلال می کنند که اگر همه گیر می رود در مدت زمان طولانی هر محرک را بیشتر به احتمال زیاد تمرکز بر ترویج هر گونه رشد اقتصادی بدون در نظر گرفتن تاثیر بر محیط زیست.

“من قطعا فکر می کنم آب و هوا می تواند در سوز و در این مورد فکر نمی کنم با وجود امید زیادی که محرک می رود به انرژی پاک” گفت: پروفسور گلن پیترز از مرکز بین المللی تحقیقات آب و هوا.

“هر محرک کمک خواهد کرد که کسانی که با زیان کار مانند گردشگری و خدمات است. من فکر می کنم این بسیار متفاوت به بحران مالی جهانی. تنها لنت نقره ای می تواند به یادگیری شیوه های جدید به کار از راه دور و خرید چند سال از رشد کمتر اجازه می دهد انرژی خورشیدی و باد برای گرفتن یک بیت اگر چه این ممکن است و نه کوچک لنت نقره ای.”

دنبال مت در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>