Coronavirus اجتماعی و هراس از مکانهای بسته: جدید روانی مرزی

ما می دانیم که خطرات ناشی از تنهایی. اما اشکالاتی از زندگی در فضاهای کوچک و با همان مردم تاثیر عاطفی خود تنظیم و این را تحت تاثیر قرار همه ما را در راه های مختلف.

چگونه روابط به شکل این بی نظیر داخلی ترتیبات و آنچه خواهد بود که در دراز مدت نتیجه?

ویروس تکامل یافته در طول هزاران سال به نارضايتى ما باید برای نزدیکی از دیگر انسان ها و Covid-19 رشد در راه ما تداخل می کنند.

شکست شیوع بیماری نیاز به عمل کنیم به شیوه ای که کارهایی منزوی خودمان را از تماس های اجتماعی. اما بسیاری از ما به هیچ وجه به طور کامل به تنهایی; ما هزینه های بسیاری از ساعت بیداری ما در این شرکت از همان مردم است.

عواقب روانی انزوا شناخته شده به یک اندازه است. اما اشکالاتی از اجرا هم نیست. درمانی صحبت ما در قلمرو ناشناخته و اطلاعات فراتر از حدیثی است در تامین کوتاه مدت. اما نکات که ممکن است تاثیر weightier از ما متوجه.

وکلای طلاق پیش بینی افزایش کار خود را پس از بحران حاد می گذرد و در واقع بار مالی گزارش شده در مارس 4 که چینی شهرستانها دیده بود یک موج اخیر.

حتی بیشتر نگران کننده است افزایش چشمگیر در تماس با سازمان برخورد با سوء استفاده داخلی تا 25 درصد در مورد ملی انگلستان داخلی سوء استفاده از خط تلفن. این بحران جهانی ممکن است بیشتر از یک مورد از درخشان به عنوان مخالف رانده.

جنگ جهانی دوم به ما آموخت اهمیت ارتباط ما با مردم است که مهم است. کودکان از هم جدا شدند و از پدر و مادر خود را به محافظت از آنها را از بمباران کردند. این چراغ روانشناسان به مطالعه و دلبستگی در دوران پس از جنگ.

ما نیاز به دلبستگی عمیق و ریشه دار است. برگزار می شود به عنوان مهم به عنوان غذا. ما به دنبال مردم ما ارزش به خصوص زمانی که ما تاکید کرد. هنگامی که مواجه با تهدید وجودی که ما در حال حاضر ما بستگی عزیزان ما و نگرانی در مورد کسانی که جدا شده است.

لندن در طول این مصیبت شبیه جنگ اما آن را نیز بسیار متفاوت است. در طول حمله رعد اسا مردم پناه با هم در گروه و یا صحبت به همسایگان خود. امروز ما به تنهایی و یا مهر و موم کردن با ما نزدیکترین و عزیزترین.

اخیر تجربه بالینی نشان می دهد که در حالی که وجود دارد برخی از مشترکات وجود دارد هیچ راهی مجموعه ای از واکنش. این کاملا وضعیت منحصر به فرد است که مانند یک لنز که بزرگ شود گاهی اوقات غیر منتظره صفات شخصیت. قفل بودن تا با هم در گروه های کوچک ما را مختل عاطفی خود تنظیم در راه است که می تواند منجر به انواع نتایج.

برخی خوشحالم رسما تحریم و انزوا. یک مرد به من گفت از امداد رسانی خود را که او نمی باید به معاشرت است که معمولا باعث می شود او را بسیار مضطرب است.

یکی دیگر معمولا مطالب خود را در رابطه گفت که او نمی تواند تحمل لحظه ای دیگر با همسر خود که او رانندگی دیوانه با او را خواسته است. یک زن جوان به تازگی hitched خوشحال است به منزوی با کمال. بیشتر مضمون مشترک این است که از تجربه عاطفی غلتکی coaster.

این بیان شد که گفت که در زمان او احساس می کند برطرف می دانیم که هر کس او را دوست دارد در محل صحیح خود او احساس می کند او هم برای شرکت به چه چیزی مهم است. لحظه ای بعد او موجب ویرانی نگرانی در مورد از دست دادن همه چیز را او می داند و حتی مرگ ممکن است.

او احساس افسردگی مرکب با گناه داشتن یک باغ که قادر به کار در خانه و ممتاز تر از بسیاری دیگر. مراقبت های بهداشتی و کارگر گفت: من از حس خود را از هدف در هنگام کار و کمک و پس از آن دچار ریزش از حل و فصل زمانی که کار به پایان می رسد.

سپس او رنج می برد خود سرزنش دلیل دیگر خط مقدم همکاران در ضخامت از آن. یک لحظه ما می تواند احساس کاملا مطالب بعدی افسرده خنثی و محزون.

سابق فضانورد کریس هدفیلد به تازگی راه اندازی یک کیت آموزشی برای مقابله با انزوا می پردازد که با استرس زمانی که زندگی در حبس از یک کپسول فضایی. این است خوش آمدید مشاوره برای قبولی خوب تنظیم شده. آن نیز بستگی به اندازه از کپسول خود را که آیا آن یک باغ مجاور و چگونه بسیاری از شما در آن زندگی می کنند.

چه از کسانی که زندگی می کنند با محدود کردن فضا و کسانی که در تلاش برای مدیریت احساسات خود را? ما به دنبال شرکت از عزیزان ما, اما ما همچنین نیاز به برداشت چرا که گاهی اوقات با هم بودن در یک فضای کوچک می تواند پایمال توانایی ما برای عاطفی خود تنظیم.

سطح بالایی از تماس بین افرادی که نمی توانید به دور از یک دیگر می تواند افزایش سطوح از ابراز احساسات. بیان احساسات البته می تواند مثبت باشد اما زمانی که تنش بالا است, این می تواند احساس مزاحم و تهدید کننده.

بالا ابراز احساسات یافت شده است به افزایش خطر ابتلا به اختلال روانی می تواند باعث خشم به جوش و افزایش خطر خشونت است. کار با عاملان خشونت نشان می دهد که آنها واکنش نشان می دهند به احساس به دام افتاده توسط هدف قرار دادن ،

این است که نه تنها برای کنترل دیگران است. نه به این دلیل است که خود سیستم داخلی برای تنظیم فاصله عاطفی در روابط درست عمل نمی مانند معیوب شیر بر روی یک اجاق گاز فشار.

زمانی که احساسات در حال اجرا است بالا ما می توانید از دست دادن توانایی برای همدردی. اعمال پرخاشگری تمایل به ضربه. افزایش استدلال است مثل بازی تنیس است.

که هر بازیکن بازدید توپ سخت تر از دیگر تمایل به ضربه آن را با نیروی بیشتر و سخت تر زاویه. اگر شما به خودتان پیدا کنید در این وضعیت بهتر است به عمل مانند یک دیوار که منحرف شات در همان سرعت به جای حریف که می افزاید: به شدت از بازی.

اکثریت قریب به اتفاق خانواده ها حرکت را از این بحران است. سرخوردگی اداره خواهد شد. بیشتر استدلال نمی خواهد یک فاجعه است. عاطفی خود تنظیم خواهد شد به طور موقت از دست داد و پس از آن بازیابی است.

روابط را دست نخورده بماند و در واقع ممکن است بهبود یافته با صرف چند وقت با کیفیت با هم. نیز وجود خواهد داشت تلفات. آزمون اجرا هم خواهد بود بیش از حد بزرگ و وجود خواهد داشت تعداد زیادی از طلاق بیش از حد معمول.

نگرانی اصلی این خواهد بود برای در حال حاضر مشکل خانواده ها شاید با محدود اقتصادی به معنی برای آنها مستند به خوبی می تواند منجر به قفل کردن. برای این مردم آسیب پذیر حیاتی است که کمک ارائه می شود به طوری که قربانیان هستند به دام افتاده در مواقع خطر و فرار می تواند به زندگی می کنند به طور جداگانه در صورت لزوم.

روانی درمان مهم و حیاتی است. مشاوره در جزوه کافی نیست. مشکل افراد باید قادر به صحبت کردن با متخصصان با تجربه است که می تواند کمک به کاهش متوسط خلق و خوی. بیمه خدمات درمانی و خصوصی درمانی است که در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس آنلاین.

این بیماری همه گیر به ما کمک خواهد کرد به درک چگونه ما مدیریت های فضاهای کوچک با یکدیگر است. در این میان بسیاری از مردم وجود دارد که نیاز فوری به کمک برای پیدا کردن راه خود را از طریق این.

  • دکتر استفان Blumenthal است مشاور روانشناس بالینی و روانکاو در تویستکک & پورتمن NHS Foundation Trust

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net