Coronavirus: استرالیا چشم زود بلند کردن اجسام از ویروس محدودیت


استرالیا را بررسی ویروس مستند زودتر از انتظار می رود نخست وزیر اسکات موریسون.

مقامات بهداشتی می گویند ملت “بسیار متقاعد کننده ای” پهن آن ویروس پس از هفته سخت اجتماعی محدودیت.

مقامات با توجه به بررسی آزادی در 11 مه اما این در حال حاضر خواهد شد به جلو آورده به 8 مارس. آقای موریسون گفت: استرالیا به حال “به دست آورده اولیه علامت”.

تماس آمد و به عنوان چند متحده اجازه می دهد تا ساکنان خود را جدید آزادی در روز جمعه.

قلمرو شمالی اول شد به آسانسور عمده محدودیت بازگشایی عمومی پارک ها و استخر ها و از بین بردن محدودیت برای حضور تجمعات از ظهر.

  • تاسمانی بیمارستان خوشه ای مرتبط با کشتی کروز
  • استرالیا علائم طبخ سالگرد تحت مستند

ولز جنوبی جدید که شامل سیدنی نیز باز اجازه می دهد تا خانواده ها به دو بالغ بازدید کنندگان در یک زمان.

ترین-پرجمعیت دولت حساب برای نزدیک به نیمی از ملت 6,700 موارد است. اما اعداد به حال به طور مستمر کاهش یافته است در هفته های اخیر و کمتر از 20 نفر بودند که گزارش شده در هر روز.

“[ما] بسیار متقاعد کننده ای مسطح منحنی گفت:” افسر ارشد پزشکی دکتر برندان مورفی.

استرالیا coronavirus اخبار:

اما مقامات گفتند آنها هنوز هم با احتیاط از محدودیت های بلند خیلی زود و دوباره تکرار نیاز به “میلیون ها نفر بیشتر” استرالیایی به دانلود یک برنامه ردیابی در هفته جاری منتشر شد.

“ما نیاز داریم که ابزار بنابراین ما می توانید با باز کردن اقتصاد” گفت: آقای موریسون. “بنابراین اگر شما دریافت این برنامه و در عین حال آن را دانلود کنید.”

تا کنون 3.5 میلیون نفر در کشور از 25 میلیون دلار امضا کرده اند به آن.

چه محدودیت شده اند کاسته تا کنون ؟

روز جمعه Northern Territory – از راه دور کم جمعیت منطقه برداشته عمده اجتماعی محدودیت در حرکت دیده می شود به عنوان یک آزمون مورد برای بقیه ملت.

“از آنجا که ما در حال امن ترین مکان در استرالیا, ما می توانیم این کار را قبل از بقیه از استرالیا گفت:” NT وزیر Michael توپچی.

مردم باید حفظ 1.5 m (5ft) فاصله از دیگران, اما در حال حاضر می تواند بازدید از پارک ها و سوراخ شنا و بازی بدون تماس ،

قلمرو نگاه کنید به حذف تمام محدودیت های اعمال شده توسط 5 ژوئن و رستوران ها و بارها به عقب باز برای ناهار خوری در اواسط ماه مه. مقامات را حفظ خواهد کرد ممنوعیت سفر به آسیب پذیر جوامع بومی در جای دور افتاده.

کشورهای دیگر را نیز آغاز کرده است با احتیاط رول-بازگشت.

NSW – دولت با بالاترین تعداد موارد گزارش شده – شروع به اجازه دادن به خانواده بازديد در روز جمعه و در حال حاضر دوباره باز سواحل است.

استرالیا australian Capital Territory – در اطراف پایتخت کشور کانبرا – همچنین اجازه خواهد داد که اجتماعی بازدیدکننده داشته است پس از اعلام روز پنج شنبه آن را حذف کرده بودند آن ویروس موارد است.

کوئینزلند مجوز خرید سفرهای غیر ضروری کالا در حالی که غرب استرالیا اجازه خواهد داد که 10 نفر در تجمعات تا از محدودیت های قبلی از دو.

در همین حال ویکتوریا دوم بیشتر پرجمعیت دولت می گوید آن را با چوب موجود در آن مستند تا ملی بررسی جمعه بعدی. برتر دانیل اندرو گفت: وضعیت باقی مانده است “بسیار شکننده” با وجود کم گزارش شماره.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de