Coronavirus: American Airlines به دنبال $12bn در کمک به دولت

خطوط هوایی آمریکا تایید کرده است آن را دنبال $12bn (£9.7 میلیارد دلار) کمک مالی از دولت آمریکا به دلیل تاثیر coronavirus.

کارکنان گفته شد در یک ایمیل این “اجازه می دهد ما را به پرواز را از طریق حتی در بدترین حالات بالقوه آینده”.

آن گفت: این امر به معنی “هیچ غیر ارادی furloughs یا کاهش در نرخ دستمزد یا مزایا برای شش ماه آینده”.

کارکنان نیز ارائه خواهد شد به “افزایش داوطلبانه ترک و بازنشستگی زودرس گزینه ها”.

سال گذشته این شرکت ساخته شده $2.9 میلیارد دلار سود و بازگشت $1.3 میلیارد دلار به سهامداران از طریق سود سهام و buybacks توجه کنیم.

تحت عظیم $2.2 tn coronavirus امداد لایحه تصویب شده توسط کنگره آمریکا هفته گذشته $50bn کنار گذاشته شد برای شرکت های هواپیمایی با توجه به کمک های مالی.

نیم دیگر ارائه خواهد شد به عنوان وام در ازای furloughing کارکنان حداقل تا 30 سپتامبر.

خطوط هوایی آمریکا بزرگترین جهان توسط تعداد مسافر گفت که امیدوار به بازگشت به پرواز در یک برنامه کامل ،

“این بودجه در حال توزیع برای اطمینان از ادامه ضروری خدمات مسافرت هوایی و حفاظت از مشاغل. ما قصد داریم به درخواست برای این بودجه و با اعتماد به نفس است که همراه با ما نسبتا بالا در دسترس نقدی و موقعیت آنها اجازه خواهد داد که ما را به پرواز را از طریق حتی در بدترین حالات بالقوه آینده” گفت: این ایمیل به کارکنان از مدیر اجرایی داگ پارکر و رئیس جمهور رابرت Isom.

خطوط هوایی جهانی تلاش کرده اند به عنوان کشور در سراسر جهان باید مبتنی اکثر پروازهای مسافری از ماه فوریه به عنوان بخشی از تلاش ها برای توقف گسترش coronavirus.

یکی دیگر از آمریکا شرکت هواپیمایی دلتا نیز ارائه داوطلبانه ترک غیبت و حامل های خارج از ایالات متحده از جمله خطوط هوایی سنگاپور را رونمایی کرد قصد دارد به منظور بالا بردن وجوه با بهره برداری از سهم و بازار بدهی با پشتوانه صندوق سرمایه گذاری مستقل Temasek Holdings.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de