خودروسازان در حال پاسخ دادن به تماس از دولت برای کمک به ایجاد بیشتر هواکش و ماسک صورت برای کمک به در طول coronavirus بیماری همه گیر.

روز دوشنبه فیات شروع به تبدیل یکی از آن گیاهان خودرو در چین شروع به ساخت حدود یک میلیون ماسک در ماه است.

این خودروساز می خواهد برای شروع تولید در هفته های آینده نوشت: مدیر اجرایی آن مایک مانلی در ایمیل.

دیگر عمده خودروسازان به دنبال راه هایی می توانید آنها را تغییر تولید نسبت به هواکش.

جنرال موتورز فورد و تسلا در ما همه متعهد حمایت خود را برای ارائه منابع را بیشتر هواکش همراه با خودروساز ژاپنی نیسان و تیم فرمول 1 در انگلستان است.

عمده ماشین گیاهان در ایالات متحده و اروپا و آسیا را متوقف تولید سعی کنید برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. اما آنها هنوز هم متعهد به کمک به ایجاد هواکش و حیاتی دیگر تجهیزات پزشکی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی گفت: “فورد و جنرال موتورز و تسلا هستند که با توجه به پیش بروید به هواکش و سایر محصولات فلزی ، به دنبال آن مدیران خودرو, بیایید ببینید که چقدر خوب شما هستند؟”

آن را پس از غذا و داروی آمریکا (FDA) اعلام کرد که آن را به حال کاهش موانع در دستگاه های پزشکی تصویب فرایند برای کمک به سرعت بخشیدن به تولید هواکش.

“دستگاه های پزشکی سازان بیشتر به راحتی می توانید تغییرات را به محصولات موجود از جمله تغییرات به تامین کنندگان و یا مواد به کمک آدرس فعلی تولید محدودیت یا کمبود عرضه” ما از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در بیانیه ای گفت.

“تولید کنندگان دیگر مانند خودرو سازان بیشتر به راحتی می تواند repurpose خطوط تولید برای کمک به افزایش عرضه است.”

هفته گذشته تیم فرمول 1 در انگلستان گفت: آنها امیدوار به پیدا کردن “یک نتیجه ملموس در چند روز آینده” برای کمک به افزایش عرضه تجهیزات پزشکی. همکاری با دولت و مقامات بهداشت و درمان F1 به گفته کارشناسان در طراحی و تولید و فن آوری قابلیت های است که می تواند کمک کند.

نیسان بخشی از یک کنسرسیوم از جمله ماشین ورزشی شرکت مک لارن و هوافضا شرکت Meggitt به دنبال توسعه جدید پزشکی ونتیلاتور. “ما به طور کامل بر روی این پروژه متمرکز” مک لارن در بیانیه ای گفت: اما هشدار داد از “محدود به زمان و مقیاس چالش”.

میلیاردر هندی Anand Mahindra گفت: شرکت ماهیندرا گروه خواهد شروع به کار بلافاصله به کشف چگونه آن کارخانه می تواند هواکش. کنگلومرا بزرگترین تراکتور ساز و هند بزرگترین خودرو الکتریکی تولید بر اساس آن وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im