Coronavirus ممنوعیت تهدید وجودی برای EFL باشگاه ورزشی صنعت خودی پیش بینی چند Burys’

تلگراف | No comments

به عنوان دولت خود را آماده برگزاری یک جلسه بحران با ورزش بدن و رسانههای روز دوشنبه برای بحث در مورد کوروناویروس اپیدمی آن هشدار داده شده است که پایین تر لیگ باشگاه های فوتبال می تواند از کسب و کار و مردمی موسسات خیریه به شدت آسیب دیده است.

مقامات دولتی هستند به احتمال زیاد به بحث در مورد طیف وسیعی از گزینه ها از جمله احتمال این که برخی از وقایع می تواند پشت درهای بسته برگزار شد. با این حال یک مقام ارشد ورزشی رئیس پیش بینی “های متعدد Burys” در انگلیسی لیگ برتر فوتبال, اگر بازی بدون تماشاگر اصرار وزیران به تاخیر تحمیل چنین عمل برای زمانی که ممکن است.

ماراتن لندن برگزارکنندگان نیز درک می شود از جان گذشته برای جلوگیری از به تعویق انداختن مسابقه تا 11 ساعت در بخش با توجه به تاثیر بالقوه آن را در موسسات خیریه که آن را افزایش می دهد میلیون ها نفر.

مسابقه برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 26, به نظر می رسد به طور فزاینده ای نامشخص بعد از پاریس ماراتن عقب رانده شد از آوریل 5 Oct 18. رم ماراتن بود که برنامه ریزی شده برای مارس 29 لغو شد در حالی که جهان نیمه ماراتن قهرمانی در Gdynia, لهستان منتقل شده است از پایان این ماه به ماه اکتبر است.

قانون است که می تواند به وزرای قدرت را به حالت تعلیق تجمع جرم می تواند مطرح شود در هفته آینده. آنها مقاوم به راه اندازی تحریم مانند کسانی که شاغل در فرانسه و سوئیس پس از جاناتان ون-Tam معاون افسر ارشد پزشکی وجود دارد گفت: “هیچ منطق روشن” برای آن در حال حاضر.

اما در لیگ برتر نوشت: به آن باشگاه در این هفته به هشدار می دهند که امکان بازی در پشت درهای بسته. آن است که خطر ابتلا به EFL است که سران بسیاری نگران است.

ورزشی صنعت خودی گفت: “اگر شما بازی در پشت درهای بسته آن را ارسال بسیاری از EFL باشگاه های تحت.” فوتبال به زبان انگلیسی “می توانید ببینید چند Burys” چرا که “برخی از باشگاه ها ندارد و بیمه در برابر این همه”. بولتون پای, شهر بلکپول و مککلسفیلد شهر شده اند در خطر رفتن به دیوار در این فصل است. “فوتبال در, مرده, مشکل کسانی لیگ” این منبع افزود در مورد EFL که باشگاه بستگی دارد در بازی روز درآمد.

دولت او اضافه شده بود “به خوبی آگاه” از یک پتانسیل سناریو روز قیامت است که در آن لیگ برتر giants – که خودشان را به صورت عمده و زیان بیش از ورزشگاه shutouts – خواهد بود قادر به قید وثیقه از لیگ های پایین تر.

دیگر ورزش می تواند همچنان بدون نما در معرض خطر از نظر گسترش این ویروس حیاتی بود او اضافه شده است. “چگونه محدودیت های گذشته مساله اصلی است,” او گفت:. “ووهان است [تا به حال] محدودیت عمده در حال حاضر به مدت دو ماه و ویروس نمی رفته دور هنوز وجود دارد.”
استون ویلا بازی بشیکتاش در پشت درهای بسته در سال 1982 زمانی که آنها برای چاقوکشی در طول اجرا خود را برای تبدیل شدن به قهرمانان اروپا


اعتبار: Reavenall/بیرمنگام پست و پست الکترونیکی بایگانی/Mirrorpix/گتی ایماژ

بیمه می رسد پایین تر از فوتبال هرم مورد بحث قرار گرفت توسط EFL هیئت مدیره در روز پنج شنبه. یکی دیگر football insider گفت: برخی از باشگاه ها خواهد بود نه بیمه برای این ویروس هشدار داد که تاثیر از پشت بسته-درب های مسابقات خواهد بود “قابل توجهی”. “شده اند وجود دارد نشانه آن است که دولت بودجه برای احتمالات اما شما نیز باید به رسمیت شناختن است که آنها را مجبور به تنظیم اولویت ها با دقت,” او گفت:, و اضافه کرد این امر می تواند یک مورد از “پیوستن به صف”.

کسب و کار بیمه وقفه تنها معتبر است اگر دولت سفارشات مسابقات پشت درهای بسته. یک مدیر اجرایی در یک ردیف بالا باشگاه گفت: فصل-دارندگان بلیط خواهد بود در حقوق خود را به تقاضای بازپرداخت جزئی برای هر پشت-بسته-درب های وسایل. “من شخصا فکر می کنم از آن خواهد شد سخت فراخوان به مردم را به پرداخت هزینه برای چیزی است که آنها دریافت نکرده است.”

این EFL پیوست, لیگ برتر در, اعلام کرد که هیچ قبل از مسابقه handshakes را قبل از بازی.

ساشا Ryazantsev, اورتون رئیس مسئول امور مالی شد مقام اول را از انگلستان ردیف بالا به تایید باشگاه شد و پیش بینی امکان یک توده shutout در حالی که استیو بروس به نیوکاسل مدیر گفت: “به نظر می رسد بسیار اجتناب ناپذیر”. فدراسیون فوتبال نیز از ترس بیش از انگلستان دوستانه این ماه مقابل ایتالیا و دانمارک که در آن Brondby باید قرنطینه 13 نفر از جمله یک بازیکن پس از سابق دانمارکی بین المللی توماس Kahlenberg تشخیص داده شد با این ویروس.

در دیگر تحولات Ajax, دستیار مدیر مسیحی Poulsen و دو نفر دیگر از مربیان گفته شد به ماندن در خانه به دلیل نگرانی بیش از عفونت است. تور اروپایی گلف رویداد برنامه ریزی شده برای شروع در نایروبی پنج شنبه آینده به تعویق افتاد.

در انگلستان کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی حاکی است تجمع جمعی می تواند لغو شود که این ویروس گسترش می یابد. این رویداد مهم ورزشی تحت پوشش در انگلستان تحت لوید لندن و یا گسترده تر لندن تجاری بازار بیمه. یک منبع دولتی گفت: وزرای شد هشدار به بالقوه عدم پوشش بیمه در فوتبال است. “آن را از دست ما در شرایط اجتماعی و عوامل اقتصادی که در بازی هستند,” او اضافه شده است.

لیگ برتر, در ضمن بازی کردن پیشنهادات که انگلستان ردیف بالا بود و با توجه به امکان به طور موقت ممنوعیت بیش از 70s از زمینه. چنین نمایشی اندازه گیری را پیچیده مفاهیم برای کریستال پالاس به عنوان مدیر Roy Hodgson 72

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>