به ایتالیایی ها از خواب بیدار شدم به شدید ترین محدودیت در هر روز زندگی پس از جنگ جهانی دوم در چین گفت که کاهش ویروس-اقدامات کنترلی در این استان که در آن COVID-19 بیماری پدید آمده در اواخر سال گذشته. متضاد شرایط دو تا از بزرگترین battlefronts در برابر ویروس نشان داد که شدت آن و امکان سنجی corralling و کنترل آن.

پخش زنده در 5:30 p. m. ET: اعضای Coronavirus وظیفه نیروی متهم به رهبری ایالات متحده در پاسخ به این رمان coronavirus در حال برگزاری یک جلسه — سازمان دیده بان در این دیدار ،

کارشناسان بهداشت و درمان هنوز هم clambering به نوبه خود کوه از اطلاعات را به درک شرکت از نحوه گسترش بیماری و دقیقا چقدر خطرناک است. تقریبا 115,000 مردم گرفتار ویروس و آن را به کشته شدن بیش از 4000 — اما بیش از 64000 نفر بهبود یافته اند. اما با وجود افزایش تلفات و ميزان عفونت در ایالات متحده رئیس جمهور تهمت همچنان ادامه دارد به تطهیر تهدید مطرح شده توسط ویروس, بارها و بارها آن را نسبت به آنفلوآنزای فصلی.

عدم شفافیت در این بیماری هر گونه دارو برای درمان و یا جلوگیری از آن و گاهی متضاد پیام بازیگران سایه عدم اطمینان و هیچ چیز جرقه ترس در بازارهای مالی مانند عدم قطعیت است. شنبه بدترین روز در وال استریت پس از این فروپاشی مالی در سال 2008 با میانگین صنعتی داو جونز سقوط نزدیک به 8 درصد. در حالی که بازار نشان داد که در اوایل ریباند صبح روز سه شنبه چندین اقتصادی علائم جاده شد با اشاره به امکان coronavirus ناشی از رکود اقتصادی.

در ایتالیا است که بیشترین شیوع در خارج از چین 60 میلیون نفر تحت محدودیت های مسافرتی تجمعات عمومی, و عمومی, رویدادهای ورزشی لغو شد و نخست وزیر جوزپه کونته گفت: مردم خود در خانه بمانند. او آن را به نام ایتالیا “تاریکترین ساعت”.

برای کسب اطلاعات دقیق در coronavirus پیشگیری و درمان بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de