• Coronavirus آخرین اخبار: به دنبال زنده ما وبلاگ برای همه به روز رسانی
  • بازار زنده وبلاگ: تاثیر بحران مالی
  • رویدادهای ورزشی لغو و تهدید کرد
  • فرهنگ وقایع لغو و تهدید کرد
  • آخرین توصیه های سفر و لغو
  • دولت coronavirus طرح اقدام: نکات کلیدی توضیح داده شده

تیاو coronavirus بحران منجر به شش کشور در حال مختل و تهدید چند تن دیگر رویدادهای ورزشی مهم زیادی کنسرت و جشنواره لغو شده و شرکت های هواپیمایی کاهش پروازها.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آنچه که لغو شده است و آنچه در معرض خطر است.

به روز رسانی خودکار

توکیو المپیک راگبی آزمون لغو

Jأپن امروز لغو توکیو بازی های المپیک’ راگبی تست رویداد در آخرین اختلال ناشی از کروناویروس که باعث نگرانی بیش از اینکه بازی را بروید در زمان AFP گزارش شده است.

برگزارکنندگان گفت: آنها نمی تواند تضمین امن در حال اجرا از آسیا Sevens دعوتی برنامه ریزی شده برای آوریل 25-26.

“به عنوان تاثیر رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان, ما قادر به تضمین می کنند که این مسابقات برگزار خواهد شد با خیال راحت در این مرحله” ژاپن راگبی فوتبال اتحادیه در بیانیه ای گفت.

مسابقات مرگ می آید پس از هنگ کنگ و سنگاپور نفره شد به تعویق افتاد به عنوان هرج و مرج ناشی از این ویروس در نوردد از طریق تقویم ورزشی.

استادیوم المپیک در توکیو در روز چهارشنبه

لندن نمایشگاه کتاب لغو

تیوی در لندن نمایشگاه کتاب با توجه به محل از مارس 10 تا 12 لغو شده است توسط برگزارکنندگان بیش از تشدید coronavirus در اروپا است.

بیانیه ای از نی نمایشگاه در توییتر گفت:

اثرات واقعی و پیش بینی شده از coronavirus در حال تبدیل شدن مشهود در تمام جنبه های زندگی ما در اینجا در انگلستان و در سراسر جهان با بسیاری از شرکت کنندگان در مواجهه با محدودیت های مسافرتی.

ما شده اند پس دولت بریتانیا دستورالعمل ها و کار با نورد مشاوره از مقامات بهداشت عمومی و سازمانهای دیگر و پس از آن با بی میلی است که ما تصمیم به رفتن پیش با این رویداد را سال.

ما می دانیم که کسب و کار را ادامه دهد. با استفاده از این در ذهن ما خواهد شد البته حمایت و همکاری با شرکت کنندگان و بازدید کنندگان به نگه داشتن جهان ما در حال حرکت در طول این دوره دشوار است.

ما با تشکر از همه کسانی که از بریتانیا و بسیاری از کشورهای دیگر که آماده اند در سال گذشته به ارائه آنچه وعده داده می شود یک کتاب فوق العاده نمایشگاه, نمایشگاه, عنوان, همیشه, هیجان انگیز, بهترین از کتاب جهانی میباشد.

لندن نمایشگاه کتاب را عوض بهتر از همیشه در 2021.

Finnair لغو بیشتر پروازها و نظر اخراج

Finnair است لغو پروازها به سرزمین اصلی چین و کره جنوبی و میلان به دلیل شیوع کروناویروس و باز خواهد شد مذاکرات با اتحادیه های کارگری در هفته آینده در مورد کارکنان موقت اخراج هواپیمایی گفته است.

Finnair است لغو تمام پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین تا 30 آوریل به میلان در شمال ایتالیا از 9 مارس تا آوریل 7 و به سئول در کره جنوبی از 9 مارس تا آوریل 16. آن را نیز به تعویق انداختن آن کره ای جدید مسیر به بوسان سه ماه تا 1 جولای و کاهش خدمات به هنگ کنگ و اوزاکا در ژاپن است.

حامل هشدار داد در فوریه 28 از سقوط قابل توجهی در سود سال جاری با توجه به شیوع کروناویروس.

مذاکرات با اتحادیه های کارگری در فنلاند شروع خواهد شد در مارس 12 و آخرین برای دو هفته. کارکنان می تواند در صورت اخراج پایدار بین 14 و 30 روز هواپیمایی گفت.

هیچ وقت به مرگ

تیوی چینی برتر و مطبوعات تور از 25 باند فیلم شده اند لغو شد.

در ضمن از بنیانگذاران دو محبوب پیوند سایت های فن درخواست تولید کنندگان برای به تاخیر انداختن انتشار این بسیار پیش بینی فیلم.

در نامه ای سرگشاده از بنیانگذاران MI6 محرمانه و جیمز باند پرونده جیمز صفحه و دیوید لی نوشت:

با کروناویروس رسیدن به همه گیر وضعیت آن زمان برای قرار دادن بهداشت عمومی فوق بازاریابی انتشار برنامه ها و هزینه لغو تبلیغات وقایع است.

عمده حوادث در سراسر جهان در حال حاضر لغو شده و یا به تعویق افتاد با توجه به خطرات بهداشتی. پیشرو در فن آوری شرکت ها ممنوع سفر برای صدها هزار نفر از کارکنان از جمله آمازون و گوگل. قبل از همه ایالات متحده و انگلستان شیوع گسترش دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im