مبارزه با رمان coronavirus در زمان به نوبه خود برای بدتر چهارشنبه شب به عنوان, چینی, مقامات بهداشتی در هوبئی استان گزارش 242 جدید مرگ و میر و 14,840 جدید آنفولانزا مانند ویروس. که به ارمغان می آورد در سراسر جهان مرگ و میر به حداقل 1,357 و تعداد موارد تایید شده به بیش از 60 ، 000.

افزایش موارد می آید که مقامات چینی گسترش تعریف خود را از موارد تایید شده. در حال حاضر ریه تصویربرداری استفاده می شود برای تشخیص این ویروس در یک مشکوک به بیمار علاوه بر استاندارد نوکلئیک اسید تست با توجه به AFP.

مقامات چینی گفت: 13,332 از موارد جدید و بیش از نیمی از جدید مرگ و میر را می توان به طبقه بندی جدید AFP گزارش شده است.

اعلام می آید پس از چین گفته بود تعداد موارد تایید شده در داخل کشور تا به حال کاهش یافته است به مدت دو روز در یک ردیف. اما دو مرگ و میر ناشی از این بیماری در حال حاضر رسما به نام COVID-19 رخ داده است در سرزمین اصلی چین است. تنها تلفات شده اند در فیلیپین و هنگ کنگ است.

از روز شنبه وجود دارد تنها دو خوشه از این ویروس در خارج از چین; یکی در یک سفر دریایی کشتی لنگر انداخت در سواحل ژاپن و یک تعداد انگشت شماری از موارد در جنوب انگلستان است. حداقل 174 نفر از کروز تشخیص داده شده اند با این بیماری و صدها نفر دیگر بودند که تست شده است.

CDC همچنین چهارشنبه اعلام کرد که یک آمریکایی دیگر مهاجر از ووهان چین تشخیص داده شده بود با coronavirus آوردن تعداد کل ایالات متحده موارد به 14. هر چند که مهاجر شده بود به قرنطینه در همان پایگاه به عنوان یکی دیگر از coronavirus بیمار CDC گفت: هیچ شواهدی از ارتباط بین این دو است.

مشاهده بیشتر در: پوشش کامل و آخرین داستان در coronavirus

سازمان بهداشت جهانی جمع برترین متخصصان بیماری های پنج شنبه برای دومین روز از طوفان مغزی در ژنو را امتحان کنید و پاسخ سوال در مورد جدید بیماری است. آژانس, رئیس, باز این جلسات با درخواست برای اتحاد جهانی علیه “دشمن مشترک می کند که احترام به مرزها و یا ایدئولوژی است.”

CHINA-HEALTH-VIRUS
چینی شبه نظامی افسران پلیس انتقال کوزه از مواد ضد عفونی کننده در یونمنگ شهرستان خارج خیگن در شهر مرکزی چین هوبئی استان در فوریه 12 سال 2020 میان تلاش برای کنترل شیوع کروناویروس. خ/خبرگزاری فرانسه/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im