Coronavirus: آمازون خاموش فرانسوی انبارها پس از حکم دادگاه


آمازون در حال رفتن به طور موقت نزدیک به شش انبارها در فرانسه پس از یک دادگاه دستور داد آن را به توقف همه اما ضروری تحویل.

یک سند داخلی ارسال شده به اتحادیه های کارگری در روز چهارشنبه گفت: تعطیلی امر گذشته از روز شنبه تا حداقل 20 مارس.

آن اضافه شده است که آن را با استفاده از حالت جزئی بیکاری طرح به پرداخت 10 ، 000 کارگران شاغل در انبارهای رویترز گزارش داد.

این شرکت گرفته شده بود به دادگاه توسط یک گروه از اتحادیه های کارگری.

روز سه شنبه دادگاه نانتر دستور آمازون به محدودیت تحویل به اجازه بازرسی کامل به این که آیا این اقدامات کافی برای حفاظت از کارکنان خود را.

دادگاه گفت آمازون تا به حال “موفق به تشخیص تعهدات خود در مورد امنیت و سلامت کارگران آن”. این شرکت می توانست جریمه €1m ($1.1 m; £0.87 m) در هر روز اگر آن را به حال موفق به تطابق.

در بیانیه منتشر شده پس از حکم آمازون گفت: “ما متعجب و متحیر شده توسط حکم دادگاه با توجه به شواهد سخت رو به جلو آورده در مورد اقدامات امنیتی در محل قرار داده برای محافظت از کارکنان ما است.”

این شرکت اضافه شده است که این امر تجدید نظر علیه این تصمیم.

در سند داخلی ارسال شده به اتحادیه روز چهارشنبه, آن افزود: “این شرکت مجبور به تعلیق تمام فعالیت های تولید در همه مراکز توزیع آن به منظور ارزیابی خطرات ذاتی در Covid-19 اپیدمی و اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی کارکنان آن است.”

چه شد که اتهامات علیه آمازون ؟

آمازون را تجربه کرده است افزایش سفارشات آنلاین در سطح جهان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس – منجر به افزایش موشکافی درمان آن از کارگران است.

در فرانسه کار بازرسان قبلا دستور آمازون برای بهبود شرایط کار در پنج از سایت خود.

یک شکایت حقوقی علیه این شرکت فرانسوی تابعه توسط یک گروه از اتحادیه های کارگری در این کشور که ادعا کرد که بیش از 100 کارگر بودند که مجبور به کار در مجاورت نزدیک به یکدیگر است.

برخی از آنها به نام برای بسته شدن کامل این شرکت کسب و کار در فرانسه. عدم است که آنها خواسته بود به صورت سختگیرانه تر اعمال محدودیت بر روی چه نوع از تحویل آن انجام می تواند.

ماه گذشته وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت آمازون قرار دادن “غیر قابل قبول” فشار بر کارگران خود را با امتناع از پرداخت آنها را اگر آنها نمی رفتن به کار می کنند.

و قبل از آن در ماه مارس چند صد آمازون کارگران در فرانسه برگزار شد یک پیاده روی در اعتراض به این شرکت است.

اتحادیه استدلال کرد که آمازون ارائه می شود تعداد بسیار کمی از مواد غذایی در حالی که بسیاری از آن تحویل غیر ضروری است.

ریچارد Vives, از گربه, اتحادیه اروپا ماه گذشته به رویترز گفت: “ما احساس می کنیم واقعا ناامن و من از همکاران که در حال آمدن به محل کار احساس ترس.”

آمازون بارها ادعا را تکذیب کرد آن است که در نظر گرفتن اقدامات کافی برای حفاظت از کارکنان خود را.

آن را می گوید آن را به ارمغان آورده است در سختگیرانه تر تمیز کردن پروتکل ها و تضمین کرده است که “کارکنان می تواند حفظ فاصله لازم از یکدیگر”.

پیش از این نیز آن را معرفی حرارت چک و در صورت ماسک برای کارکنان در تمام آمریکا و اروپا در انبارها.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de