بررسی راه اندازی شده است بعد از یک گروه از کارگران مهاجر فیلم برداری شد که ریخته در یک “راه حل شیمیایی” توسط مقامات.

آنها درک می شود که بازگشت مهاجران به شهر بریلی در ایالت شمالی اوتار پرادش است.

آنها در میان میلیون ها نفر که بازگشت به خانه خود را در میان روستاهای سراسر کشور سه هفته مستند.

این حرکت قرار است برای جلوگیری از شیوع کروناویروس اما نگرانی وجود دارد که عودت ممکن است گسترش این ویروس بیشتر است.

این تصویری که مشاهده شده است نزدیک به 400, 000 بار پس از آن آپلود شده بود و یک بار از هند روزنامه نگار – نشان می دهد که گروه چمباتمه بر روی زمین در حالی که پزشکی و مقامات اداره آتش نشانی در لباس منطبق مناسب اسپری آنها را با یک “راه حل شیمیایی”.

در این فیلم دیده می شود توسط بزرگ سیاه و سفید دیک مقامات فریاد دستورالعمل بیش از یک بلند گو حرف زدن درخواست کارگران چشمان خود را ببندید و دهان. در بخش دیگری از این ویدئو رسمی شنیده می شود سفارش به “بستن چشم از کودکان خود را و چشم خود را بیش از حد”.

بریلی منطقه دادرس گفت: در این ویدئو شده بود مورد بررسی اضافه کردن در توییتر که “افراد مبتلا… در حال درمان تحت نظارت رئیس دفتر وزیر (CMO)”.

“تیم از بریلی ضلع شهرداری شرکت و مقامات اداره آتش نشانی خواسته شد برای پاکسازی اتوبوس اما در خود شور و شوق آنها اسپری کارگران بیش از حد,” او نوشت.

چندین حساب و سپس شروع به ظهور از آزار و اذیت کارگران مهاجر ترک پایتخت در دست پلیس و دولت محلی است.

این ویدئو باعث شده است که داد و بیداد, در توییتر با بسیاری از کاربران درخواست اگر مسافران فرود در هند شد “عفونی” به محض ورود و اشاره به آن است که پروتکل در فرودگاه ها و ایستگاه های اتوبوس و یا ایستگاه های قطار.

این اولین تصویری نشان آشکار بدرفتاری با کارگران مهاجر به ظهور از آنجا که مستند اعلام شد در 24 مارس.

بسیاری از آنها روزانه-دستمزد کارگران که در حال حاضر از کار. در صورت عدم وجود پول و شغل آنها از جان گذشته برای رسیدن به روستاهای خود. برخی از یافت دولتی اتوبوس به خانه برسد و دیگران فقط در ادامه به راه رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de