چین اعلام کرده است کاهش در موارد جدید از شیوع کروناویروس برای سومین روز متوالی.

روز یکشنبه مقامات گزارش 2,009 موارد جدید و 142 بیشتر مرگ و میر در سراسر کشور.

موارد جدید مشخصی در اوایل این هفته پس از یک تغییر در راه آنها شمارش شد اما سقوط شده است از زمان.

در مجموع بیش از 68,000 مردم آلوده شده است در چین با مرگ و میر در 1,665.

در خارج از چین وجود داشته است بیش از 500 نفر در نزدیک به 30 کشور جهان است. چهار نفر کشته شده اند – در فرانسه, هنگ کنگ فیلیپین و ژاپن است.

  • نشانه چیست ؟
  • ‘تغییر’ در شیوع ویروس با وجود چین سنبله

صحبت کردن قبل از آخرین آمار و ارقام منتشر شد وزیر امور خارجه چین وانگ یی گفت: کاهش در موارد جدید نشان داد “که به طور کلی این بیماری قابل کنترل است”.

“ما به طور کامل کنترل و پیشگیری از تلاش های, تلاش است که بسیار جامع است که من نمی توانید ببینید هر کشور دیگری که می توانید انجام دهید این است,” او گفت:.

در تحولات دیگر:

  • بانک مرکزی چین است که برای ضد عفونی و فروشگاه با استفاده از اسکناس های قبل از تیراژ آنها را در یک پیشنهاد متوقف کردن ویروس, پخش كردن
  • مقامات امنیتی فرانسه روز شنبه اعلام کرد که یک چینی توریستی درگذشت در فرانسه پس از عقد قرارداد جدید کروناویروس – اول مرگ و میر از این بیماری در خارج از آفریقا
  • آمریکا می گوید این ارسال هواپیما به ژاپن به تخلیه حدود 400 آمریکایی ها در گیر الماس شاهزاده کشتی کروز است که برگزار می شود در قرنطینه در بندر
  • در یکی دیگر از کشتی لنگر انداخت در کامبوج 83 ساله آمریکایی دارای آزمایش مثبت برای این ویروس پس از ورود هوایی در مالزی
  • در انگلستان همه اما یکی از نه نفر درمان شده اند از بیمارستان مرخص شد
  • پنج مورد جدید تایید شده اند در سنگاپور آوردن مجموع وجود دارد به 72. هجده باید به طور کامل بهبود و بیمارستان را ترک کرده اند.

روز سه شنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) سر Tedros Adhanom Ghebreyesus ستایش پکن’ پاسخ به شیوع بیماری است.

“چین خریداری کرده است, جهان زمان. ما نمی دانیم چقدر زمان” او گفت:. “ما در حال تشویق کرد که در خارج از چین, ما هنوز دیده می شود گسترده جامعه انتقال است.”

چگونه است که چین مقابله?

دهها میلیون نفر از چینی ها هنوز سنگین محدودیت های خود را روز به روز زندگی را به عنوان بخشی از تلاش های دولت برای متوقف کردن گسترش ویروس است که رسما به نام Covid-19.

بسیار از پاسخ متمرکز شده سخت ضربه استان هوبئی و پایتخت آن ووهان که در آن شیوع آغاز شد. این شهر تمام شده است اما مهر و موم شده از سایر نقاط کشور است.

وزیر امور خارجه وانگ یی گفت که همراه با کاهش عفونت در هوبئی تعداد موارد جدید در خارج از استان کاهش یافته است برای 11 روز متوالی.

او گفت: وجود دارد نیز شده بود یک افزایش سریع در تعداد افرادی که تا به حال بهبود است.

به عنوان بخشی از اقدامات برای مهار coronavirus پکن دستور داده است تا همه را از بازگشت به شهر برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز و یا در معرض خطر مجازات است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما مقامات محلی تلاش کرده اند به ارائه تجهیزات حفاظتی مانند ماسک تنفسی عینک و محافظ مناسب برای بیمارستان ها در هوبئی. شش سلامت کارگران روز پس از وقوع آغاز شد.

در یکی دیگر از توسعه یک حزب کمونیست خروجی منتشر شده داخلی سخنرانی های داده شده توسط رئیس جمهور چین مورخ 7 ژانویه.

در این سخنرانی به دفتر سیاسی کمیته دائمی – حزب بالاترین شورای – او به نامشخص سفارشات برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس در کشور است.

  • ولنتاین پیام به کروناویروس پزشکان
  • ‘من یک ویروس’: فرانسوی آسیایی خشمگین نژاد پرستی

با انتشار این سخنرانی مقامات چینی برای اولین بار اذعان کرد که رئیس جمهور شد آگاه از وقوع نزدیک به دو هفته قبل از اولین آدرس در مورد آن.

داخلی گفتار ساخته شده بود در زمانی که مقامات محلی در شهر ووهان شد و کم اهمیت جلوه دادن شدت از این بیماری همه گیر.


بیشتر بخوانید درباره کروناویروس و تاثیر آن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im