ترس بیش از coronavirus باعث کاهش شدید در سهام به عنوان بازار بازگشایی شد و پس از سال جدید قمری تعطیلات.

شانگهای کامپوزیت شاخص کاهش یافت و نزدیک به 9 درصد قبل از دوره نقاهت بعد از کمی در حالی که قیمت کالاها نیز کاهش یافت.

تولید مواد و کالاهای مصرفی شرکت ها در میان سخت ترین ضربه به بهداشت و درمان سهام افزایش می یابد.

پاییز آمد با وجود بانک مرکزی چین اعلام کرد اقدامات جدید برای کاهش تاثیر شیوع.

بانک خلق چین به طور غیر منتظره کاهش کوتاه مدت نرخ بهره به عنوان بخشی از تلاش خود را برای از بین بردن فشار بر اقتصاد از گسترش ویروس.

همچنین پمپاژ اضافی 150 میلیارد یوان ($22bn; £16.3 میلیارد دلار) به اقتصاد یک حرکت با هدف حصول اطمینان وجود دارد به اندازه کافی نقدینگی در بانکداری سیستم.

در مجموع بانک مرکزی تزریق خواهد 1.2 تریلیون یوان به سیستم مالی در دوشنبه اکثریت بود که در حال حاضر برنامه ریزی شده است. نقدینگی افزایش است بزرگترین و تنها بعد علاوه بر ضبط.

این بانک گفت: این می تواند ایجاد پول بیشتر در دسترس در طول هفته.

بازارهای جهانی شده اند لرزاند, با این بیماری همه گیر در روزهای اخیر با شاخص S&P 500 روز جمعه اهمیت حیاتی آن بدترین هفته از اکتبر.

چینی تنظیم کننده های مالی را پیش بینی تاثیر بر این کشور در حال حاضر رکود اقتصاد خواهد بود “کوتاه مدت”.

چین شاهد رشد اقتصادی 6.1 درصد در سال گذشته – کمترین در حدود سه دهه در بخشی به دلیل طولانی شدن جنگ تجاری با ما. بخشی از معامله تجاری کاهش تنش زده بود در اوایل این ماه اما بسیاری از تعرفه ها در محل باقی می ماند.

چین در حال کار برای مقابله با این ویروس با بیش از 17,000 مورد تأیید و 361 مرگ و میر.

چین بازارهای سهام در اختیار سرمایه گذاران خرده فروشی – که غیر حرفه ای معمولا در مقیاس کوچک خریداران. آنها خود را عظیم 80 درصد از سهام در بازار شانگهای. که به معنی آنها اثر عمیقی در حرکات بازار و آنچه که آنها در حال گفتن ما با فروش امروز این است که آنها می ترسم. اما این نیز مهم است به یاد داشته باشید سرمایه گذاران چینی در حال بازی گرفتن – این اولین بار است که سرزمین اصلی چین بازارهای سهام باز کرده اند برای بیش از یک هفته پس از آن تعجب آور نیست آنها گرفته ایم جست و خیز کردن.

هنوز هم آن متنوع تصویر – و نه یک مورد از هر شرکت سهام توفنده. آن است که بازار سهام تقسیم شده توسط بخش. بنابراین سهام در شرکت هایی که فروش محصولات بهداشتی در واقع رفته اند تا با برخی از 10% – در حالی که شرکت هایی که در ساخت املاک و مستغلات و بخش ساخت و ساز به شدت کاهش یافته.

سوال کلیدی در حال حاضر این است که چگونه بد اثر coronavirus را در اقتصاد چین – و به عنوان یک نتیجه در اقبال از شرکت های خود را. حقیقت این است که ما فقط نمی دانم. آن را دشوار است به gett داده های قابل اعتماد از کشور چین; به طور معمول در طول دوره سال جدید قمری آن را به چالش برای ارزیابی چگونه بسیاری از مردم در حال کار و یا تولید همه چیز. در این سال — به عنوان یک تحلیلگر به من گفت: – “اقتصاددانان در حال پرواز کور” از آنجا که داده های خارج از کشور اندکی, تکه تکه و غیر قابل اعتماد است. در حال حاضر بسیاری از تحقیقات خانه در حال کاهش سه ماهه اول پیش بینی رشد چین است. ما اساسا در تاریکی در حال حاضر در مورد سلامت اقتصاد چین – که به دلیل نگرانی از نحوه متصل است به اقتصاد جهانی است.

تحلیلگران می گویند تاثیر این ویروس که در سمت چپ شهرستانها عمده در نسبی یا کامل مستند – آسیب می تواند رشد اگر آن طول می کشد برای یک دوره طولانی مدت.

چین سفر و گردشگری در حال حاضر آمار گرفته بیش از غیر منتظره ای آرام جشنواره بهار شکستن در حالی که سینما مجبور شدند نزدیک به سعی کنید برای جلوگیری از ویروس.

در ضمن متعدد کارخانه را به حالت تعلیق تولید در حالی که شرکت های آموزش کارکنان به محل کار از خانه

Foxconn, تویوتا, استارباکس, مک دونالد و فولکس واگن هستند فقط تعداد کمی از شرکت غول به عملیات متوقف یا توقیف رسانه ها در سراسر چین است.

بیشتر در شیوع کروناویروس:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im