Coronavirus: اتریش بررسی ایسچگل پیست اسکی کسب و کار برای پنهان کردن مورد’

بی بی سی جهان | No comments


اتریش در حال بررسی یک بار در یک پیست اسکی معروف به اتهام نیست گزارش یک مورد کوروناویروس.

این تحقیق با تمرکز بر روی گزارش می دهد که یک کارگر بیمار در ایسچگل رفت و آمد مکرر در استان تیرول در ماه فوریه است.

رفت و آمد مکرر شده است مربوط به صدها مورد در اتریش و آلمان و کشورهای اسکاندیناوی است. با وجود این دامنه و بارها در رفت و آمد مکرر باز ماند برای هفته ها.

روز دوشنبه در اتریش در گفت و گو با تایید 3,611 موارد 19 درصد افزایش در یک روز.

اروپا در حال حاضر کانون coronavirus بیماری همه گیر. بیش از 100000 نفر تایید شده اند آلوده در سراسر قاره با ایتالیا بدترین آسیب دیده کشور است.

رفت و آمد مکرر در ایسچگل – یک شهر کوچک در حدود 1500 نفر در رشته کوه های آلپ اتریش – شناخته شده است برای آن شب زنده داری و سالانه کنسرت پس از پایان آن فصل اسکی.

گزارش ها نشان می دهد یک کارگر در یکی از محبوب نوار Kitzloch سقوط بیمار در پایان ماه فوریه. این شده است به طور رسمی تایید کرد.

بازدید کنندگان از ایسلند, دانمارک, نروژ, آلمان و اتریش شروع شد تست مثبت برای coronavirus پس از بازگشت از این شهر در اوایل ماه مارس.

دولت آغاز شده مثال شهر به عنوان خطر در منطقه اگر چه مقامات محلی بازی کردن نگرانی. Kitzloch نبود بسته تا 10 اسفند و در این شهر شد و در نهایت بسته در 13 مارس.

ورنر Kurz شهردار ایسچگل گفت: روزنامه آلمانی اشپیگل تعطیل شد “یک فاجعه” برای تاون گفت: “ما همه مقررات در موقع”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اتریش, وزیر بهداشت رودولف Anschober اعلام کرد تعداد آزمون خواهد “انبوه” افزایش بیشتر به طور منظم چک برای کارکنان بیمارستان.

“تعدادی از آزمایشات در حال افزایش است و ادامه خواهد داد به افزایش می دهد به طور چشمگیری بیش از دو تا سه هفته آینده” او در بیانیه ای گفت.

در تحولات دیگر در سراسر اروپا:

  • مرگ و میر در اسپانیا رسیده 2,182 دولت اعلام کرد پس از 462 نفر گذشت در 24 ساعت گذشته
  • انگلستان وزیر بهداشت گفت: مردم نادیده گرفتن دولت توصیه شد “بسیار خودخواه” و هشدار داد که اقدامات بیشتر می تواند انجام شود با هدف مقابله با این بیماری همه گیر
  • ایتالیا ممنوع اعلام کرده است مردم از سفر خارج از شهرداری آنها در حال حاضر در, حتی برای بازگشت به حالت عادی محل اقامت به جز برای کار فوری و یا دلایل بهداشتی
  • نظامی روسیه حمل و نقل هواپیما شروع به ارائه به شدت مورد نیاز هواکش ضد عفونی تجهیزات و تیم پزشکی به ایتالیا که دارای بالاترین مرگ و میر در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>