Coronavirus: اتریش بازگشایی برخی از مغازه ها به عنوان مستند کاسته


اتریش به بازگشایی هزاران نفر از مغازه ها در روز سه شنبه به دنبال آن را به سهولت و محدودیت در آورده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

باغ مراکز DIY فروشگاه ها و مغازه های کوچک باز خواهد شد به عنوان بخشی از یک گام به گام برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد است.

با این حال سخت اجتماعی فاصله قوانین در محل باقی می ماند با مردم خواست به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

این می آید به عنوان برخی دیگر از کشورهای اروپایی سهولت و محدودیت های اعمال شده بر این بیماری همه گیر.

اسپانیا اجازه داده است برخی از شهروندان به بازگشت به کار و دانمارک است بازگشایی مدارس برای کودکان.

ایتالیا – اروپا سخت ترین-آمار کشور با بیش از 20 ، 000 مرگ و میر خواهد شد اجازه می دهد تا یک محدوده باریک از شرکت برای از سرگیری عملیات در روز سه شنبه.

رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تمدید مستند وجود دارد برای یکی دیگر از چهار هفته تا 11 مارس.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس او گفت: محدودیت های فعلی کند بود این ویروس اما مورد ضرب و شتم آن.

سازمان بهداشت جهانی استقبال کرده است کاهش عفونت در برخی از کشورهای اروپایی اما هشدار داد در برابر لغو محدودیت های بیش از حد زود است.

مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus است هشدار داد که کاهش اقدامات سرعت بیش از حد “می تواند منجر به یک کشنده تجدید حیات”.

اتریش یکی از اولین کشورهای اروپایی به دنبال همسایه ایتالیا در اعمال دقیق مستند اقدامات حدود یک ماه پیش و دولت می گوید موفق شده است برای پهن کردن منحنی از عفونت های جدید. آن است که تا کنون گزارش شده در مورد 14,000 موارد و 368 مرگ و میر.

هفته گذشته صدراعظم Sebastian Kurz پرده برداری کرد قصد دارد به تدریج لغو محدودیت.

در نامه سرگشاده ای به این کشور در روز شنبه او گفت: او می خواست به “بیرون آمدن از این بحران به سرعت به عنوان امکان پذیر است و برای مبارزه با هر شغل در اتریش”.

از روز شنبه مغازه ها کمتر از 400 متر مربع (4,300 فوت مربع) در اندازه خواهد بود و مجاز به بازگشایی همراه با سخت افزار و فروشگاه ها و مراکز باغ.

بزرگتر و مغازه ها و مراکز خرید و آرایشگری با توجه به بازگشایی از 1 ممکن است در حالی که رستوران ها و هتل ها می تواند بازگشایی از اواسط ماه مه اگر شرایط بهداشتی اجازه آقای Kurz گفته است.

در سخنرانی خود در روز دوشنبه رئیس جمهور پاکسازی گفت: شیوع بیماری در فرانسه شد “آغاز به ثابت… (و) امید بازگشت است”.

روزانه تعداد مرگ و میر افزایش کمی مصرف این کشور در مجموع به کمتر از 15 ، 000.

“یازدهم خواهد بود و شروع یک مرحله جدید” آقای پاکسازی گفت. “این خواهد بود مترقی و قوانین را می توان با توجه به نتایج ما.”

او گفت: مدارس را به تدریج بازگشایی پس از فرمت جدید اما رستوران می ماند بسته شده و می تواند وجود داشته باشد هیچ جشنواره تا اواسط ماه جولای. او گفت: اکثر مردم آسیب پذیر باقی می ماند باید در انزوا و حتی پس از قوانین کاسته شد.

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: روزانه تعداد مرگ و میر در حال کاهش کمی با 517 در گزارش قبلی 24 ساعت در مقایسه با 619 اعلام کرد در روز یکشنبه. رسمی مرگ و میر در حال حاضر 17,489.

تعدادی از عفونت های جدید همچنان به سقوط با مجموع در حال حاضر در 169,496.

  • مستند چه مستند? سوئد غیر معمول پاسخ
  • ایتالیا سفارشات نجات مهاجران بر روی قرنطینه کشتی

“ما هنوز هم به دور از پیروزی, از لحظه ای که ما به بهبود اوضاع عادی در زندگی ما” نخست وزیر پدرو سانچز هشدار داد بیش از آخر هفته.

“ما همه مشتاق به بازگشت در خیابان… اما ما تمایل بیشتری برای پیروزی در جنگ و جلوگیری از عود,” او اضافه شده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته هفته گذشته گفت که این مستند ادامه خواهد داد تا زمانی که 3 ممکن است که چند نوع از مغازه ها و کسب و کار خواهد بود و مجاز به بازگشایی در روز سه شنبه. آنها عبارتند از کتابفروشیها, stationers و مغازه های فروش لباس کودکان.

در آلمان, آنگلا مرکل صدر اعظم برگزار خواهد شد مذاکرات در روز چهارشنبه با رهبران منطقه ای در مورد نحوه خروج از کشور را مستند. آلمان ثبت کرده است بیش از 130,000 موارد و 3,194 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im