پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

چین معرفی بیشتر اقدامات محدود کننده را امتحان کنید به کنترل شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 560 نفر و آلوده 28,000.

در برخی از مناطق, گروه ناهار خوری ممنوع است وجود دارد محدودیتی در چگونه اغلب مردم می توانند خارج رفتن با آسانسور خاموش در برخی از ساختمان ها است.

وجود دارد همچنین کمبود تجهیزات با برخی از شهرستانها بیش از مبارزه با ماسک.

دیده بان حقوق بشر با انتقاد از مستندات و گفت چین شد “درمان بهداشت عمومی با پتک”.

Coronavirus باعث شدید عفونت های حاد تنفسی و علائم معمولا با شروع تب و به دنبال آن سرفه های خشک. بسیاری از افراد آلوده به احتمال زیاد به طور کامل بهبود می یابند — فقط به عنوان آنها را از آنفولانزا.

آنچه در حال مقامات چینی انجام شده است ؟

پکن ممنوع اعلام کرده است گروه ناهار خوری برای رویدادهایی مانند تولد و عروسی و در حالی که شهرستانها مانند Hangzhou و نانچانگ در حال محدود کردن چگونه بسیاری از اعضای خانواده می تواند خانه را ترک کنند هر روز.

Chinese policemen wearing masks

گتی

کروناویروس در چینمنبع: ملی کمیسیون بهداشت چین

هوبئی بدترین ضربه توسط ویروس روشن کردن آسانسور در ساختمان های بلند برای تضعیف ساکنان از رفتن خارج.

پایتخت آن ووهان است کمبود تخت و تجهیزات یک ارشد شهرستان رسمی گفت. با وجود این ساخت و ساز سریع در دو بیمارستان این حجم از بیماران است و باعث شدید فشار است.

در گزارش های رسانه های اجتماعی می گویند ووهان دولت این است که برای حمل کردن درب-به-درب حرارت چک در ساکنان.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

شهر دالی در استان یوننان متهم شده بود از requisitioning حمل و نقل از ماسک های محدود برای چونگکینگ. دالی دولت گفت: از آن می تواند هر چیزی را انجام دهید به عنوان جعبه در حال حاضر توزیع شده است.

شهرهای چینگدائو و Shenyang همچنین بنا به گزارش squabbled بیش از یک پزشکی حمل و نقل است.

در ضمن هنگ کنگ دیده می شود وحشت خرید کالا از جمله رول توالت و شده اند وجود دارد صف بزرگ برای ماسک.

در تحولات دیگر:

  • یک رستوران ویتنامی در پراگ موجب خشم با ارسال نشانه ای گفت که مشتریان چینی خواهد بود به طور موقت ممنوع بر “بهداشت عمومی” نگرانی های AFP گزارش
  • کرملین در حال بررسی درجه حرارت بدن از مردم حضور در رویدادهای مربوط به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور
  • رئیس اجرایی از توکیو 2020 المپیک برگزار Toshiro Muto گفت: بازی خواهد “بروید به عنوان برنامه ریزی شده” با “عفونت هنوز محدود”
  • تایوان و سرزمین اصلی چین ممنوع اعلام کرده است شهروندان از ورود. دیگر اتباع که به تازگی از سفر به چین, هنگ کنگ و ماکائو خواهد بود قرنطینه به مدت دو هفته

آنچه که دیده بان حقوق بشر گفت ؟

مدیر اجرایی کنت راث گفت: چین تا به حال سرکوب گزارش در روزهای اولیه از شیوع و کلمپ پایین در انتقاد از آن دست زدن به بحران است.

“وجود دارد هیچ جایی برای پنهان کاری در مبارزه با یک بیماری همه گیر” او گفت:.

اگر چه او ستایش پکن برای سرعت های DNA توالی ویروس او حمله مستندات سیاست.

“قرنطينه از این نوع به طور معمول کار نمی کند. قرنطينه نوعی که مقامات بهداشت عمومی, مدافع بسیار بیشتر هدف قرار دادند. آنها با هدف افرادی که شناسایی شده اند به عنوان ویروس,” او گفت:.

آقای راث گفت: وجود “شکاف بزرگ” در تغذیه مردم قرار دارد و تحت درمان است.

مقامات چینی به شدت در دفاع از رویکرد خود را.

آخرین رقم به صحبت کردن بود, چینی سفیر انگلستان لیو Xiaoming که گفت دولت انجام شده بود همه چیز را می تواند به کنترل و جلوگیری و درمان coronavirus.

اما او همچنین گفت که بریتانیا تا به حال overreacted با مشاوره حدود 30,000 اتباع بریتانیایی در چین به ترک و که وجود داشته است تبعیض علیه اتباع چینی در بریتانیا است.

چه آخرین عفونت?

اگر چه این ویروس در خارج از کشور با تایید عفونت در برخی از 25 ملل وجود دارد تا کنون تنها دو مرگ در خارج از سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است یک اورژانس بهداشت جهانی گفت: اگر بودجه اختصاص داده نشده و در حال حاضر برای مقابله با شیوع سازمان ملل خواهد پرداخت آن بعد.

  • Coronavirus: آنچه در آن می کند به بدن

اگر چه آمار رسمی در چین از 28,000 عفونت های برخی از دانشمندان برآورد کرده اند که نرخ واقعی می تواند 10 برابر بالاتر با اکثریت افراد آلوده تنها ارائه علائم خفیف دریافت درمان و در عین حال عبور در بیماری بالقوه کشنده.

بریتانیا روز پنج شنبه تایید کرد یک سوم مورد ویروس.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

برخی از 3,700 مردم در الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر کردن ژاپن صورت تست و قرنطینه برای حداقل دو هفته. آن را دیده است در 20 ویروس موارد است.

یکی دیگر از کشتی کروز با 3600 مسافر و خدمه قرنطینه در هنگ کنگ با سه مورد در هیئت مدیره.

اطلاعات بیشتر در مورد ویروس جدید

آیا شما شده است به تاثیر هر یک از مسائل مطرح شده است ؟ شما می توانید به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل haveyoursay@bbc.co.uk.

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de