ایران تایید کرده است تقریبا 6,000 coronavirus عفونت و 145 مرگ و میر به عنوان تعدادی از موارد در سراسر جهان گذشت 100,000 مقامات می گویند.

دوم MP شد بنا به گزارش ها در میان کسانی که فوت کرده اند در ایران که در آن مقامات بهداشت ترس تعدادی از موارد در واقع ممکن است بسیار بالاتر است.

اروپا بدترین آمار-کشور ایتالیا همچنین گزارش داد یک افزایش شدید در موارد.

پیشرو ایتالیایی سیاستمدار نیکولا Zingaretti گفت: او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“من خوب است اما من را مجبور به ماندن در خانه برای چند روز آینده” رهبر ایتالیا با حزب چپ میانه (PD) گفت: در Facebook post.

مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافته است به 197 با مقامات گزارش 49 مرگ و میر در 24 ساعت.

این کشور گفته است, آن شروع خواهد شد استخدام بازنشسته و پزشکان در تلاش برای مبارزه با افزایش شیوع.

  • دنبال به روز رسانی های زنده از سراسر جهان

وجود دارد که تا کنون نزدیک به 3,500 coronavirus مرگ و میر ثبت شده در سراسر جهان است. اکثریت شده اند که در آن ویروس سرچشمه در ماه دسامبر.

رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) در Tedros Adhanom Ghebreyesus نامیده است گسترش ویروس “عمیقا نگران” است و خواست همه کشورها را مهار “خود را بالاترین اولویت”.

در تحولات دیگر:

  • یک هتل در این گزارش مورد استفاده قرار به عنوان یک coronavirus قرنطینه تسهیلات در چین شهر گوانجو فرو ریخت
  • فرانسیس به تحویل روز یکشنبه Angelus نماز توسط livestream برای جلوگیری از جمعیت معمول تشکیل
  • یک کشتی کروز با 3,533 مسافر و خدمه در حال برگزار کردن ساحل در نزدیکی سان فرانسیسکو پس از 21 نفر تست مثبت برای این بیماری است. همه در هیئت مدیره در حال آزمایش
  • محبوب جنوب غربی جشنواره موسیقی در Austin, تگزاس, لغو شده است
  • مالت صربستان اسلواکی پرو و توگو گزارش اولین مورد از این ویروس

چه آخرین موارد ؟

در ایران 21 نفر اند به عنوان یک نتیجه از coronavirus در روز گذشته است.

یک سخنگوی ایران وزارت بهداشت و درمان کیانوش Jahanpour گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری در روز شنبه که بیش از 16000 نفر در حال حاضر در حال تست در کشور است.

وی افزود: 1,669 افراد مبتلا به این بیماری بهبود بود.

که نماینده ای در ایران, Dr Christoph Hamelmann گفت: ایران در ساخت پیشرفت فوق العاده ای در آن بیمارستان با امکانات در دسترس ساخته شده برای درمان در هر استان است.

در میان کشورهای دیگر به گزارش یک افزایش در تعداد موارد عبارتند از: فرانسه (به 716); آلمان (684); اسپانیا (441); انگلستان (206); هلند (188).

بیش از 80,000 نفر آلوده شده اند با کروناویروس در چین پس از ظهور آن در شهر ووهان هوبئی. در سطح جهان تعداد عفونت می ایستد در بیش از 100 ، 000.

شما ممکن است علاقه مند به تماشای:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده


آیا شما یا کسی که شما می دانید متاثر شده است coronavirus? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im