Coronavirus: بازارهای آسیا افزایش پس از ما بسته محرک توافق

بی بی سی جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آمریکا توافق کرده اند که یک اقتصادی بسته امداد به ارزش بیش از $1.8 تریلیون دلار (£1.5 tn) ارسال سهام آسیا بالاتر است.

بازار به فلک کشیده در وال استریت و در لندن در روز سه شنبه در پیش بینی از یک معامله زده بودن.

روز چهارشنبه در ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص شد تا 7.9% زیر اخبار از امداد رسانی کرد.

بسته محرک شامل پول به قید وثیقه از صنایع شده است که متاثر از بحران است.

در آمریکا میانگین صنعتی داو جونز را دیدم و بزرگترین آن یک روز پس از به دست آوردن 1933 در روز سه شنبه افزایش 11.4% اگر چه این قرارداد هنوز امضا شده است.

در آسیا شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ افزایش یافت 3.1 درصد و چین شانگهای کامپوزیت با 2% در روز شنبه جلسه معاملاتی.

“این خبر خوبی است اما ما نه از جنگل در عین حال گفت:” تام استیونسون, سرمایه گذاری, مدیر صندوق مدیر وفاداری بین المللی است.

“زمانی که بازار در حال سقوط, شما می توانید این تظاهرات اما شما نباید گیر کرده است. آنها را در اطراف گزاف گویی در این شرایط است.”

آن را همچنان یک دوره بی سابقه ای در نوسانات به بازار واکنش شدید به تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این ماه به تنهایی دیده می شود داو داشتن پنج بزرگترین سود روزانه و پنج بزرگترین آبشار آن 135 سال سابقه.

چگونه محرک کار می کند ؟

بسیاری از کشورها در حال حاضر در بسته های مشوق برای حمایت از اقتصاد خود را, اما این طرح دریافت کرده اند مخلوط پاسخ از سرمایه گذاران.

آمریکا نجات بسته به شرح زیر پنج روز مذاکرات فشرده به تلاش برای توافق یک معامله است که به ارائه کمک های اولیه برای کارگران آمریکایی و کسب و کار.

“در گذشته ما یک معامله” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد در مدت کوتاهی قبل از 02:00 به Washington DC زمان در روز یکشنبه است. “در اثر این جنگ سرمایه گذاری,” او اضافه شده است.

جزئیات کامل برنامه ریزی شده در قانون نشده اند منتشر نشده است اما نمایندگان مجلس با پیشنهاد روز سه شنبه که پیشنهاد اولیه توسط جمهوری خواهان به صورت مستقیم پرداخت نقدی شامل خواهد بود.

این بسته از اقدامات کمک به سهولت درد از اخراج توده به عنوان کسب و کار شده اند مجبور به بستن و کارکنان دستور داد تا در خانه بماند.

است که پایان دادن به این بیماری همه گیر در چشم?

آقای ترامپ گفت: او امیدوار است آمریکا خواهد لرزش coronavirus در عرض کمتر از سه هفته – حتی به عنوان فرماندار نیویورک اندرو کومو هشدار داد بیماری پخش شد سریع تر در دولت خود از “یک گلوله قطار”.

امریکا بیش از میدوی را از طریق 15 روز تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس از طریق اجتماعی فاصله.

نزدیک 19,000 مردم فوت کرده اند با کروناویروس در سراسر این سیاره پس از آن ظهور در چین در ووهان استان در ماه ژانویه بیش از 420,000 عفونت تایید شده است.

جنوب اروپا در حال حاضر در مرکز همه گیر با ایتالیا و اسپانیا ضبط صدها جدید مرگ و میر در هر روز است.

دولت ها در سراسر جهان باید در پاسخ به قفل کردن جوامع به امید کاهش گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>