بازی روز چهارشنبه بین منچستر سیتی و آرسنال در ورزشگاه اتحاد به تعویق افتاده است “به عنوان یک اقدام احتیاطی” با توجه به شیوع کروناویروس, لیگ برتر گفته است.

حرکت در آمد و پس از یک تست مثبت به Covid-19 بازگردانده شد توسط Olympiacos صاحب Evangelos Marinakis – که در کنار بازی در آرسنال را در ورزشگاه امارات در فوریه 27.

آرسنال تایید کرد که برخی از بازیکنان قرار داده شد و به قرنطینه.

“ما به شدت به دنبال دستورالعمل دولت است که توصیه می کنند که هر کسی که به تماس نزدیک با کسی که با این ویروس باید خود منزوی در خانه برای 14 روز از آخرین باری که تا به حال تماس” زرادخانه بیانیه ای گفت:.

لیگ برتر در بیانیه ای گفت: “به دنبال توصیه های پزشکی آرسنال بارسلونا و منچستر سیتی FC در نظر آن لازم است برای به تعویق انداختن خود ثابت با توجه به توان این شب به زمان را به طور کامل ارزیابی وضعیت.
Marinakis که او نیز صاحب ناتینگهام فارست اعلام کرد در روز سه شنبه است که او تا به حال ویروس


اعتبار: ALKIS KONSTANTINIDIS/ایسنا

“لیگ برتر است بنابراین توافق کردند که در بازی امشب خواهد بود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب.

“ما درک می کنیم این کار باعث ناراحتی و هزینه برای طرفداران برنامه ریزی برای حضور در این بازی آرسنال منچستر سیتی در لیگ قهرمانان اروپا توافق کرده اند که کوتاه اطلاع از Mr Marinakis’ عفونت به معنی هیچ جایگزین وجود دارد اما به زمان برای تکمیل یک ارزیابی مناسب از خطر است.”

لیگ گفت: به تعویق افتادن بود به طور مستقیم به Marinakis را عفونت و وجود دارد در حال حاضر هیچ برنامه ای برای به تعویق انداختن سایر مسابقات است.

گرگ در ضمن عصبانی هستند که یوفا تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن خود برنامه ریزی لیگ اروپا کراوات دور به Olympiacos پس از Marinakis – که همچنین ناتینگهام فارست را صاحب اکثریت اعلام کرد روز سه شنبه او قرارداد ویروس.

لیگ برتر طرف درخواست تجدید نظر به پنج شنبه گذشته-16 برای اولین بار پا به نام رد شد توسط یوفا و بازی را پیش بروید پشت درهای بسته و به عنوان گسترش coronavirus در ادامه به تاثیر رویدادهای ورزشی.

با وجود Marinakis’ تشخیص و موقعیت خود را در جنگل های انگلیسی لیگ فوتبال اصرار دارد و هیچ برنامه فوری برای به تعویق انداختن هر گونه وسایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im