Coronavirus: برزیل Bolsonaro در انکار و بر روی اندام


به عنوان جهان تلاش می کند به شدت به مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس برزیل, رییس جمهور در حال انجام بهترین خود را به تطهیر آن است.

Jair Bolsonaro تا حد زیادی تلاش به آن را به طور جدی. رفتن در برابر خود وزارت بهداشت مشاوره پیش از آن در ماه مارس و در حالی که در انتظار نتایج یک دوم coronavirus آزمون او در سمت چپ خود انزوا برای پیوستن به تظاهرات در مقابل کنگره است.

او دست تکان داد و با هواداران در برازیلیا و با ارسال پیام به میلیون ها نفر که این چیزی نیست که به نگرانی در مورد.

در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در هفته گذشته گفت: در حال حاضر به خوبی استفاده می عبارت است. “این فقط یک کمی آنفولانزا یا sniffles,” او گفت: سرزنش رسانه ها یک بار دیگر برای هیستری و وحشت بیش از Covid-19.

چند روز بعد او به وضوح نشان داد prioritisation از اقتصاد بیش از انزوا اقدامات مورد علاقه بقیه جهان است.

“مردم در حال رفتن برای مردن من متاسفم” او گفت:. “اما ما نمی توانیم متوقف کردن یک خودرو کارخانه به دلیل وجود ترافیک حوادث است.”

  • Bolsonaro درصدد تهدید از بیماری همه گیر به برزیل
  • چرا coronavirus یک کلاس موضوع در آمریکای جنوبی

تنها منکر

“Jair Bolsonaro است که به تنهایی در حال حاضر می گوید:” برایان زمستان سردبیر نشریه آمریکا در سه ماهه. “هیچ مهم دیگر رهبر جهان است انکار شدت از این به حدی است که او است و بسته به چه چیزهایی بروید که رویکرد می تواند هزینه های زیادی از زندگی در برزیل است.”

Jair Bolsonaro نا امید است. او به قدرت رسید در سال گذشته امیدوار کننده یک اقتصاد بهتر و coronavirus است و قرار دادن یک توقف به آن.

ریو سواحل خلوت و به طور معمول قفل خیابان های سائو پائولو خالی هستند. مغازه ها و مدارس و فضاهای عمومی و کسب و کار در بسیاری از ایالت ها بسته اند.

بنابراین آقای Bolsonaro مصمم است به این بیماری همه گیر سیاسی و سرزنش دشمنان خود را در تلاش برای نابود کردن این کشور است.

اقتصاد قوانین

چند روز پیش یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط Jair Bolsonaro را فلاویو – یک سیاستمدار خود را.

ویدیو پیام که ادعا آمده از دولت برزیل بود که “برزیل نمی تواند به توقف” (در پرتغالی #obrasilnãopodeparar). مردم نیاز به نگه داشتن کار برای حفظ کشور امن و اقتصاد در حال رشد است.

دولت حاضر به ادعای مالکیت تصویری است و پس از آن را به نام “خبر جعلی” اما این دقیقا پیام آقای Bolsonaro شده است قرار دادن کردن.

به طوری که یک قاضی فدرال در روز شنبه را ممنوع کرد دولت از مبارزه در برابر انزوا اقدامات است. پست های دولت در رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ بودند با عجله برداشته شود.

“او به وضوح تخمگذار پایه و اساس بودن قادر به می گویند شش ماه تا یک سال از هم اکنون است که او موافق نبود با سختی فاصله اقدامات با این مستند می گوید:” الیور Stuenkel, دانشیار روابط بین الملل در Getulio وارگاس بنیاد در سائو پائولو.

“این یک تلاش برای کاهش تاثیر منفی که بحران اقتصادی به ناچار باید در تصویب رتبه بندی از Bolsonaro دولت اما آن را بسیار مخاطره آمیز استراتژی به دلیل به حداقل رساندن بحران او را نیز نمی پیشرو واکنش” آقای Stuenkel گفت.

پشتیبانی از Bolsonaro

اما آقای Bolsonaro پیام طنین انداز با حامیان خود. در چند روز گذشته بسیاری برگزار کرده اند motorcades در سراسر برزیل رانندگی را از طریق شهر و بوق می زدند در حمایت از کسب و کار است که می خواهید به دوباره باز کردن.

“هنگامی که شما نشان می دهد که با رفتن بر روی خیابان های شما می تواند آلوده, مردم وحشتزده می گوید:” لوئیز آنتونیو سانتانا کالداس یک Bolsonaro حامی از باهیا. “اگر شما در حال رفتن به ساخته شده به قرنطینه و هیچ راه حل در دو هفته, همه شما در حال انجام است و باعث اقتصاد به سقوط است.”

پالوما فریتس یک ملک مدیر از Fortaleza مخالف است. او رای برای آقای Bolsonaro اما او می گوید: او دیگر نشان دهنده ،

“هر بار که من به او گوش من وحشت زده,” او می گوید. “به جای متحد کردن او به طور مداوم حملات مردم است. او فکر می کند این کشور را خواهد شکست اما مردم مرده نمی تولید آنها در حال رفتن به اقتصاد تیک مگر اینکه آن را از مراسم تشییع جنازه کسب و کار.”

دولت فرمانداران بحران

Sao Paulo, فرماندار, Joao Doria همراه با تقریبا هر فرماندار در کشور تلاش کرده است به منظور تشویق دولت فدرال برای حمایت از انزوای خود اقدامات است. فایده ای نداشت. آقای Bolsonaro فقط متهم آنها را از بازی های سیاسی.

“این منطقی نیست به سلامت و زندگی مردم سیاسی به خصوص کسانی که فقیر و آسیب پذیر” آقای Doria گفت: حمله به آقای Bolsonaro برای ارزش نهادن به زندگی مردم. آقای Doria گفت که برزیل می تواند – و باید – متوقف شود.

Panelaços – اعتراض با گلدان و تابه

الدین از قابلمه-کوبیدن بر مردم بالکن بوده و موسیقی متن فیلم برای بسیاری از یک شب در شهر سائو پائولو و ریو دو ژانیرو به تازگی. این “panelaços” در حال اعتراض علیه رئیس جمهور آنها را به عنوان غیر مسئولانه است. یک مرد شناخته شده برای انکار علم است. و یک مرد که به نظر می رسد به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان الهام بخش است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“من آرزو می کنم Bolsonaro بود گوش دادن بیشتر از نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر چرا که اگر او بود, او می خواهم درک کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن است در واقع مصرف این مقدار جدی تر از او بود و حتی دو هفته پیش می گوید:” برایان زمستان. “مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین اثبات این که آن را هرگز خیلی دیر شده برای یک رئیس جمهور به تغییر رویکرد خود را در مورد این موضوع.”

کمی وجود دارد نشانه ای از یک مورد به نوبه خود از Jair Bolsonaro اگر یک سیاستمدار است که همیشه برافراشته در برابر استقرار. اما در این زمان بحران مردم نمی خواهند به گوش دادن به یک مقصر-بازی. آنها نیاز به یک مشکل حل شود و سریع می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de