هزاران پرواز لغو شده اند در سراسر جهان به عنوان هواپیمایی برای مقابله با رکود در تقاضا ناشی از شیوع کروناویروس.

شرکت هواپیمایی رایان ایر را متوقف خواهد کرد خدمات و از ایتالیا از روز جمعه تا 8 مارس با BA دور انداختن آن راه تا 4 مارس به این کشور می رود به مستند.

EasyJet است لغو تمام پروازها به مقصد و از ایتالیا بین 10 مارس و 3 آوریل است.

آن را ” عمل “نجات پرواز” در روزهای آینده.

نروژی هوایی نیز گفت: آن را قطع حدود 3000 پرواز در سه ماه آینده حدود 15 درصد از ظرفیت آن است.

همچنین این برنامه به طور موقت ذخیره “و سهم قابل توجهی” از نیروی کار خود را.

“ما در آغاز رسمی مذاکرات با اتحادیه های خود در مورد اخراج موقت برای پرواز خدمه و همچنین کارکنان بر روی زمین و در دفاتر” گفت: اجرایی یعقوب Schram.

در حالی که این محدودیت در مورد سفر به ایتالیا و چین باید به معنای برخی از خدمات را متوقف کرده اند به طور کامل وجود دارد نیز به طور کلی کاهش تقاضا به عنوان تعطیلات سازان قرار دادن برنامه های خود را در برگزاری و شرکت های آموزش کارکنان به منظور محدود کردن سفر است.

که شرکت های هواپیمایی را لغو پرواز ؟

  • بریتیش ایرویز: همه از آن ایتالیا مسیرهای لغو تا 4 مارس
  • EasyJet: در روند لغو همه از آن ایتالیا پروازهای بین 10 مارس و 3 آوریل
  • Ryanair: Scrapped تمام ایتالیا پرواز از این جمعه تا 8 مارس
  • نروژی هوا: قطع خواهد شد 15 درصد از آن جهانی برنامه برای یک ماه
  • خطوط هوایی آمریکا: برش 7.5 درصد از پروازهای داخلی در ماه آوریل

چگونه دریافت کنم ؟

پشت صحنه دولت است صحبت کردن به خطوط هوایی مطمئن شوید که به اندازه کافی وجود دارد مسیرهای عامل از ایتالیا به طوری که اتباع بریتانیا که نیاز به خانه می توانید انجام دهید.

بنابراین Ryanair است نه تعلیق همه از آن ایتالیا پرواز تا زمانی که این جمعه. هر کسی با یک پرواز پس از آن می تواند rebook به قبل پرواز این هفته است.

یک تعداد انگشت شماری از EasyJet “نجات پرواز” در روزهای آینده نیز خواهد بود طراحی شده به مردم بازگشت به بریتانیا و اجازه می دهد ضروری سفر به ایتالیا.

تا کنون هیچ بحث رسمی بازگشت برنامه اما یک هماهنگ پاسخ در راه است را امتحان کنید و اطمینان حاصل شود که هیچ کس در سمت چپ رشته.

اگر شما نگران در مورد پرواز خود را معمول مشاوره شامل: چک با خطوط هوایی خود را.

روح پرواز

برخی از شرکت های هواپیمایی ادامه داد: تا به حال به عمل نزدیک خالی پروازها به منظور حفاظت از حقوق خود را خاموش و فرود اسلات. تحت اتحادیه اروپا “استفاده از آن و یا از دست دادن آن” قوانین آنها مورد نیاز برای اجرای خدمات در مسیرهای شلوغ و یا جریمه آنها را به اپراتورهای دیگر.

با این حال رئیس کمیسیون اروپا Ursula Von der Leyen اعلام کرده است که شرکت های هواپیمایی اجازه خواهد داشت برای حفظ خود اسلات حتی اگر آنها در حال پرواز نیست راه.

“این یک اقدام موقت است و این اقدام موقت کمک می کند تا هر دو صنعت ما, اما آن را نیز کمک می کند تا محیط زیست ما,” او گفت:.

“آن را از بین بردن فشار بر صنعت حمل و نقل هوایی و به طور خاص در کوچکتر شرکت های هواپیمایی. اما آن را نیز کاهش انتشار گازهای گلخانه ای با اجتناب از به اصطلاح روح را پرواز.”

بقا تهدید

پیشتر در روز سه شنبه کره ای هوا هشدار داد شیوع کروناویروس می تواند تهدیدی برای بقای آن.

در یادداشت ارسالی به کارکنان کره ای هوا جمهور وو Kee-هنگ گفت: شرکت هواپیمایی نمی تواند پیش بینی چه مدت بحران گذشته خواهد بود.

“اما اگر این وضعیت همچنان ادامه دارد برای یک دوره دیگر ممکن است ما رسیدن به آستانه که در آن ما نمی تواند تضمین شرکت بقای او گفت:” در این یادداشت که دیده می شد توسط خبرگزاری رویترز.

استرالیا شرکت هواپیمایی کوانتاس گفته است: “کاهش پروازهای بین المللی با نزدیک به 25% به عنوان آن را می بیند با کاهش تقاضا از مسافران نگران coronavirus.

کوانتاس و بودجه آن خطوط هوایی Jetstar را کاهش می دهد عملیات را برای شش ماه آینده.

ACI اروپا است که نشان دهنده فرودگاه های اروپایی گفت: “ارزیابی اولیه” بود که تعداد مسافر بین ماه های ژانویه و مارس خواهد افت 14 درصد با توجه به کوروناویروس.

“این Covid-19 اپیدمی تبدیل به یک شوک بی سابقه ای نسبت برای صنعت ما” گفت: مدیر کل Olivier Jankovec.

حمل و نقل هوایی مشاور جان Strickland گفت: چقدر سخت هواپیمایی خواهد بود ضربه بستگی به دو چیز است: “اولا قرار گرفتن در معرض آن به تحت تاثیر بازارهای مانند چین یا ایتالیا.”

“ثانیا همانطور که دیدیم با Flybe کوچکتر هواپیمایی خونریزی می تواند از طریق پول کاملا به سرعت. اگر چه آنها به لغو پروازهای آنها نمی ساخت تا این درآمد به دلیل کاهش تقاضای مشتری.”

آقای Strickland افزود که دولت “اغلب کلمات گرم” در مورد صنعت حمل و نقل هوایی اما گفت: “در حال حاضر زمان برای عمل”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im