Coronavirus: برزیل Bolsonaro می پیوندد ضد قفل تظاهرات


رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro آمده است تحت انتقاد برای پیوستن به معترضان که خواستار محدودیت در جنبش معرفی شده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس برداشته شود.

آقای Bolsonaro است درگیر در هفته های اخیر با دولت و استانداران که تحمیل کرده اند مستندات محکوم اقدامات به عنوان “دیکتاتوری”.

یکشنبه, برزیل به حال بیش از 38,000 مورد تأیید بالاترین تعداد در آمریکای لاتین است.

بیش از 2400 نفر در آنجا کشته شده اند.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور Bolsonaro خطاب به یک جمعیت چند صد حامیان خارج از ستاد و ارتش در پایتخت, Brasilia.

او گفت: معترضان “میهن پرستان” برای دفاع از آزادی های فردی.

ادامه مطلب:

و همچنین خواستار پایان دادن به این مستند برخی از کسانی که حضور در این تجمع نیز برگزار شد تا نشانه خواستار برزیل کنگره و دیوان عالی کشور به کار خواهد بست پایین.

دیگران گفت: آنها می خواستند ارتش را از دست زدن به coronavirus بحران است.

برزیل تحت حکومت نظامی برای بیش از دو دهه از سال 1964 تا 1985 و خواستار نیروهای مسلح با اشاره به توان با توجه به قدرت بیشتر هستند بسیار بحث برانگیز است.

در حالی که رئیس جمهور را ندارد هر مرجع به آن خواسته خود را ظاهر در این تجمع که در آن مردم خواستار بسته شدن این کشور در نهادهای دموکراتیک – شده است و دارای برچسب “تحریک آمیز” توسط منتقدان خود را.

روزنامه نگاران همچنین اشاره کرد که او نه عینک ماسک صورت حتی اگر او سرفه در مناسبت و نه دستکش – اقدامات احتیاطی که بسیاری از سیاستمداران دیگر در منطقه در حال شکل گرفتن است.

او در گذشته را رد کرد coronavirus به عنوان “کمی بیشتر از یک آنفولانزا”.

سخنران برزیل مجلسی از نمایندگان رودریگو Maia توییتی که “تمام جهان است, ایران در برابر coronavirus اما در برزیل ما باید به مبارزه با کروناویروس و ویروس استبداد”.

“به نام نمایندگان اتاق من رد هر گونه عمل می کند که دفاع از دیکتاتوری,” او اضافه شده است.

روابط میان رئیس جمهور و کنگره و دیوان عالی کشور از طرف دیگر شده اند زمان با آقای Bolsonaro این ادعا که آنها در حال تلاش برای محدود کردن قدرت خود و حتی بیرون راندن او.

هفته گذشته رئیس جمهور خود را اخراج وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta که تا به حال مورد حمایت این مستند اقدامات است.

رئیس جمهور Bolsonaro استدلال می کند که مستند اقدامات در حال آسیب رساندن به اقتصاد و گفته است که آنها باید کاسته و برزیل مرزهای بازگشایی شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de