دهها هزار نفر از مردم با تجمع در بنگلادش به جرم نماز جلسه روز چهارشنبه که نگرانی این می تواند منجر به شیوع گسترده تر.

رئیس پلیس محلی Tota Miah گفت: AFP news agency 10,000 که مسلمانان جمع شده بودند در ریپور شهر به دعا “شفا آیات” از قرآن است.

اما برخی از شاهدان عینی به بی بی سی گفت این رقم نزدیک به 30000.

این می آید به عنوان یک رویداد مذهبی در مالزی تایید شد به عنوان منبع بیش از 500 عفونت های محلی وجود دارد.

این مراسم که با حضور 16,000 مردم نیز منجر به عفونت در کشور همسایه برونئی و سنگاپور و کامبوج.

مالزی دولت بعد از ممنوع تمام تجمعات عمومی در کشور و قفل کردن مرزهای خود برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

مشابه جرم جمع آوری مذهبی در اندونزی به دلیل برگزار می شود بعد از این هفته در حال حاضر لغو شده و از ترس که مشابه شیوع می گیرد.

نماز و حفاظت

این رویداد مذهبی در ریپور در لکشمیپور منطقه آمد و به عنوان بنگلادش تایید آن اولین مرگ ناشی از ویروس است.

برخی از 17 نفر در کشور دارای آزمایش مثبت تا کنون اگر چه بسیاری از کارشناسان تردید دارند بیش از آمار رسمی است.

آقای Miah گفت: برگزارکنندگان نمی گرفتن اجازه از مقامات برای برگزاری این رویداد – اگر چنین محلی تجمع در بنگلادش اغلب نه تکیه بر اخذ مجوز رسمی.

BBC فارسی خبرنگار اکبر حسین صحبت کرد و به مردم گفت که این رویداد سازمان یافته توسط یک رهبر مذهبی که برگزار شد یک مقدار مشخصی از “نفوذ” در شهر کوچک.

او از مردم خواست تا او را در دعا برای حفاظت از ویروس و پس از این رویداد به مردم گفت که آنها در حال حاضر می تواند “رایگان از coronavirus”.

خبرنگار ما می گوید که بخش جنوبی بنگلادش مذهبی تر با مردم وجود دارد “شور و اعتقاد داشتند که اسلام خطبه و نماز هستند قادر به حل مشکلات خود را”.

با توجه به داکا تریبون روزنامه های نماز انجام شد که از شش آیات قرآن شفا است.

توده شیوع ترس

در اندونزی یک توده جمع آوری مذهبی با توجه به برگزار می شود بیش از سه روز 19-22 مارس لغو شده است.

مقامات تا به حال برای روز تلاش برای متقاعد کردن سازمان دهندگان نه به جلو بروید با این رویداد برای ترس است که این امر منجر به وقوع جرم در موارد.

روز پنج شنبه سازمان در نهایت به توافق لغو اما در آن زمان حدود 10 ، 000 نفر – 474 از آنها از خارج از کشور – در حال حاضر ساخته شده راه خود را به Gowa, یک ریجنسی در اندونزی استان سولاوسی جنوبی برای این رویداد.

مقامات استانی گفت: رسانه های محلی که قصد دارد به “قرنطینه” اتباع خارجی در هتل ها محلی برای 14 روز. آنها همچنین گفت که آنها رسیدن به مقامات در استان های دیگر برای اطمینان از محلی شرکت کنندگان خواهد بود قرنطینه پس از بازگشت به خانه خود را.

هیچ یک از شرکت کنندگان که تا کنون تایید شده است که این ویروس اما این کشور در حال حاضر دارای یک ملی در مجموع 309 تایید موارد با 25 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de